TRUEGREENTrue Green Bio Energy Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $71,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,67 Mr | ₹3,12 Mr | ₹1,12 Mr | ₹907,15 Mn | ₹1,56 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,28 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹190,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,40 Mr | ₹1,74 Mr | ₹175,80 Mn | ₹2,22 Mn | ₹267,58 Mn | ₹195,98 Mn | ₹195,57 Mn | ₹241,42 Mn | ₹193,56 Mn | ₹246,07 Mn | ₹372,63 Mn | ₹573,29 Mn | ₹841,50 Mn | ₹953,87 Mn | ₹1,02 Mr | ₹913,68 Mn | ₹967,40 Mn | ₹954,69 Mn |
| Net Borç† | ₹3,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,84 Mr | ₹232,93 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,54 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,42 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,95 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,94 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,62 Mr |
| Brüt Kâr | ₹885,90 Mn | ₹8,56 Mn | -₹19,15 Mn | -₹12,54 Mn | -₹12,52 Mn | ₹124,53 Mn | ₹27,59 Mn | ₹58,18 Mn | ₹89,01 Mn | ₹132,03 Mn | ₹154,80 Mn | ₹154,15 Mn | ₹132,84 Mn | ₹155,20 Mn | ₹175,32 Mn | ₹279,80 Mn | ₹245,63 Mn | ₹68,80 Mn |
| FAVÖK | ₹614,66 Mn | ₹2,76 Mn | -₹17,36 Mn | -₹2,94 Mn | -₹3,72 Mn | ₹116,15 Mn | ₹26,98 Mn | ₹52,80 Mn | ₹86,68 Mn | ₹143,95 Mn | ₹175,15 Mn | ₹160,76 Mn | ₹150,31 Mn | ₹175,84 Mn | ₹189,65 Mn | ₹198,73 Mn | ₹168,54 Mn | ₹94,00 Mn |
| Net Kâr | ₹313,30 Mn | -₹21,92 Mn | ₹8,15 Mn | -₹59,31 Mn | ₹78,36 Mn | ₹53,31 Mn | -₹30,48 Mn | -₹12,65 Mn | ₹12,66 Mn | ₹49,81 Mn | ₹54,76 Mn | ₹40,17 Mn | ₹29,00 Mn | ₹27,65 Mn | ₹47,27 Mn | ₹21,22 Mn | ₹7,83 Mn | -₹93,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,55 | -0,78 | 0,30 | -2,19 | 2,89 | 1,97 | -1,12 | -0,47 | 0,47 | 2,30 | 1,84 | 1,90 | 1,37 | 1,31 | 2,23 | 1,00 | 0,37 | -4,45 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,53 Mr | -₹1,89 Mr | -₹413,58 Mn | ₹190,70 Mn | -₹68,58 Mn | -₹496.000 | ₹46,48 Mn | -₹53,33 Mn | ₹55,53 Mn | -₹65,09 Mn | ₹235,89 Mn | ₹181,61 Mn | ₹119,16 Mn | ₹54,52 Mn | -₹115,49 Mn | ₹53,68 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹957,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 60,0% | 55,6% | 15,7% | 0,2% | 17,2% | 11,9% | 12,9% | 14,4% | 12,0% | 14,7% | 24,0% | 35,7% | 44,1% | 54,3% | 58,3% | 52,7% | 54,1% | 74,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,93 | 1,30 | 1,49 | 1,51 | 1,33 | 1,29 | 1,51 | 1,65 | 1,68 | 1,83 | 1,70 | 1,09 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,79 | 0,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,97 | 1,24 | 1,57 | 1,53 | 1,39 | 1,26 | 1,52 | 1,98 | 1,86 | 2,02 | 1,85 | 1,22 | 1,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,2% | 3,7% | — | — | — | 8,1% | 1,4% | 2,3% | 3,7% | 6,0% | 7,7% | 6,4% | 4,2% | 5,3% | 5,5% | 9,5% | 12,6% | 4,3% |
| FAVÖK Marjı | 21,7% | 1,2% | — | — | — | 7,5% | 1,4% | 2,1% | 3,6% | 6,5% | 8,7% | 6,6% | 4,8% | 6,0% | 5,9% | 6,8% | 8,7% | 5,8% |
| Net Kâr Marjı | 11,0% | -9,4% | — | — | — | 3,5% | -1,6% | -0,5% | 0,5% | 2,2% | 2,7% | 1,7% | 0,9% | 0,9% | 1,5% | 0,7% | 0,4% | -5,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -54,0% | -809,7% | — | — | — | -0,0% | 2,4% | -2,1% | 2,3% | -2,9% | 11,8% | 7,5% | 3,8% | 1,8% | -3,6% | 1,8% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 738,20 | +%0,54 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6744,50 | +%0,42 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3323,90 | +%3,95 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 75,57 | +%4,99 |