TAPARIATaparia Tools Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,21 Mr | ₹4,42 Mr | ₹4,10 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,04 Mr | ₹945,81 Mn | ₹1,00 Mr | ₹793,63 Mn | ₹542,18 Mn | ₹455,65 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹78,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹851,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹16,35 Mn | ₹20,81 Mn | ₹3,28 Mn | ₹5,76 Mn | ₹3,61 Mn | ₹9,80 Mn | ₹12,60 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹80,26 Mn | ₹274,64 Mn | ₹234,17 Mn | ₹230,54 Mn | ₹261,68 Mn | ₹286,03 Mn | ₹156,93 Mn | ₹121,96 Mn | ₹148,46 Mn | — |
| Net Borç† | -₹2,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,23 Mr | ₹9,13 Mr | ₹8,29 Mr | ₹7,64 Mr | ₹6,68 Mr | ₹5,36 Mr | ₹4,71 Mr | ₹4,71 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,38 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,10 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,09 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,27 Mr | ₹960,07 Mn | ₹917,11 Mn | ₹699,83 Mn | ₹660,26 Mn | ₹671,01 Mn | ₹528,03 Mn | ₹518,51 Mn | ₹453,71 Mn | ₹397,86 Mn | ₹347,95 Mn | ₹270,12 Mn | ₹216,96 Mn | — |
| FAVÖK | ₹1,94 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,28 Mr | ₹954,74 Mn | ₹883,42 Mn | ₹653,23 Mn | ₹402,81 Mn | ₹357,02 Mn | ₹216,14 Mn | ₹183,73 Mn | ₹217,69 Mn | ₹157,46 Mn | ₹197,41 Mn | ₹163,73 Mn | ₹124,27 Mn | ₹77,77 Mn | ₹62,23 Mn | ₹37,76 Mn | ₹35,67 Mn |
| Net Kâr | ₹1,52 Mr | ₹1,23 Mr | ₹997,66 Mn | ₹723,20 Mn | ₹650,90 Mn | ₹483,36 Mn | ₹305,88 Mn | ₹235,09 Mn | ₹145,46 Mn | ₹109,14 Mn | ₹126,52 Mn | ₹97,30 Mn | ₹119,15 Mn | ₹95,75 Mn | ₹72,74 Mn | ₹58,04 Mn | ₹58,35 Mn | ₹39,46 Mn | ₹38,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 99,83 | 80,72 | 65,73 | 47,65 | 42,88 | 31,84 | 20,15 | 15,49 | 9,58 | 7,19 | 8,34 | 6,41 | 7,85 | 6,31 | 4,79 | 3,82 | 3,84 | 2,60 | 2,56 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹14,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,33 Mr | ₹721,65 Mn | ₹1,15 Mr | ₹833,60 Mn | ₹318,11 Mn | ₹185,42 Mn | ₹256,90 Mn | -₹80,64 Mn | ₹184,97 Mn | ₹194,39 Mn | -₹42,44 Mn | ₹2,34 Mn | ₹34,14 Mn | ₹53,06 Mn | -₹107,71 Mn | -₹36,10 Mn | ₹28,27 Mn | -₹119,87 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹55,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,5% | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 0,4% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 6,6% | 18,7% | 19,7% | 22,1% | 27,7% | 28,5% | 19,8% | 22,5% | 32,6% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,97 | 2,07 | 2,02 | 2,18 | 2,10 | 2,09 | 2,32 | 2,41 | 2,61 | 3,07 | 2,29 | 2,50 | 2,55 | 2,55 | 2,22 | 2,30 | 2,67 | 2,60 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,35 | 2,10 | 1,90 | 1,76 | 1,53 | 1,23 | 1,08 | 1,08 | 0,93 | 0,85 | 0,77 | 0,68 | 0,61 | 0,55 | 0,51 | 0,42 | 0,33 | 0,27 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,2% | 28,6% | 26,8% | 23,7% | 24,7% | 23,7% | 20,4% | 19,5% | 17,3% | 17,7% | 19,9% | 17,8% | 19,5% | 18,8% | 17,9% | 19,1% | 18,6% | 18,3% | — |
| FAVÖK Marjı | 19,0% | 17,3% | 15,4% | 12,5% | 13,2% | 12,2% | 8,5% | 7,6% | 5,3% | 4,9% | 6,4% | 5,3% | 7,4% | 6,8% | 5,6% | 4,3% | 4,3% | 3,2% | 3,3% |
| Net Kâr Marjı | 14,8% | 13,4% | 12,0% | 9,5% | 9,7% | 9,0% | 6,5% | 5,0% | 3,6% | 2,9% | 3,7% | 3,3% | 4,5% | 4,0% | 3,3% | 3,2% | 4,0% | 3,3% | 3,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,0% | 7,9% | 13,9% | 10,9% | 4,8% | 3,5% | 5,4% | -1,7% | 4,6% | 5,2% | -1,3% | 0,1% | 1,3% | 2,2% | -4,8% | -2,0% | 2,0% | -10,1% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |