SYSCHEMSyschem India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,92 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,64 Mr | ₹927,13 Mn | ₹598,08 Mn | ₹771,69 Mn | ₹624,53 Mn | ₹619,28 Mn | ₹576,60 Mn | ₹441,44 Mn | ₹471,91 Mn | ₹507,84 Mn | ₹546,37 Mn | ₹475,49 Mn | ₹311,46 Mn | ₹158,51 Mn | ₹134,90 Mn | ₹157,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹81,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,02 Mn | ₹0,00 | ₹4,50 Mn | ₹16,05 Mn | ₹17,46 Mn | ₹152,15 Mn | ₹164,58 Mn | ₹146,40 Mn | ₹192,77 Mn | ₹206,19 Mn | ₹264,06 Mn | ₹268,89 Mn | ₹308,49 Mn | ₹297,63 Mn | ₹156,33 Mn | ₹41,36 Mn | ₹19,55 Mn | ₹84,88 Mn |
| Net Borç† | -₹90,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,74 Mr | ₹3,32 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,14 Mr | ₹590,01 Mn | ₹684,93 Mn | ₹769,23 Mn | ₹931,09 Mn | ₹665,12 Mn | ₹124,43 Mn | ₹36,45 Mn | ₹113,64 Mn | ₹184,08 Mn | ₹161,81 Mn | ₹106,21 Mn | ₹56,35 Mn | ₹27,63 Mn | ₹32,66 Mn |
| Brüt Kâr | ₹249,09 Mn | ₹50,73 Mn | ₹69,60 Mn | ₹77,86 Mn | -₹478.000 | -₹46,10 Mn | ₹4,37 Mn | ₹29,45 Mn | ₹17,07 Mn | -₹18,44 Mn | -₹28,25 Mn | -₹41,52 Mn | ₹28,62 Mn | ₹34,36 Mn | ₹16,44 Mn | -₹2,23 Mn | -₹4,49 Mn | -₹6,34 Mn |
| FAVÖK | ₹211,29 Mn | ₹39,97 Mn | ₹69,87 Mn | ₹86,47 Mn | ₹6,78 Mn | -₹48,17 Mn | ₹6,79 Mn | ₹40,80 Mn | ₹30,20 Mn | -₹326.000 | -₹8,82 Mn | -₹25,77 Mn | ₹40,52 Mn | ₹38,16 Mn | ₹15,26 Mn | ₹2,17 Mn | ₹584.830 | ₹1,66 Mn |
| Net Kâr | ₹109,29 Mn | ₹4,60 Mn | ₹27,61 Mn | ₹45,13 Mn | -₹17,07 Mn | -₹55,66 Mn | -₹18,53 Mn | ₹7,52 Mn | ₹3,37 Mn | -₹14,87 Mn | -₹22,37 Mn | -₹38,70 Mn | ₹5,94 Mn | ₹9,80 Mn | ₹3,45 Mn | -₹3,88 Mn | ₹19,51 Mn | -₹5,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,93 | 0,11 | 0,78 | 1,30 | -0,70 | -2,48 | -0,91 | 0,40 | 0,19 | -0,01 | -1,29 | -2,23 | 0,37 | 0,55 | 0,18 | -0,28 | 1,56 | -0,46 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹129,10 Mn | -₹318,61 Mn | -₹324,69 Mn | -₹104,47 Mn | -₹35,53 Mn | -₹14,18 Mn | ₹37.000 | -₹27,72 Mn | — | ₹58,29 Mn | ₹4,71 Mn | ₹3,79 Mn | -₹28,53 Mn | -₹109,80 Mn | -₹131,54 Mn | -₹32,75 Mn | ₹58,15 Mn | ₹9,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹182,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 0,0% | 0,3% | 1,7% | 2,9% | 19,7% | 26,4% | 23,6% | 33,4% | 46,7% | 56,0% | 52,9% | 56,5% | 62,6% | 50,2% | 26,1% | 14,5% | 53,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,97 | 1,53 | 1,21 | 1,22 | 0,99 | 0,89 | 1,23 | 1,50 | 1,15 | 0,28 | 0,08 | 0,22 | 0,34 | 0,34 | 0,34 | 0,36 | 0,20 | 0,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,69 | 2,71 | 1,62 | 0,93 | 0,48 | 0,56 | 0,63 | 0,76 | 0,54 | 0,10 | 0,03 | 0,09 | 0,15 | 0,13 | 0,09 | 0,05 | 0,02 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,3% | 1,5% | 3,5% | 6,9% | -0,1% | -6,7% | 0,6% | 3,2% | 2,6% | -14,8% | -77,5% | -36,5% | 15,5% | 21,2% | 15,5% | -4,0% | -16,3% | -19,4% |
| FAVÖK Marjı | 3,7% | 1,2% | 3,5% | 7,6% | 1,1% | -7,0% | 0,9% | 4,4% | 4,5% | -0,3% | -24,2% | -22,7% | 22,0% | 23,6% | 14,4% | 3,8% | 2,1% | 5,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,9% | 0,1% | 1,4% | 4,0% | -2,9% | -8,1% | -2,4% | 0,8% | 0,5% | -11,9% | -61,4% | -34,1% | 3,2% | 6,1% | 3,2% | -6,9% | 70,6% | -16,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,3% | -9,6% | -16,3% | -9,2% | -6,0% | -2,1% | 0,0% | -3,0% | — | 46,8% | 12,9% | 3,3% | -15,5% | -67,9% | -123,8% | -58,1% | 210,5% | 29,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |