VALIANTValiant Communications Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $168,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,12 Mr | ₹718,86 Mn | ₹584,05 Mn | ₹400,16 Mn | ₹344,61 Mn | ₹368,99 Mn | ₹349,86 Mn | ₹344,33 Mn | ₹351,46 Mn | ₹322,67 Mn | ₹321,62 Mn | ₹311,22 Mn | ₹311,73 Mn | ₹314,10 Mn | ₹313,53 Mn | ₹312,30 Mn | ₹326,61 Mn | ₹334,00 Mn | ₹335,31 Mn | ₹293,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹330,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹150,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹965,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹25,18 Mn | ₹20,57 Mn | ₹18,44 Mn | ₹18,23 Mn | ₹1,21 Mn | ₹657.000 | ₹1,25 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹598,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹848,73 Mn | ₹508,51 Mn | ₹463,31 Mn | ₹315,02 Mn | ₹131,74 Mn | ₹216,66 Mn | ₹196,74 Mn | ₹191,34 Mn | ₹234,12 Mn | ₹175,95 Mn | ₹137,22 Mn | ₹119,03 Mn | ₹112,36 Mn | ₹78,58 Mn | ₹81,14 Mn | ₹70,58 Mn | ₹102,37 Mn | ₹113,59 Mn | ₹96,89 Mn | ₹83,61 Mn |
| Brüt Kâr | ₹403,38 Mn | ₹180,45 Mn | ₹135,43 Mn | ₹67,34 Mn | -₹17,11 Mn | ₹31,74 Mn | ₹35,41 Mn | ₹39,53 Mn | ₹53,72 Mn | ₹26,59 Mn | ₹16,87 Mn | ₹7,88 Mn | ₹11,62 Mn | ₹4,12 Mn | ₹8,41 Mn | ₹5,54 Mn | ₹20,49 Mn | ₹37,87 Mn | ₹13,38 Mn | ₹8,22 Mn |
| FAVÖK | ₹304,81 Mn | ₹138,76 Mn | ₹103,46 Mn | ₹43,25 Mn | -₹30,97 Mn | ₹14,38 Mn | ₹11,01 Mn | ₹20,60 Mn | ₹32,67 Mn | ₹18,26 Mn | ₹10,58 Mn | ₹481.320 | -₹618.810 | -₹4,17 Mn | ₹1,24 Mn | -₹2,09 Mn | ₹9,94 Mn | ₹21,92 Mn | ₹22,52 Mn | ₹18,23 Mn |
| Net Kâr | ₹241,80 Mn | ₹96,12 Mn | ₹62,05 Mn | ₹16,81 Mn | -₹26,34 Mn | ₹16,03 Mn | ₹31.973 | ₹4,34 Mn | ₹12,98 Mn | ₹6,11 Mn | ₹2,33 Mn | ₹612.942 | -₹4,09 Mn | -₹1,90 Mn | ₹3,70 Mn | ₹2,31 Mn | ₹11,33 Mn | ₹26,43 Mn | ₹21,25 Mn | ₹12,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 21,08 | 8,40 | 5,71 | 1,55 | -2,43 | 1,48 | 0,00 | 0,40 | 1,20 | 0,57 | 0,21 | 0,05 | -0,38 | -0,17 | 0,33 | 0,21 | 1,00 | 2,09 | 1,75 | 1,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹290,55 Mn | -₹1,16 Mn | ₹18,86 Mn | -₹12,08 Mn | -₹65,63 Mn | ₹1,71 Mn | ₹5,54 Mn | ₹852.420 | ₹23,46 Mn | -₹39,26 Mn | -₹11,99 Mn | ₹14,59 Mn | ₹593.420 | -₹8,68 Mn | ₹14,70 Mn | -₹19,09 Mn | ₹792.400 | ₹5,90 Mn | ₹6,91 Mn | ₹4,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹65,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,3% | 2,9% | 3,2% | 4,6% | 0,4% | 0,2% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,71 | 0,79 | 0,79 | 0,38 | 0,59 | 0,56 | 0,56 | 0,67 | 0,55 | 0,43 | 0,38 | 0,36 | 0,25 | 0,26 | 0,23 | 0,31 | 0,34 | 0,29 | 0,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,53 | 0,48 | 0,33 | 0,14 | 0,22 | 0,20 | 0,20 | 0,24 | 0,18 | 0,14 | 0,12 | 0,12 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,5% | 35,5% | 29,2% | 21,4% | -13,0% | 14,6% | 18,0% | 20,7% | 22,9% | 15,1% | 12,3% | 6,6% | 10,3% | 5,2% | 10,4% | 7,8% | 20,0% | 33,3% | 13,8% | 9,8% |
| FAVÖK Marjı | 35,9% | 27,3% | 22,3% | 13,7% | -23,5% | 6,6% | 5,6% | 10,8% | 14,0% | 10,4% | 7,7% | 0,4% | -0,6% | -5,3% | 1,5% | -3,0% | 9,7% | 19,3% | 23,2% | 21,8% |
| Net Kâr Marjı | 28,5% | 18,9% | 13,4% | 5,3% | -20,0% | 7,4% | 0,0% | 2,3% | 5,5% | 3,5% | 1,7% | 0,5% | -3,6% | -2,4% | 4,6% | 3,3% | 11,1% | 23,3% | 21,9% | 15,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,2% | -0,2% | 4,1% | -3,8% | -49,8% | 0,8% | 2,8% | 0,4% | 10,0% | -22,3% | -8,7% | 12,3% | 0,5% | -11,0% | 18,1% | -27,0% | 0,8% | 5,2% | 7,1% | 5,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 734,20 | -%4,90 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6716,35 | -%4,11 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3197,70 | -%6,57 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 71,98 | -%12,33 |