TCIINDTCI Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹190,58 Mn | ₹176,40 Mn | ₹149,13 Mn | ₹129,38 Mn | ₹113,80 Mn | ₹109,27 Mn | ₹114,50 Mn | ₹105,35 Mn | ₹92,85 Mn | ₹78,92 Mn | ₹79,72 Mn | ₹71,36 Mn | ₹82,42 Mn | ₹80,51 Mn | ₹68,46 Mn | ₹68,13 Mn | ₹68,95 Mn | ₹66,08 Mn | ₹52,78 Mn | ₹51,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹36,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹153,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹19,08 Mn | ₹20,74 Mn | ₹7,60 Mn | ₹7,01 Mn | ₹5,23 Mn | ₹3,40 Mn | ₹9,47 Mn | ₹6,76 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹9,85 Mn | ₹4,15 Mn | ₹2,63 Mn | ₹2,58 Mn | ₹7,38 Mn | ₹8,04 Mn | ₹9,11 Mn | ₹3,30 Mn | ₹0,00 | ₹721.364 |
| Net Borç† | ₹8,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹50,61 Mn | ₹28,30 Mn | ₹13,92 Mn | ₹19,21 Mn | ₹14,26 Mn | ₹4,21 Mn | ₹22,89 Mn | ₹19,78 Mn | ₹17,74 Mn | ₹19,82 Mn | ₹29,03 Mn | ₹10,99 Mn | ₹82,31 Mn | ₹38,46 Mn | ₹12,53 Mn | ₹11,07 Mn | ₹54,19 Mn | ₹66,61 Mn | ₹79,83 Mn | ₹39,73 Mn |
| Brüt Kâr | ₹32,78 Mn | ₹891.000 | ₹326.000 | ₹5,04 Mn | ₹2,05 Mn | -₹7,17 Mn | ₹9,99 Mn | ₹8,03 Mn | ₹8,64 Mn | ₹10,14 Mn | ₹5,61 Mn | ₹2,42 Mn | ₹4,60 Mn | -₹522.362 | -₹3,23 Mn | -₹1,54 Mn | ₹2,21 Mn | ₹2,72 Mn | ₹4,68 Mn | ₹189.771 |
| FAVÖK | ₹9,33 Mn | -₹19,75 Mn | -₹11,38 Mn | -₹7,01 Mn | -₹8,00 Mn | -₹14,49 Mn | -₹2,23 Mn | -₹2,19 Mn | -₹2,44 Mn | -₹2,15 Mn | -₹5,03 Mn | -₹5,23 Mn | -₹1,09 Mn | -₹8,44 Mn | -₹8,43 Mn | -₹3,78 Mn | -₹342.710 | -₹14.030 | ₹1,39 Mn | ₹136.170 |
| Net Kâr | ₹4,87 Mn | -₹22,40 Mn | -₹10,39 Mn | -₹6,63 Mn | -₹9,49 Mn | -₹15,62 Mn | -₹3,98 Mn | -₹3,93 Mn | -₹2,49 Mn | -₹2,37 Mn | -₹4,53 Mn | -₹4,70 Mn | -₹2,02 Mn | -₹8,22 Mn | -₹19,92 Mn | -₹4,59 Mn | -₹701.890 | -₹790.895 | ₹1,21 Mn | -₹194.682 |
| Hisse Başı Kâr | 5,43 | -24,98 | -11,58 | -7,40 | -10,58 | -17,41 | -4,44 | -4,38 | -2,77 | -2,64 | -5,05 | -5,24 | -2,26 | -9,16 | -22,21 | -5,11 | -0,78 | -0,88 | 1,35 | -0,22 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹9,27 Mn | -₹43,99 Mn | -₹30,57 Mn | -₹15,66 Mn | -₹12,15 Mn | -₹15,31 Mn | -₹6,37 Mn | -₹17,55 Mn | -₹12,39 Mn | -₹217,32 Mn | -₹6,89 Mn | -₹2,51 Mn | -₹950.910 | ₹3,43 Mn | — | -₹1,03 Mn | -₹5,25 Mn | -₹3,75 Mn | ₹340.000 | -₹199.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹9,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,0% | 11,8% | 5,1% | 5,4% | 4,6% | 3,1% | 8,3% | 6,4% | 0,0% | 0,0% | 12,4% | 5,8% | 3,2% | 3,2% | 10,8% | 11,8% | 13,2% | 5,0% | 0,0% | 1,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,16 | 0,09 | 0,15 | 0,13 | 0,04 | 0,20 | 0,19 | 0,19 | 0,25 | 0,36 | 0,15 | 1,00 | 0,48 | 0,18 | 0,16 | 0,79 | 1,01 | 1,51 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,18 | 0,09 | 0,13 | 0,09 | 0,03 | 0,15 | 0,13 | 0,12 | 0,13 | 0,19 | 0,07 | 0,54 | 0,25 | 0,08 | 0,07 | 0,35 | 0,43 | 0,52 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,8% | 3,1% | 2,3% | 26,3% | 14,4% | -170,3% | 43,6% | 40,6% | 48,7% | 51,2% | 19,3% | 22,0% | 5,6% | -1,4% | -25,8% | -13,9% | 4,1% | 4,1% | 5,9% | 0,5% |
| FAVÖK Marjı | 18,4% | -69,8% | -81,7% | -36,5% | -56,1% | -344,1% | -9,7% | -11,1% | -13,8% | -10,9% | -17,3% | -47,6% | -1,3% | -22,0% | -67,3% | -34,1% | -0,6% | -0,0% | 1,7% | 0,3% |
| Net Kâr Marjı | 9,6% | -79,2% | -74,6% | -34,5% | -66,5% | -370,8% | -17,4% | -19,9% | -14,0% | -11,9% | -15,6% | -42,7% | -2,5% | -21,4% | -159,0% | -41,4% | -1,3% | -1,2% | 1,5% | -0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,3% | -155,4% | -219,6% | -81,5% | -85,2% | -363,6% | -27,8% | -88,7% | -69,8% | -1.096,2% | -23,7% | -22,8% | -1,2% | 8,9% | — | -9,3% | -9,7% | -5,6% | 0,4% | -0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |