UNITDCRUnited Credit Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹315,60 Mn | ₹306,06 Mn | ₹298,68 Mn | ₹287,03 Mn | ₹275,66 Mn | ₹268,26 Mn | ₹268,34 Mn | ₹263,26 Mn | ₹245,13 Mn | ₹243,18 Mn | ₹240,19 Mn | ₹240,70 Mn | ₹232,85 Mn | ₹233,93 Mn | ₹265,18 Mn | ₹259,34 Mn | ₹260,72 Mn | ₹242,10 Mn | ₹256,68 Mn | ₹253,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹308,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,81 Mn | ₹1,49 Mn | ₹805.000 | ₹1,26 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹187.767 | ₹975.951 | ₹1,73 Mn | ₹1,27 Mn | ₹48.531 | ₹229.346 | ₹390.606 | ₹58.623 | ₹4,97 Mn | ₹15,99 Mn | ₹1,84 Mn | ₹3,81 Mn |
| Net Borç† | -₹2,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹31,84 Mn | ₹36,85 Mn | ₹40,76 Mn | ₹28,52 Mn | ₹27,21 Mn | ₹27,74 Mn | ₹29,49 Mn | ₹549.761 | ₹25,25 Mn | ₹21,23 Mn | ₹17,94 Mn | ₹19,67 Mn | ₹19,25 Mn | ₹22,55 Mn | ₹23,04 Mn | ₹23,72 Mn | ₹26,89 Mn | ₹13,70 Mn | ₹15,20 Mn | ₹27,99 Mn |
| Brüt Kâr | ₹29,82 Mn | ₹35,50 Mn | ₹39,44 Mn | ₹27,59 Mn | ₹26,69 Mn | ₹27,07 Mn | ₹28,75 Mn | -₹194.797 | ₹24,31 Mn | ₹13,58 Mn | ₹11,01 Mn | ₹13,38 Mn | — | — | — | — | ₹21,78 Mn | ₹5,28 Mn | ₹7,94 Mn | ₹19,69 Mn |
| FAVÖK | ₹12,29 Mn | ₹13,90 Mn | ₹21,82 Mn | ₹9,84 Mn | ₹13,23 Mn | ₹12,25 Mn | ₹12,21 Mn | -₹15,64 Mn | ₹11,48 Mn | ₹7,59 Mn | ₹5,60 Mn | ₹8,76 Mn | ₹8,60 Mn | -₹47,74 Mn | ₹12,65 Mn | ₹13,41 Mn | ₹19,10 Mn | -₹12,92 Mn | -₹12,56 Mn | ₹4,15 Mn |
| Net Kâr | ₹8,57 Mn | ₹10,14 Mn | ₹16,36 Mn | ₹7,24 Mn | ₹7,54 Mn | ₹8,74 Mn | ₹8,95 Mn | ₹20,93 Mn | ₹6,62 Mn | ₹7,77 Mn | ₹598.798 | ₹5,22 Mn | ₹5,75 Mn | -₹31,66 Mn | ₹7,15 Mn | ₹10,08 Mn | ₹16,25 Mn | -₹16,07 Mn | ₹13,34 Mn | ₹2,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,61 | 1,90 | 3,07 | 1,36 | 1,42 | 1,64 | 1,68 | 3,93 | 1,24 | 1,46 | 0,11 | 0,98 | 0,67 | -5,94 | 1,05 | 1,64 | 2,66 | -2,78 | 2,09 | 0,46 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹5,45 Mn | -₹6,21 Mn | ₹4,94 Mn | ₹1,00 Mn | ₹4,25 Mn | ₹9,32 Mn | ₹2,84 Mn | -₹24,81 Mn | -₹1,62 Mn | ₹2,92 Mn | -₹525.720 | -₹1,24 Mn | ₹9,32 Mn | ₹1,79 Mn | ₹3,95 Mn | -₹8,57 Mn | -₹116,17 Mn | -₹16,07 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 0,5% | 0,3% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,4% | 0,7% | 0,5% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 1,9% | 6,6% | 0,7% | 1,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,12 | 0,14 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,00 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,06 | 0,06 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,12 | 0,13 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,00 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,04 | 0,05 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 93,6% | 96,3% | 96,8% | 96,7% | 98,1% | 97,6% | 97,5% | -35,4% | 96,3% | 64,0% | 61,4% | 68,0% | — | — | — | — | 81,0% | 38,6% | 52,2% | 70,4% |
| FAVÖK Marjı | 38,6% | 37,7% | 53,5% | 34,5% | 48,6% | 44,2% | 41,4% | -2.844,1% | 45,5% | 35,8% | 31,2% | 44,5% | 44,7% | -211,7% | 54,9% | 56,5% | 71,0% | -94,3% | -82,6% | 14,8% |
| Net Kâr Marjı | 26,9% | 27,5% | 40,1% | 25,4% | 27,7% | 31,5% | 30,3% | 3.806,9% | 26,2% | 36,6% | 3,3% | 26,5% | 29,9% | -140,4% | 31,0% | 42,5% | 60,4% | -117,3% | 87,8% | 10,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,1% | -16,8% | 12,1% | 3,5% | 15,6% | 33,6% | 9,6% | -4.513,4% | -6,4% | 13,8% | -2,9% | -6,3% | 48,4% | 8,0% | 17,1% | -36,1% | -432,1% | -117,3% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |