TIGLOBT&I Global Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,49 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,07 Mr | ₹943,50 Mn | ₹800,72 Mn | ₹891,75 Mn | ₹892,59 Mn | ₹1,01 Mr | ₹697,14 Mn | ₹569,26 Mn | ₹475,12 Mn | ₹440,49 Mn | ₹365,10 Mn | ₹349,42 Mn | ₹292,59 Mn | ₹238,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹144,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹505,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹986,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹103.979 | ₹185,79 Mn | ₹142,83 Mn | ₹254,46 Mn | ₹123,07 Mn | ₹90,18 Mn | ₹36,04 Mn | ₹49,91 Mn | ₹17,43 Mn | ₹13,37 Mn | ₹6,55 Mn | ₹22,88 Mn |
| Net Borç† | -₹144,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,25 Mr | ₹831,25 Mn | ₹1,82 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,01 Mr | ₹957,22 Mn | ₹1,32 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,36 Mr | ₹988,93 Mn | ₹718,54 Mn | ₹659,44 Mn | ₹731,15 Mn | ₹588,46 Mn | ₹490,17 Mn | ₹347,58 Mn | ₹283,14 Mn |
| Brüt Kâr | ₹183,20 Mn | ₹88,17 Mn | ₹286,73 Mn | ₹192,00 Mn | ₹186,50 Mn | ₹209,07 Mn | ₹237,51 Mn | ₹255,93 Mn | ₹196,09 Mn | ₹218,54 Mn | ₹107,53 Mn | ₹75,54 Mn | ₹78,89 Mn | ₹111,64 Mn | ₹95,03 Mn | ₹61,52 Mn | ₹49,77 Mn | ₹70,52 Mn |
| FAVÖK | ₹76,95 Mn | ₹59,36 Mn | ₹131,74 Mn | ₹110,48 Mn | ₹102,36 Mn | ₹159,28 Mn | ₹158,40 Mn | ₹119,27 Mn | ₹56,40 Mn | ₹47,82 Mn | ₹14,15 Mn | ₹11,13 Mn | ₹11,53 Mn | ₹28,33 Mn | ₹23,50 Mn | ₹10,59 Mn | ₹18,32 Mn | ₹20,44 Mn |
| Net Kâr | ₹69,64 Mn | ₹40,81 Mn | ₹99,39 Mn | ₹84,27 Mn | ₹87,20 Mn | ₹100,95 Mn | ₹116,07 Mn | ₹71,21 Mn | ₹40,73 Mn | ₹21,20 Mn | ₹12,06 Mn | ₹9,21 Mn | ₹4,91 Mn | ₹23,19 Mn | ₹9,67 Mn | ₹10,30 Mn | ₹9,12 Mn | ₹5,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,74 | 8,05 | 19,61 | 16,63 | 17,21 | 19,92 | 22,90 | 14,05 | 8,04 | 4,18 | 2,38 | 1,82 | 0,97 | 4,58 | 1,91 | 2,03 | 1,80 | 1,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹178,71 Mn | ₹322,25 Mn | -₹257,80 Mn | ₹29,68 Mn | ₹62,83 Mn | ₹63,57 Mn | ₹301,74 Mn | -₹76,35 Mn | ₹215,86 Mn | -₹112,23 Mn | ₹43,01 Mn | -₹83,25 Mn | ₹32,39 Mn | -₹74,22 Mn | ₹10,54 Mn | ₹19,64 Mn | ₹48,54 Mn | ₹31,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹12,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 20,8% | 16,0% | 25,3% | 17,7% | 15,8% | 7,6% | 11,3% | 4,8% | 3,8% | 2,2% | 9,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,66 | 1,54 | 1,16 | 0,96 | 1,07 | 1,20 | 1,48 | 1,26 | 1,35 | 1,42 | 1,26 | 1,39 | 1,66 | 1,61 | 1,40 | 1,19 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,27 | 0,84 | 1,85 | 1,53 | 1,05 | 1,02 | 0,97 | 1,34 | 1,14 | 1,38 | 1,00 | 0,73 | 0,67 | 0,74 | 0,60 | 0,50 | 0,35 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,6% | 10,6% | 15,7% | 12,7% | 18,0% | 20,7% | 24,8% | 19,4% | 17,5% | 16,1% | 10,9% | 10,5% | 12,0% | 15,3% | 16,1% | 12,6% | 14,3% | 24,9% |
| FAVÖK Marjı | 6,1% | 7,1% | 7,2% | 7,3% | 9,9% | 15,8% | 16,5% | 9,0% | 5,0% | 3,5% | 1,4% | 1,5% | 1,7% | 3,9% | 4,0% | 2,2% | 5,3% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,6% | 4,9% | 5,5% | 5,6% | 8,4% | 10,0% | 12,1% | 5,4% | 3,6% | 1,6% | 1,2% | 1,3% | 0,7% | 3,2% | 1,6% | 2,1% | 2,6% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,3% | 38,8% | -14,1% | 2,0% | 6,1% | 6,3% | 31,5% | -5,8% | 19,2% | -8,3% | 4,3% | -11,6% | 4,9% | -10,2% | 1,8% | 4,0% | 14,0% | 11,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |