THAKRALThakral Services (India) Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹11,93 Mn | ₹17,38 Mn | ₹49,29 Mn | ₹164,72 Mn | ₹176,15 Mn | ₹170,35 Mn | ₹174,21 Mn | ₹192,66 Mn | ₹217,66 Mn | ₹210,86 Mn | ₹274,45 Mn | ₹307,39 Mn | ₹287,89 Mn | ₹250,76 Mn | ₹169,90 Mn | ₹147,30 Mn | ₹116,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹104,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹92,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹81,14 Mn | ₹83,37 Mn | ₹78,19 Mn | ₹11,46 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹64,70 Mn | ₹74,47 Mn | ₹107,56 Mn | ₹121,87 Mn | ₹121,38 Mn | ₹99,80 Mn | ₹78,28 Mn | ₹56,49 Mn | ₹57,61 Mn | ₹47,76 Mn |
| Net Borç† | ₹79,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,41 Mn | ₹5,13 Mn | ₹245,27 Mn | ₹184,39 Mn | ₹165,94 Mn | ₹165,89 Mn | ₹141,96 Mn | ₹195,34 Mn | ₹241,21 Mn | ₹183,07 Mn | ₹290,32 Mn | ₹378,99 Mn | ₹409,19 Mn | ₹391,53 Mn | ₹242,04 Mn | ₹144,05 Mn | ₹115,62 Mn |
| Brüt Kâr | -₹3,78 Mn | -₹3,73 Mn | ₹34,27 Mn | ₹15,92 Mn | ₹9,24 Mn | ₹17,89 Mn | -₹21,28 Mn | ₹30,90 Mn | ₹46,26 Mn | ₹15,04 Mn | ₹17,65 Mn | ₹62,12 Mn | ₹81,29 Mn | ₹65,39 Mn | ₹31,03 Mn | ₹17,61 Mn | ₹5,88 Mn |
| FAVÖK | -₹3,78 Mn | -₹5,02 Mn | -₹33,40 Mn | -₹24,78 Mn | -₹22,60 Mn | -₹11,11 Mn | -₹58,46 Mn | ₹487.830 | ₹16,24 Mn | -₹17,37 Mn | -₹23,60 Mn | ₹14,60 Mn | ₹37,01 Mn | ₹28,74 Mn | ₹8,55 Mn | -₹6,51 Mn | -₹4,97 Mn |
| Net Kâr | -₹315.000 | -₹2,53 Mn | -₹35,15 Mn | -₹32,66 Mn | -₹23,53 Mn | -₹18,65 Mn | ₹2,06 Mn | -₹10,99 Mn | ₹8,25 Mn | -₹34,61 Mn | -₹33,85 Mn | ₹7,72 Mn | ₹16,62 Mn | ₹15,53 Mn | ₹10,23 Mn | ₹5,59 Mn | ₹8,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,22 | -2,99 | -2,78 | -2,01 | -1,59 | 0,18 | -0,94 | 0,70 | -2,95 | -2,88 | 0,66 | 1,42 | 1,32 | 0,87 | 0,43 | 0,67 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹978.000 | -₹3,46 Mn | ₹41,47 Mn | -₹3,14 Mn | -₹19,45 Mn | -₹73,41 Mn | ₹20,98 Mn | ₹16,15 Mn | -₹27,88 Mn | ₹13,80 Mn | -₹11,84 Mn | -₹15,88 Mn | -₹20,51 Mn | -₹18,86 Mn | ₹9,26 Mn | -₹8,25 Mn | -₹55,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 680,4% | 479,6% | 158,6% | 7,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 33,6% | 34,2% | 51,0% | 44,4% | 39,5% | 34,7% | 31,2% | 33,2% | 39,1% | 40,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,30 | 4,98 | 1,12 | 0,94 | 0,97 | 0,81 | 1,01 | 1,11 | 0,87 | 1,06 | 1,23 | 1,42 | 1,56 | 1,42 | 0,98 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,08 | -0,06 | -2,66 | -2,00 | -1,80 | -1,80 | -1,54 | -2,12 | -2,62 | -1,99 | -3,15 | -4,12 | -4,44 | -4,25 | -2,63 | -1,56 | -1,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -51,0% | -72,6% | 14,0% | 8,6% | 5,6% | 10,8% | -15,0% | 15,8% | 19,2% | 8,2% | 6,1% | 16,4% | 19,9% | 16,7% | 12,8% | 12,2% | 5,1% |
| FAVÖK Marjı | -51,0% | -97,7% | -13,6% | -13,4% | -13,6% | -6,7% | -41,2% | 0,2% | 6,7% | -9,5% | -8,1% | 3,9% | 9,0% | 7,3% | 3,5% | -4,5% | -4,3% |
| Net Kâr Marjı | -4,3% | -49,3% | -14,3% | -17,7% | -14,2% | -11,2% | 1,5% | -5,6% | 3,4% | -18,9% | -11,7% | 2,0% | 4,1% | 4,0% | 4,2% | 3,9% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,2% | -67,4% | 16,9% | -1,7% | -11,7% | -44,3% | 14,8% | 8,3% | -11,6% | 7,5% | -4,1% | -4,2% | -5,0% | -4,8% | 3,8% | -5,7% | -48,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |