TRISHAKTTrishakti Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $40,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,89 Mr | ₹683,46 Mn | ₹183,94 Mn | ₹114,67 Mn | ₹114,81 Mn | ₹102,03 Mn | ₹96,01 Mn | ₹86,74 Mn | ₹85,51 Mn | ₹86,61 Mn | ₹86,20 Mn | ₹80,06 Mn | ₹73,92 Mn | ₹72,13 Mn | ₹68,25 Mn | ₹82,13 Mn | ₹80,63 Mn | ₹64,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹62,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹447,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹852,10 Mn | ₹329,22 Mn | ₹28,92 Mn | ₹4,96 Mn | ₹6,08 Mn | ₹4,58 Mn | ₹8,78 Mn | ₹0,00 | ₹23.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹789,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹278,48 Mn | ₹163,87 Mn | ₹1,35 Mr | ₹193,37 Mn | ₹264,95 Mn | ₹728.000 | ₹2,22 Mn | ₹3,47 Mn | ₹6,42 Mn | ₹10,94 Mn | ₹14,59 Mn | ₹12,55 Mn | ₹9,35 Mn | ₹11,45 Mn | ₹16,88 Mn | ₹28,72 Mn | ₹57,82 Mn | ₹32,56 Mn |
| Brüt Kâr | ₹145,79 Mn | ₹59,20 Mn | ₹35,72 Mn | ₹28,92 Mn | ₹3,35 Mn | — | -₹1,33 Mn | -₹1,10 Mn | ₹1,20 Mn | -₹691.000 | ₹1,98 Mn | ₹1,73 Mn | -₹737.339 | ₹2,26 Mn | ₹7,43 Mn | ₹9,55 Mn | ₹23,65 Mn | -₹16,49 Mn |
| FAVÖK | ₹162,77 Mn | ₹49,35 Mn | ₹12,36 Mn | ₹17,22 Mn | -₹3,16 Mn | -₹10,42 Mn | -₹3,93 Mn | -₹4,16 Mn | -₹2,62 Mn | -₹2,77 Mn | -₹3,40 Mn | -₹1,36 Mn | -₹2,90 Mn | -₹546.850 | ₹3,67 Mn | ₹6,28 Mn | ₹20,62 Mn | -₹20,39 Mn |
| Net Kâr | ₹74,66 Mn | ₹35,55 Mn | ₹6,90 Mn | ₹5,12 Mn | ₹5,16 Mn | ₹1,70 Mn | ₹1,27 Mn | ₹1,12 Mn | ₹1,55 Mn | ₹2,25 Mn | ₹4,45 Mn | ₹3,63 Mn | ₹2,04 Mn | ₹4,57 Mn | ₹824.429 | ₹2,89 Mn | ₹16,16 Mn | -₹16,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,55 | 2,29 | 0,46 | 0,34 | 0,35 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,10 | 0,15 | 0,30 | 0,24 | 0,14 | 0,31 | 0,06 | 0,19 | 1,09 | -1,13 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹582,40 Mn | -₹346,79 Mn | -₹27,67 Mn | ₹15,07 Mn | -₹4,57 Mn | ₹9,69 Mn | -₹11,50 Mn | ₹6,01 Mn | -₹5,15 Mn | -₹3,57 Mn | ₹5,30 Mn | -₹7,87 Mn | -₹10,93 Mn | -₹19,69 Mn | -₹3,11 Mn | ₹7,77 Mn | ₹31,03 Mn | -₹49,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,5% | 48,2% | 15,7% | 4,3% | 5,3% | 4,5% | 9,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,24 | 7,32 | 1,69 | 2,31 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,08 | 0,13 | 0,17 | 0,16 | 0,13 | 0,16 | 0,25 | 0,35 | 0,72 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,37 | 3,01 | 0,43 | 0,59 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,13 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,4% | 36,1% | 2,7% | 15,0% | 1,3% | — | -59,8% | -31,8% | 18,7% | -6,3% | 13,6% | 13,8% | -7,9% | 19,8% | 44,0% | 33,3% | 40,9% | -50,6% |
| FAVÖK Marjı | 58,4% | 30,1% | 0,9% | 8,9% | -1,2% | -1.431,0% | -176,6% | -119,7% | -40,8% | -25,3% | -23,3% | -10,9% | -31,1% | -4,8% | 21,8% | 21,9% | 35,7% | -62,6% |
| Net Kâr Marjı | 26,8% | 21,7% | 0,5% | 2,6% | 1,9% | 233,2% | 57,2% | 32,2% | 24,2% | 20,6% | 30,5% | 28,9% | 21,8% | 40,0% | 4,9% | 10,1% | 28,0% | -51,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -209,1% | -211,6% | -2,1% | 7,8% | -1,7% | 1.330,4% | -517,2% | 173,0% | -80,3% | -32,7% | 36,3% | -62,7% | -116,9% | -172,1% | -18,4% | 27,0% | 53,7% | -151,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |