TIRUFOAMTirupati Foam Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹885,98 Mn | ₹878,91 Mn | ₹853,89 Mn | ₹874,44 Mn | ₹910,44 Mn | ₹950,66 Mn | ₹854,83 Mn | ₹764,36 Mn | ₹696,63 Mn | ₹691,19 Mn | ₹597,00 Mn | ₹695,49 Mn | ₹743,44 Mn | ₹717,63 Mn | ₹593,72 Mn | ₹455,96 Mn | ₹307,04 Mn | ₹270,59 Mn | ₹239,85 Mn | ₹241,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹545,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹339,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹366,48 Mn | ₹395,41 Mn | ₹403,99 Mn | ₹465,50 Mn | ₹456,65 Mn | ₹550,96 Mn | ₹485,64 Mn | ₹436,06 Mn | ₹366,13 Mn | ₹342,92 Mn | ₹323,66 Mn | ₹397,27 Mn | ₹440,38 Mn | ₹423,59 Mn | ₹349,09 Mn | ₹205,96 Mn | ₹65,86 Mn | ₹58,81 Mn | ₹104,28 Mn | ₹126,61 Mn |
| Net Borç† | ₹361,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹950,05 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,03 Mr | ₹735,83 Mn | ₹798,50 Mn | ₹1,03 Mr | ₹968,88 Mn | ₹719,66 Mn | ₹771,23 Mn | ₹862,98 Mn | ₹924,09 Mn | ₹768,19 Mn | ₹605,60 Mn | ₹596,45 Mn | ₹487,83 Mn | ₹452,86 Mn | ₹469,84 Mn | ₹430,58 Mn |
| Brüt Kâr | ₹101,80 Mn | ₹109,16 Mn | ₹113,57 Mn | ₹98,22 Mn | ₹93,18 Mn | ₹82,37 Mn | ₹126,92 Mn | ₹129,44 Mn | ₹102,62 Mn | ₹82,66 Mn | ₹103,76 Mn | ₹96,79 Mn | ₹97,21 Mn | ₹84,00 Mn | ₹69,14 Mn | ₹69,13 Mn | ₹50,28 Mn | ₹44,58 Mn | ₹49,23 Mn | ₹40,76 Mn |
| FAVÖK | ₹73,71 Mn | ₹82,15 Mn | ₹89,99 Mn | ₹93,31 Mn | ₹90,56 Mn | ₹77,10 Mn | ₹93,67 Mn | ₹97,88 Mn | ₹85,74 Mn | ₹75,52 Mn | ₹91,05 Mn | ₹96,99 Mn | ₹87,42 Mn | ₹76,15 Mn | ₹50,92 Mn | ₹48,59 Mn | ₹36,14 Mn | ₹36,22 Mn | ₹42,45 Mn | ₹31,87 Mn |
| Net Kâr | ₹19,25 Mn | ₹21,38 Mn | ₹21,03 Mn | ₹19,01 Mn | ₹18,26 Mn | ₹10,88 Mn | ₹23,69 Mn | ₹26,49 Mn | ₹21,77 Mn | ₹16,24 Mn | ₹15,34 Mn | ₹13,18 Mn | ₹12,56 Mn | ₹5,58 Mn | ₹11,26 Mn | ₹24,43 Mn | ₹20,68 Mn | ₹13,45 Mn | ₹25,67 Mn | ₹10,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,37 | 4,85 | 4,77 | 4,31 | 4,14 | 2,47 | 5,38 | 6,01 | 4,94 | 3,68 | 3,48 | 2,99 | 2,85 | 1,27 | 2,55 | 5,54 | 4,69 | 3,46 | 7,50 | 3,21 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹11,48 Mn | ₹21,13 Mn | ₹43,78 Mn | -₹3,34 Mn | ₹90,58 Mn | -₹3,69 Mn | -₹19,84 Mn | -₹101,07 Mn | -₹31,77 Mn | ₹11,82 Mn | ₹82,37 Mn | ₹39,23 Mn | -₹16,48 Mn | -₹63,41 Mn | -₹132,35 Mn | -₹132,10 Mn | -₹4,39 Mn | ₹16,24 Mn | ₹6,72 Mn | -₹10,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹950.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,4% | 45,0% | 47,3% | 53,2% | 50,2% | 58,0% | 56,8% | 57,0% | 52,6% | 49,6% | 54,2% | 57,1% | 59,2% | 59,0% | 58,8% | 45,2% | 21,4% | 21,7% | 43,5% | 52,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,07 | 1,21 | 1,22 | 1,16 | 1,13 | 0,77 | 0,93 | 1,35 | 1,39 | 1,04 | 1,29 | 1,24 | 1,24 | 1,07 | 1,02 | 1,31 | 1,59 | 1,67 | 1,96 | 1,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,80 | 3,12 | 3,06 | 2,99 | 3,02 | 2,17 | 2,35 | 3,04 | 2,85 | 2,12 | 2,27 | 2,54 | 2,72 | 2,26 | 1,78 | 1,76 | 1,44 | 1,33 | 1,38 | 1,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,7% | 10,3% | 10,9% | 9,7% | 9,1% | 11,2% | 15,9% | 12,5% | 10,6% | 11,5% | 13,5% | 11,2% | 10,5% | 10,9% | 11,4% | 11,6% | 10,3% | 9,8% | 10,5% | 9,5% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 7,7% | 8,7% | 9,2% | 8,8% | 10,5% | 11,7% | 9,5% | 8,8% | 10,5% | 11,8% | 11,2% | 9,5% | 9,9% | 8,4% | 8,1% | 7,4% | 8,0% | 9,0% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 2,0% | 2,0% | 1,9% | 1,8% | 1,5% | 3,0% | 2,6% | 2,2% | 2,3% | 2,0% | 1,5% | 1,4% | 0,7% | 1,9% | 4,1% | 4,2% | 3,0% | 5,5% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,2% | 2,0% | 4,2% | -0,3% | 8,8% | -0,5% | -2,5% | -9,8% | -3,3% | 1,6% | 10,7% | 4,5% | -1,8% | -8,3% | -21,9% | -22,1% | -0,9% | 3,6% | 1,4% | -2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |