TITANBIOTitan Biotech Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $175,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,15 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,01 Mr | ₹765,24 Mn | ₹651,11 Mn | ₹570,70 Mn | ₹521,83 Mn | ₹400,54 Mn | ₹335,06 Mn | ₹278,99 Mn | ₹223,04 Mn | ₹215,42 Mn | ₹152,84 Mn | ₹116,09 Mn | ₹106,97 Mn | ₹95,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹18,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹332,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹57,07 Mn | ₹27,97 Mn | ₹83,03 Mn | ₹85,12 Mn | ₹89,30 Mn | ₹159,85 Mn | ₹238,75 Mn | ₹236,50 Mn | ₹257,75 Mn | ₹224,56 Mn | ₹114,09 Mn | ₹77,11 Mn | ₹69,87 Mn | ₹35,82 Mn | ₹17,16 Mn | ₹27,35 Mn | ₹12,82 Mn | ₹4,97 Mn | ₹5,71 Mn |
| Net Borç† | ₹38,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,06 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,42 Mr | ₹794,38 Mn | ₹649,08 Mn | ₹573,74 Mn | ₹526,92 Mn | ₹457,59 Mn | ₹403,15 Mn | ₹391,21 Mn | ₹270,22 Mn | ₹225,18 Mn | ₹186,82 Mn | ₹159,74 Mn | ₹134,39 Mn | ₹123,21 Mn |
| Brüt Kâr | ₹513,47 Mn | ₹366,49 Mn | ₹432,95 Mn | ₹375,50 Mn | ₹364,09 Mn | ₹516,44 Mn | ₹184,82 Mn | ₹133,95 Mn | ₹113,62 Mn | ₹88,17 Mn | ₹76,03 Mn | ₹66,46 Mn | ₹57,36 Mn | ₹50,08 Mn | ₹40,50 Mn | ₹29,62 Mn | ₹21,33 Mn | ₹11,25 Mn | ₹10,93 Mn |
| FAVÖK | ₹391,69 Mn | ₹260,23 Mn | ₹349,20 Mn | ₹300,26 Mn | ₹316,13 Mn | ₹460,62 Mn | ₹134,86 Mn | ₹89,27 Mn | ₹69,77 Mn | ₹53,93 Mn | ₹38,71 Mn | ₹39,45 Mn | ₹31,88 Mn | ₹26,24 Mn | ₹21,92 Mn | ₹19,19 Mn | ₹15,35 Mn | ₹13,53 Mn | ₹13,20 Mn |
| Net Kâr | ₹298,85 Mn | ₹215,32 Mn | ₹248,53 Mn | ₹248,44 Mn | ₹216,84 Mn | ₹303,35 Mn | ₹70,66 Mn | ₹35,22 Mn | ₹25,43 Mn | ₹21,81 Mn | ₹17,68 Mn | ₹16,32 Mn | ₹14,92 Mn | ₹13,12 Mn | ₹12,42 Mn | ₹10,22 Mn | ₹8,32 Mn | ₹7,06 Mn | ₹7,49 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,23 | 1,04 | 6,02 | 6,01 | 5,25 | 7,34 | 1,71 | 0,85 | 0,66 | 0,56 | 0,46 | 0,42 | 0,42 | 0,37 | 0,35 | 0,37 | 0,30 | 0,26 | 0,27 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹220,79 Mn | ₹108,01 Mn | ₹3,23 Mn | ₹72,62 Mn | ₹74,88 Mn | ₹127,09 Mn | -₹2,31 Mn | -₹12,71 Mn | -₹62,49 Mn | -₹85,11 Mn | -₹8,05 Mn | -₹44,76 Mn | -₹24,56 Mn | ₹1,87 Mn | -₹6,65 Mn | -₹8,67 Mn | -₹3,49 Mn | ₹590.000 | -₹3,90 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹74,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,7% | 1,6% | 5,3% | 6,3% | 8,2% | 15,8% | 31,2% | 36,3% | 45,2% | 43,0% | 28,5% | 23,0% | 25,0% | 16,1% | 8,0% | 17,9% | 11,0% | 4,6% | 5,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,96 | 0,89 | 1,04 | 1,06 | 1,14 | 1,40 | 1,04 | 1,00 | 1,01 | 1,01 | 1,14 | 1,20 | 1,40 | 1,21 | 1,05 | 1,22 | 1,38 | 1,26 | 1,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,14 | 0,86 | 0,90 | 0,79 | 0,68 | 0,78 | 0,44 | 0,36 | 0,32 | 0,29 | 0,25 | 0,22 | 0,22 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,9% | 23,4% | 26,4% | 26,1% | 29,5% | 36,3% | 23,3% | 20,6% | 19,8% | 16,7% | 16,6% | 16,5% | 14,7% | 18,5% | 18,0% | 15,9% | 13,3% | 8,4% | 8,9% |
| FAVÖK Marjı | 19,0% | 16,6% | 21,3% | 20,9% | 25,6% | 32,4% | 17,0% | 13,8% | 12,2% | 10,2% | 8,5% | 9,8% | 8,2% | 9,7% | 9,7% | 10,3% | 9,6% | 10,1% | 10,7% |
| Net Kâr Marjı | 14,5% | 13,8% | 15,1% | 17,3% | 17,6% | 21,3% | 8,9% | 5,4% | 4,4% | 4,1% | 3,9% | 4,0% | 3,8% | 4,9% | 5,5% | 5,5% | 5,2% | 5,3% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,7% | 6,9% | 0,2% | 5,0% | 6,1% | 8,9% | -0,3% | -2,0% | -10,9% | -16,2% | -1,8% | -11,1% | -6,3% | 0,7% | -3,0% | -4,6% | -2,2% | 0,4% | -3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 738,20 | +%0,54 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6744,50 | +%0,42 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3323,90 | +%3,95 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 75,57 | +%4,99 |