TSPIRITUALT. Spiritual World Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $374.212 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹13,39 Mn | ₹13,51 Mn | ₹15,50 Mn | ₹17,43 Mn | ₹19,24 Mn | ₹31,50 Mn | ₹42,56 Mn | ₹65,81 Mn | ₹81,27 Mn | ₹127,85 Mn | ₹261,84 Mn | ₹261,01 Mn | ₹262,11 Mn | ₹262,16 Mn | ₹260,72 Mn | ₹259,98 Mn | ₹258,34 Mn | ₹256,11 Mn | ₹253,69 Mn | ₹247,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹218.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹11,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹218.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,71 Mn | ₹7,93 Mn | ₹6,24 Mn | ₹10,88 Mn | ₹190,20 Mn | ₹225,39 Mn | ₹162,33 Mn | ₹191,43 Mn | ₹277,69 Mn | ₹310,91 Mn | ₹244,72 Mn | ₹458,35 Mn |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹4.000 | -₹24.676 | -₹50.104 | -₹36.892 | -₹693.454 | ₹833.331 | ₹2,60 Mn | ₹4,75 Mn | ₹2,57 Mn | ₹3,78 Mn | ₹4,99 Mn | ₹5,62 Mn | ₹7,17 Mn | ₹3,99 Mn | ₹7,71 Mn | ₹11,56 Mn |
| FAVÖK | -₹2,06 Mn | -₹2,08 Mn | -₹2,01 Mn | -₹1,84 Mn | -₹12,34 Mn | -₹12,49 Mn | -₹24,11 Mn | -₹15,43 Mn | -₹49,57 Mn | -₹535.870 | ₹675.460 | ₹3,68 Mn | ₹1,79 Mn | ₹3,25 Mn | ₹5,02 Mn | ₹7,11 Mn | ₹7,82 Mn | ₹7,34 Mn | ₹7,83 Mn | ₹12,25 Mn |
| Net Kâr | -₹1,69 Mn | -₹2,01 Mn | -₹1,94 Mn | -₹1,82 Mn | -₹11,82 Mn | -₹11,47 Mn | -₹23,25 Mn | -₹14,84 Mn | -₹45,52 Mn | -₹35,47 Mn | ₹638.089 | ₹1,25 Mn | ₹644.733 | ₹1,34 Mn | ₹1,75 Mn | ₹2,01 Mn | ₹2,56 Mn | ₹3,48 Mn | ₹3,11 Mn | ₹6,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | -0,10 | -0,10 | -0,09 | -0,59 | -0,57 | -1,16 | -0,74 | -2,28 | -1,77 | 0,03 | 0,06 | 0,03 | 0,07 | 0,09 | 0,10 | 0,13 | 0,17 | 0,21 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹194.000 | ₹11.000 | -₹119.000 | ₹125.000 | -₹94.000 | -₹22.870 | ₹51.800 | -₹101.870 | -₹5,33 Mn | ₹261.880 | -₹26,95 Mn | -₹648.250 | ₹23,27 Mn | -₹69.920 | -₹2,75 Mn | -₹765.750 | -₹142.860 | -₹1,03 Mn | ₹67.160 | -₹8,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,06 | 0,02 | 0,04 | 0,73 | 0,86 | 0,62 | 0,74 | 1,07 | 1,21 | 0,96 | 1,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,15 | 0,68 | 0,54 | 0,93 | 16,33 | 19,35 | 13,94 | 16,43 | 23,84 | 26,69 | 21,01 | 39,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -40,6% | 10,5% | 41,7% | 43,7% | 1,4% | 1,7% | 3,1% | 2,9% | 2,6% | 1,3% | 3,1% | 2,5% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -2.898,9% | -6,8% | 10,8% | 33,8% | 0,9% | 1,4% | 3,1% | 3,7% | 2,8% | 2,4% | 3,2% | 2,7% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -2.661,7% | -447,6% | 10,2% | 11,5% | 0,3% | 0,6% | 1,1% | 1,1% | 0,9% | 1,1% | 1,3% | 1,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -311,7% | 3,3% | -431,7% | -6,0% | 12,2% | -0,0% | -1,7% | -0,4% | -0,1% | -0,3% | 0,0% | -1,8% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,20 | -%0,09 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6694,00 | +%0,86 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,49 | +%0,56 |