TEJNAKSHTejnaksh Healthcare Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹300,50 Mn | ₹303,09 Mn | ₹313,54 Mn | ₹312,26 Mn | ₹296,08 Mn | ₹245,72 Mn | ₹249,09 Mn | ₹222,66 Mn | ₹197,66 Mn | ₹155,22 Mn | ₹68,38 Mn | ₹35,30 Mn | ₹29,82 Mn | ₹20,12 Mn | ₹16,80 Mn | ₹16,14 Mn | ₹10,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹19,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹24,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹276,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,46 Mn | ₹10,53 Mn | ₹47,91 Mn | ₹64,20 Mn | ₹69,99 Mn | ₹48,93 Mn | ₹71,91 Mn | ₹63,27 Mn | ₹76,42 Mn | ₹63,87 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹4,73 Mn | ₹3,60 Mn | ₹3,69 Mn | ₹3,73 Mn | ₹4,25 Mn |
| Net Borç† | -₹17,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹107,87 Mn | ₹128,97 Mn | ₹121,75 Mn | ₹117,27 Mn | ₹126,76 Mn | ₹119,60 Mn | ₹171,17 Mn | ₹197,57 Mn | ₹141,36 Mn | ₹72,80 Mn | ₹47,50 Mn | ₹20,07 Mn | ₹14,38 Mn | ₹11,42 Mn | ₹13,00 Mn | ₹13,63 Mn | ₹7,86 Mn |
| Brüt Kâr | ₹58,20 Mn | ₹78,05 Mn | ₹79,22 Mn | ₹72,25 Mn | ₹83,17 Mn | ₹75,57 Mn | ₹95,60 Mn | ₹114,91 Mn | ₹81,76 Mn | ₹51,74 Mn | ₹36,41 Mn | ₹15,84 Mn | ₹11,24 Mn | ₹7,31 Mn | ₹6,59 Mn | ₹7,71 Mn | ₹5,47 Mn |
| FAVÖK | ₹28,04 Mn | ₹41,03 Mn | ₹36,43 Mn | ₹37,02 Mn | ₹47,99 Mn | ₹37,18 Mn | ₹40,40 Mn | ₹41,80 Mn | ₹53,36 Mn | ₹31,91 Mn | ₹22,93 Mn | ₹9,70 Mn | ₹9,49 Mn | ₹6,33 Mn | ₹5,20 Mn | ₹5,67 Mn | ₹4,29 Mn |
| Net Kâr | ₹12,28 Mn | ₹23,28 Mn | ₹17,76 Mn | ₹16,83 Mn | ₹27,24 Mn | ₹20,53 Mn | ₹20,90 Mn | ₹30,25 Mn | ₹28,68 Mn | ₹18,23 Mn | ₹13,21 Mn | ₹5,98 Mn | ₹5,72 Mn | ₹3,12 Mn | ₹3,00 Mn | ₹3,42 Mn | ₹2,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,60 | 1,15 | 0,87 | 0,83 | 1,34 | 1,01 | 1,03 | 1,49 | 0,31 | 0,90 | 0,65 | 0,29 | 0,28 | 0,15 | 0,15 | 0,17 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹12,24 Mn | -₹4,81 Mn | ₹27,58 Mn | ₹7,26 Mn | -₹3,92 Mn | ₹1,79 Mn | -₹7,98 Mn | ₹7,76 Mn | ₹20,79 Mn | -₹48,55 Mn | ₹29,95 Mn | ₹738.560 | -₹914.000 | ₹328.000 | -₹2,22 Mn | ₹2,60 Mn | -₹10.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹5,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 3,5% | 15,3% | 20,6% | 23,6% | 19,9% | 28,9% | 28,4% | 38,7% | 41,1% | 0,0% | 0,0% | 15,9% | 17,9% | 22,0% | 23,1% | 39,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,43 | 0,39 | 0,38 | 0,43 | 0,49 | 0,69 | 0,89 | 0,72 | 0,47 | 0,69 | 0,57 | 0,48 | 0,57 | 0,77 | 0,84 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,47 | 0,44 | 0,42 | 0,46 | 0,43 | 0,62 | 0,71 | 0,51 | 0,26 | 0,17 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,9% | 60,5% | 65,1% | 61,6% | 65,6% | 63,2% | 55,9% | 58,2% | 57,8% | 71,1% | 76,6% | 78,9% | 78,2% | 64,0% | 50,7% | 56,5% | 69,7% |
| FAVÖK Marjı | 26,0% | 31,8% | 29,9% | 31,6% | 37,9% | 31,1% | 23,6% | 21,2% | 37,7% | 43,8% | 48,3% | 48,3% | 66,0% | 55,4% | 40,0% | 41,6% | 54,7% |
| Net Kâr Marjı | 11,4% | 18,0% | 14,6% | 14,3% | 21,5% | 17,2% | 12,2% | 15,3% | 20,3% | 25,0% | 27,8% | 29,8% | 39,8% | 27,3% | 23,1% | 25,1% | 31,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,3% | -3,7% | 22,7% | 6,2% | -3,1% | 1,5% | -4,7% | 3,9% | 14,7% | -66,7% | 63,1% | 3,7% | -6,4% | 2,9% | -17,0% | 19,1% | -0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |