TRLTaylormade Renewables Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,57 Mr | ₹1,41 Mr | ₹998,49 Mn | ₹315,93 Mn | ₹282,95 Mn | ₹222,67 Mn | ₹239,08 Mn | ₹206,43 Mn | ₹301,39 Mn | ₹105,31 Mn | ₹79,00 Mn | ₹44,25 Mn | ₹16,51 Mn | ₹9,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹597,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹968,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹212,47 Mn | ₹104,72 Mn | ₹70,21 Mn | ₹33,27 Mn | ₹37,14 Mn | ₹41,03 Mn | ₹39,39 Mn | ₹9,70 Mn | ₹58,63 Mn | ₹72,59 Mn | ₹52,31 Mn | ₹28,78 Mn | ₹4,29 Mn | ₹4,38 Mn |
| Net Borç† | ₹201,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | ₹484,18 Mn | ₹711,45 Mn | ₹469,02 Mn | ₹197,88 Mn | ₹60,66 Mn | ₹4,13 Mn | ₹34,94 Mn | ₹252,23 Mn | ₹196,47 Mn | ₹181,67 Mn | ₹120,87 Mn | ₹83,97 Mn | ₹24,50 Mn | ₹10,68 Mn |
| Brüt Kâr | ₹332,26 Mn | ₹236,60 Mn | ₹224,46 Mn | ₹88,67 Mn | ₹20,33 Mn | -₹14,74 Mn | ₹23,89 Mn | ₹27,32 Mn | ₹32,09 Mn | ₹17,47 Mn | ₹21,69 Mn | ₹15,85 Mn | ₹4,76 Mn | ₹911.000 |
| FAVÖK | ₹51,12 Mn | ₹203,38 Mn | ₹166,22 Mn | ₹35,17 Mn | ₹11,82 Mn | -₹11,66 Mn | ₹10,17 Mn | ₹26,32 Mn | ₹26,92 Mn | ₹12,68 Mn | ₹5,11 Mn | ₹2,81 Mn | ₹705.000 | ₹326.000 |
| Net Kâr | ₹17,55 Mn | ₹123,07 Mn | ₹109,86 Mn | ₹19,68 Mn | ₹1,65 Mn | -₹18,12 Mn | ₹1,26 Mn | ₹12,07 Mn | ₹9,69 Mn | ₹4,01 Mn | ₹811.000 | ₹387.000 | ₹262.000 | ₹98.000 |
| Hisse Başı Kâr | 1,42 | 9,97 | 9,90 | 2,00 | 0,17 | -1,84 | 0,13 | 1,83 | 0,99 | 0,41 | 0,08 | 0,04 | 0,03 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹124,78 Mn | -₹292,77 Mn | -₹357,86 Mn | ₹2,25 Mn | ₹5,39 Mn | -₹2,85 Mn | -₹58,38 Mn | -₹34,07 Mn | -₹36,10 Mn | -₹20,18 Mn | -₹23,69 Mn | -₹27,06 Mn | -₹1,06 Mn | ₹1,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹27,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,6% | 7,4% | 7,0% | 10,5% | 13,1% | 18,4% | 16,5% | 4,7% | 19,5% | 68,9% | 66,2% | 65,0% | 26,0% | 47,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,50 | 0,47 | 0,63 | 0,21 | 0,02 | 0,15 | 1,22 | 0,65 | 1,73 | 1,53 | 1,90 | 1,48 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,73 | 0,48 | 0,20 | 0,06 | 0,00 | 0,04 | 0,26 | 0,20 | 0,19 | 0,12 | 0,09 | 0,03 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 68,6% | 33,3% | 47,9% | 44,8% | 33,5% | -356,7% | 68,4% | 10,8% | 16,3% | 9,6% | 17,9% | 18,9% | 19,4% | 8,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,6% | 28,6% | 35,4% | 17,8% | 19,5% | -282,2% | 29,1% | 10,4% | 13,7% | 7,0% | 4,2% | 3,3% | 2,9% | 3,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 17,3% | 23,4% | 9,9% | 2,7% | -438,5% | 3,6% | 4,8% | 4,9% | 2,2% | 0,7% | 0,5% | 1,1% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -25,8% | -41,2% | -76,3% | 1,1% | 8,9% | -68,9% | -167,1% | -13,5% | -18,4% | -11,1% | -19,6% | -32,2% | -4,3% | 11,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |