TYCHETyche Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,48 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,17 Mr | ₹947,39 Mn | ₹740,17 Mn | ₹664,99 Mn | ₹610,12 Mn | ₹674,52 Mn | ₹639,94 Mn | ₹738,59 Mn | ₹881,77 Mn | ₹536,74 Mn | ₹539,52 Mn | ₹356,89 Mn | ₹339,20 Mn | ₹268,56 Mn | ₹242,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹89,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹76,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹430.030 | ₹1,43 Mn | ₹0,00 | ₹108,27 Mn | ₹86,87 Mn | ₹114,17 Mn | ₹107,45 Mn | ₹92,89 Mn | ₹101,02 Mn | ₹1,40 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹753,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹538,43 Mn | ₹658,25 Mn | ₹695,10 Mn | ₹753,85 Mn | ₹622,67 Mn | ₹782,40 Mn | ₹737,04 Mn | ₹540,84 Mn | ₹515,95 Mn | ₹426,10 Mn | ₹540,79 Mn | ₹638,66 Mn | ₹1,04 Mr | ₹784,57 Mn | ₹493,61 Mn | ₹457,39 Mn | ₹456,26 Mn | ₹372,86 Mn | ₹292,70 Mn | ₹272,49 Mn |
| Brüt Kâr | ₹82,83 Mn | ₹195,55 Mn | ₹187,07 Mn | ₹232,74 Mn | ₹170,77 Mn | ₹304,45 Mn | ₹258,96 Mn | ₹125,64 Mn | ₹121,81 Mn | ₹86,54 Mn | ₹76,93 Mn | ₹91,50 Mn | ₹153,07 Mn | ₹146,98 Mn | ₹87,15 Mn | ₹56,94 Mn | ₹75,70 Mn | ₹95,95 Mn | ₹51,03 Mn | ₹86,19 Mn |
| FAVÖK | ₹28,02 Mn | ₹119,88 Mn | ₹130,63 Mn | ₹165,87 Mn | ₹115,03 Mn | ₹248,19 Mn | ₹216,81 Mn | ₹94,21 Mn | ₹92,45 Mn | ₹62,36 Mn | ₹29,18 Mn | ₹70,68 Mn | ₹106,79 Mn | ₹103,75 Mn | ₹62,33 Mn | ₹44,36 Mn | ₹60,43 Mn | ₹62,80 Mn | ₹54,57 Mn | ₹62,33 Mn |
| Net Kâr | ₹69,37 Mn | ₹124,12 Mn | ₹122,43 Mn | ₹141,72 Mn | ₹93,31 Mn | ₹199,84 Mn | ₹175,59 Mn | ₹71,46 Mn | ₹58,63 Mn | ₹30,79 Mn | ₹24,66 Mn | ₹19,31 Mn | ₹55,21 Mn | ₹60,93 Mn | ₹28,40 Mn | ₹24,28 Mn | ₹36,58 Mn | ₹54,88 Mn | ₹34,33 Mn | ₹44,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,77 | 12,12 | 11,95 | 13,83 | 9,11 | 19,51 | 17,14 | 6,97 | 5,72 | 3,00 | 2,41 | 1,88 | 5,39 | 5,94 | 2,82 | 2,41 | 3,57 | 5,35 | 3,35 | 4,36 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹12,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹50,84 Mn | ₹138,65 Mn | ₹95,35 Mn | ₹83,76 Mn | ₹65,06 Mn | ₹158,95 Mn | ₹172,66 Mn | ₹43,39 Mn | ₹48,48 Mn | ₹117,89 Mn | ₹108,04 Mn | ₹14,71 Mn | ₹27,25 Mn | -₹31,14 Mn | ₹7,34 Mn | -₹53,77 Mn | ₹10,09 Mn | ₹37,78 Mn | ₹31,57 Mn | -₹10,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹42,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,0% | 16,1% | 13,6% | 15,5% | 12,2% | 17,3% | 18,7% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,45 | 0,51 | 0,55 | 0,52 | 0,67 | 0,78 | 0,73 | 0,78 | 0,70 | 0,80 | 1,00 | 1,41 | 0,89 | 0,92 | 0,85 | 1,28 | 1,10 | 1,09 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,47 | 0,49 | 0,54 | 0,44 | 0,56 | 0,52 | 0,39 | 0,37 | 0,30 | 0,38 | 0,45 | 0,74 | 0,56 | 0,35 | 0,33 | 0,32 | 0,27 | 0,21 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,4% | 29,7% | 26,9% | 30,9% | 27,4% | 38,9% | 35,1% | 23,2% | 23,6% | 20,3% | 14,2% | 14,3% | 14,7% | 18,7% | 17,7% | 12,4% | 16,6% | 25,7% | 17,4% | 31,6% |
| FAVÖK Marjı | 5,2% | 18,2% | 18,8% | 22,0% | 18,5% | 31,7% | 29,4% | 17,4% | 17,9% | 14,6% | 5,4% | 11,1% | 10,2% | 13,2% | 12,6% | 9,7% | 13,2% | 16,8% | 18,6% | 22,9% |
| Net Kâr Marjı | 12,9% | 18,9% | 17,6% | 18,8% | 15,0% | 25,5% | 23,8% | 13,2% | 11,4% | 7,2% | 4,6% | 3,0% | 5,3% | 7,8% | 5,8% | 5,3% | 8,0% | 14,7% | 11,7% | 16,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,4% | 21,1% | 13,7% | 11,1% | 10,4% | 20,3% | 23,4% | 8,0% | 9,4% | 27,7% | 20,0% | 2,3% | 2,6% | -4,0% | 1,5% | -11,8% | 2,2% | 10,1% | 10,8% | -3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |