UNIVARTSUniversal Arts Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $515.260 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹75,05 Mn | ₹73,65 Mn | ₹70,58 Mn | ₹67,06 Mn | ₹77,93 Mn | ₹71,58 Mn | ₹75,92 Mn | ₹79,48 Mn | ₹74,25 Mn | ₹74,57 Mn | ₹78,52 Mn | ₹79,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹246.660 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹72,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹68,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | ₹25.730 | ₹56.100 | ₹13,37 Mn | ₹665.110 | ₹9,50 Mn | ₹11,30 Mn | ₹54,80 Mn | ₹2,36 Mn | ₹93.750 | ₹2,07 Mn | ₹9,48 Mn | ₹45,67 Mn |
| Brüt Kâr | — | -₹948.230 | -₹728.720 | -₹1,29 Mn | -₹1,78 Mn | -₹2,13 Mn | ₹1,34 Mn | -₹3,02 Mn | -₹3,29 Mn | -₹1,97 Mn | ₹404.362 | ₹8,74 Mn |
| FAVÖK | -₹2,13 Mn | -₹2,03 Mn | -₹1,98 Mn | -₹2,55 Mn | -₹3,06 Mn | -₹3,92 Mn | -₹1,90 Mn | -₹5,05 Mn | -₹5,57 Mn | -₹4,03 Mn | -₹5,59 Mn | ₹1,29 Mn |
| Net Kâr | ₹1,03 Mn | ₹1,51 Mn | ₹3,60 Mn | -₹1,96 Mn | -₹1,65 Mn | -₹866.211 | ₹211.184 | -₹495.811 | -₹1,28 Mn | ₹30.287 | -₹5,59 Mn | ₹1,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,15 | 0,36 | -0,20 | -0,17 | -0,09 | 0,02 | -0,05 | -0,13 | 0,00 | -0,56 | 0,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,33 Mn | -₹1,86 Mn | ₹17,01 Mn | ₹3,68 Mn | -₹847.080 | -₹6,65 Mn | ₹2,76 Mn | -₹7,97 Mn | -₹4,44 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,19 | 0,01 | 0,12 | 0,16 | 0,72 | 0,03 | 0,00 | 0,03 | 0,12 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,18 | 0,01 | 0,13 | 0,15 | 0,75 | 0,03 | 0,00 | 0,03 | 0,13 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | -1.690,2% | -5,4% | -194,4% | -18,7% | -18,8% | 2,4% | -128,2% | -3.511,9% | -95,0% | 4,3% | 19,1% |
| FAVÖK Marjı | -8.279,1% | -3.615,3% | -14,8% | -383,8% | -32,2% | -34,7% | -3,5% | -214,0% | -5.940,9% | -194,6% | -58,9% | 2,8% |
| Net Kâr Marjı | 3.992,7% | 2.686,8% | 26,9% | -294,7% | -17,4% | -7,7% | 0,4% | -21,0% | -1.368,8% | 1,5% | -58,9% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9.074,0% | -3.312,9% | 127,2% | 554,0% | -8,9% | -58,9% | 5,0% | -338,2% | -4.739,2% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |