UTIQUEUtique Enterprises Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹740,75 Mn | ₹712,15 Mn | ₹720,21 Mn | ₹700,78 Mn | ₹740,21 Mn | ₹350,27 Mn | ₹366,93 Mn | ₹336,06 Mn | ₹336,52 Mn | ₹403,13 Mn | ₹402,26 Mn | ₹393,75 Mn | ₹389,52 Mn | ₹386,45 Mn | ₹385,36 Mn | ₹382,76 Mn | ₹436,58 Mn | ₹665,50 Mn | ₹2,84 Mr | ₹2,84 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹9,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹21,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹719,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹10,12 Mn | ₹9,75 Mn | ₹11,79 Mn | ₹4,99 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹99,98 Mn | ₹210,58 Mn | ₹3,51 Mr | ₹2,99 Mr |
| Net Borç† | -₹685,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹543,22 Mn | ₹1,04 Mr | ₹702,29 Mn | ₹621,18 Mn | ₹225,95 Mn | ₹61,32 Mn | ₹86,89 Mn | ₹20,26 Mn | ₹17,92 Mn | ₹15,59 Mn | ₹22,51 Mn | ₹21,06 Mn | ₹18,68 Mn | ₹15,11 Mn | ₹16,98 Mn | ₹30,63 Mn | ₹97,36 Mn | ₹1,89 Mn | ₹1,93 Mn | ₹2,41 Mn |
| Brüt Kâr | ₹11,63 Mn | ₹40,33 Mn | ₹30,86 Mn | ₹22,25 Mn | ₹18,70 Mn | ₹38,97 Mn | ₹52,16 Mn | ₹18,02 Mn | ₹10,38 Mn | ₹7,70 Mn | ₹14,67 Mn | ₹11,72 Mn | ₹11,35 Mn | ₹8,77 Mn | ₹10,57 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹33,61 Mn | ₹15,25 Mn | ₹13,26 Mn | ₹1,98 Mn | -₹33,71 Mn | ₹25,88 Mn | ₹38,40 Mn | ₹4,23 Mn | ₹3,85 Mn | ₹2,64 Mn | ₹10,26 Mn | ₹6,83 Mn | ₹5,68 Mn | ₹1,51 Mn | ₹3,30 Mn | ₹12,28 Mn | ₹86,57 Mn | -₹68,09 Mn | -₹39,92 Mn | -₹31,51 Mn |
| Net Kâr | ₹18,84 Mn | ₹4,94 Mn | ₹2,85 Mn | ₹6,18 Mn | -₹10,54 Mn | ₹24,48 Mn | ₹29,65 Mn | ₹1,04 Mn | ₹2,25 Mn | ₹528.075 | ₹7,99 Mn | ₹4,08 Mn | ₹3,71 Mn | -₹957.488 | ₹1,45 Mn | ₹40,76 Mn | ₹88,12 Mn | ₹974,62 Mn | -₹42,67 Mn | -₹35,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,34 | 0,09 | 0,05 | 0,11 | -0,19 | 0,44 | 0,53 | 0,02 | 0,04 | 0,01 | 0,14 | 0,07 | 0,07 | -0,02 | 0,03 | 0,73 | 1,58 | 17,51 | -0,77 | -0,61 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹205,23 Mn | -₹811.000 | ₹974.000 | ₹220,27 Mn | -₹225,54 Mn | — | — | — | -₹37,57 Mn | ₹3,05 Mn | ₹9,27 Mn | ₹5,64 Mn | ₹6,77 Mn | ₹2,43 Mn | ₹11,01 Mn | — | ₹1,77 Mn | -₹341,79 Mn | -₹42,52 Mn | -₹33,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,4% | 1,4% | 1,6% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,9% | 31,6% | 123,5% | 105,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 1,46 | 0,98 | 0,89 | 0,31 | 0,18 | 0,24 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,08 | 0,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 1,44 | 0,98 | 0,86 | 0,31 | 0,09 | 0,12 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,1% | 3,9% | 4,4% | 3,6% | 8,3% | 63,5% | 60,0% | 89,0% | 57,9% | 49,4% | 65,1% | 55,6% | 60,7% | 58,1% | 62,3% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | 1,5% | 1,9% | 0,3% | -14,9% | 42,2% | 44,2% | 20,9% | 21,5% | 17,0% | 45,6% | 32,4% | 30,4% | 10,0% | 19,4% | 40,1% | 88,9% | -3.601,6% | -2.063,8% | -1.309,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 0,5% | 0,4% | 1,0% | -4,7% | 39,9% | 34,1% | 5,1% | 12,6% | 3,4% | 35,5% | 19,4% | 19,9% | -6,3% | 8,5% | 133,1% | 90,5% | 51.554,6% | -2.206,1% | -1.454,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 37,8% | -0,1% | 0,1% | 35,5% | -99,8% | — | — | — | -209,7% | 19,5% | 41,2% | 26,8% | 36,3% | 16,1% | 64,9% | — | 1,8% | -18.079,6% | -2.198,2% | -1.377,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |