TEEAITeesta Agro Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,10 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,06 Mr | ₹996,85 Mn | ₹919,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹223,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹839,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹277,90 Mn | ₹212,20 Mn | ₹131,00 Mn | ₹257,00 Mn | ₹91,90 Mn | ₹72,80 Mn | ₹18,70 Mn | ₹71,90 Mn | ₹14,60 Mn | ₹54,00 Mn | ₹78,50 Mn | ₹119,90 Mn | ₹53,00 Mn | ₹224,70 Mn | ₹193,80 Mn | ₹197,50 Mn | ₹170,85 Mn | ₹16,10 Mn |
| Net Borç† | ₹54,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,22 Mr | ₹1,17 Mr | ₹976,10 Mn | ₹1,99 Mr | ₹1,07 Mr | ₹675,50 Mn | ₹653,20 Mn | ₹1,03 Mr | ₹626,80 Mn | ₹493,40 Mn | ₹678,50 Mn | ₹744,80 Mn | ₹567,10 Mn | ₹811,80 Mn | ₹663,70 Mn | ₹378,58 Mn | ₹417,05 Mn | ₹1,25 Mr |
| Brüt Kâr | -₹694,10 Mn | -₹430,10 Mn | -₹458,70 Mn | -₹605,90 Mn | -₹541,30 Mn | -₹134,40 Mn | -₹144,10 Mn | ₹240,80 Mn | -₹130,20 Mn | -₹112,80 Mn | ₹29,30 Mn | ₹27,50 Mn | -₹158,50 Mn | -₹299,10 Mn | -₹609,90 Mn | -₹471,77 Mn | -₹152,80 Mn | ₹97,41 Mn |
| FAVÖK | -₹882,30 Mn | -₹576,80 Mn | -₹582,60 Mn | -₹740,50 Mn | -₹628,10 Mn | -₹196,30 Mn | -₹214,80 Mn | ₹49,90 Mn | -₹191,60 Mn | -₹146,80 Mn | ₹12,40 Mn | ₹20,50 Mn | -₹170,50 Mn | -₹321,50 Mn | -₹622,30 Mn | -₹488,90 Mn | -₹161,29 Mn | ₹30,84 Mn |
| Net Kâr | ₹82,30 Mn | ₹67,90 Mn | ₹36,10 Mn | ₹73,40 Mn | ₹69,60 Mn | ₹23,40 Mn | ₹19,30 Mn | ₹28,40 Mn | ₹10,60 Mn | ₹4,00 Mn | ₹9,10 Mn | ₹27,20 Mn | ₹10,20 Mn | ₹9,90 Mn | ₹10,40 Mn | ₹9,36 Mn | ₹5,43 Mn | ₹7,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 14,79 | 11,99 | 6,49 | 13,19 | 12,51 | 4,20 | 3,47 | 5,11 | 1,89 | 0,71 | 1,64 | 4,89 | 1,83 | 1,78 | 2,04 | 2,05 | 1,21 | 1,62 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹91,10 Mn | ₹78,80 Mn | ₹2,70 Mn | -₹118,10 Mn | -₹195,60 Mn | ₹195,30 Mn | ₹124,00 Mn | — | -₹16,20 Mn | ₹16,60 Mn | ₹8,70 Mn | -₹65,90 Mn | ₹49,20 Mn | ₹13,90 Mn | -₹99,60 Mn | -₹110,08 Mn | -₹230,82 Mn | ₹333,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹109,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,2% | 11,0% | 7,5% | 13,1% | 6,2% | 5,1% | 1,3% | 5,5% | 1,2% | 4,4% | 6,4% | 9,6% | 4,3% | 18,4% | 18,3% | 18,6% | 17,1% | 1,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,58 | 0,61 | 0,56 | 1,01 | 0,72 | 0,47 | 0,45 | 0,79 | 0,51 | 0,40 | 0,55 | 0,60 | 0,46 | 0,67 | 0,63 | 0,36 | 0,42 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,93 | 0,78 | 1,58 | 0,85 | 0,54 | 0,52 | 0,82 | 0,50 | 0,39 | 0,54 | 0,59 | 0,45 | 0,65 | 0,53 | 0,30 | 0,33 | 1,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -57,1% | -36,7% | -47,0% | -30,5% | -50,8% | -19,9% | -22,1% | 23,4% | -20,8% | -22,9% | 4,3% | 3,7% | -27,9% | -36,8% | -91,9% | -124,6% | -36,6% | 7,8% |
| FAVÖK Marjı | -72,6% | -49,2% | -59,7% | -37,2% | -58,9% | -29,1% | -32,9% | 4,9% | -30,6% | -29,8% | 1,8% | 2,8% | -30,1% | -39,6% | -93,8% | -129,1% | -38,7% | 2,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,8% | 5,8% | 3,7% | 3,7% | 6,5% | 3,5% | 3,0% | 2,8% | 1,7% | 0,8% | 1,3% | 3,7% | 1,8% | 1,2% | 1,6% | 2,5% | 1,3% | 0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,5% | 6,7% | 0,3% | -5,9% | -18,4% | 28,9% | 19,0% | — | -2,6% | 3,4% | 1,3% | -8,8% | 8,7% | 1,7% | -15,0% | -29,1% | -55,3% | 26,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |