TFSLTyphoon Financial Services Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $713.038 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹78,77 Mn | ₹76,78 Mn | ₹72,84 Mn | ₹66,66 Mn | ₹82,60 Mn | ₹48,21 Mn | ₹75,47 Mn | ₹75,46 Mn | ₹76,03 Mn | ₹78,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹174.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹74,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹65.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹11,76 Mn | ₹40,83 Mn | ₹37,81 Mn | ₹44,10 Mn | ₹46,60 Mn |
| Net Borç† | -₹142.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||
| Ciro | ₹4,11 Mn | ₹2,84 Mn | ₹2,66 Mn | ₹2,64 Mn | ₹2,43 Mn | ₹5,31 Mn | ₹3,67 Mn | ₹4,18 Mn | ₹1,80 Mn | ₹1,26 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,87 Mn | ₹2,16 Mn | ₹1,70 Mn | ₹1,94 Mn | ₹1,66 Mn | ₹1,26 Mn | ₹3,00 Mn | ₹3,56 Mn | ₹1,79 Mn | ₹1,25 Mn |
| FAVÖK | ₹1,11 Mn | ₹285.000 | ₹52.000 | ₹287.000 | ₹131.000 | -₹133.000 | ₹1,61 Mn | ₹2,11 Mn | ₹424.230 | ₹270.110 |
| Net Kâr | ₹768.000 | ₹87.000 | ₹38.000 | ₹213.000 | ₹97.000 | ₹80.000 | -₹1,08 Mn | ₹546.000 | ₹205.341 | ₹190.059 |
| Hisse Başı Kâr | 0,26 | 0,03 | 0,01 | 0,07 | 0,03 | 0,03 | -0,36 | 0,18 | 0,07 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹969.000 | -₹2,19 Mn | ₹74.000 | ₹197.000 | -₹79.000 | — | ₹691.000 | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 24,4% | 54,1% | 50,1% | 58,0% | 59,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,11 | 0,05 | 0,06 | 0,02 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 69,9% | 75,8% | 63,7% | 73,6% | 68,1% | 23,8% | 81,6% | 85,0% | 99,4% | 99,1% |
| FAVÖK Marjı | 26,9% | 10,0% | 2,0% | 10,9% | 5,4% | -2,5% | 43,9% | 50,5% | 23,6% | 21,4% |
| Net Kâr Marjı | 18,7% | 3,1% | 1,4% | 8,1% | 4,0% | 1,5% | -29,5% | 13,1% | 11,4% | 15,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 23,6% | -77,1% | 2,8% | 7,5% | -3,2% | — | 18,8% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |