VAMAVama Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹217,83 Mn | ₹361,57 Mn | ₹252,30 Mn | ₹302,79 Mn | ₹468,46 Mn | ₹495,88 Mn | ₹448,36 Mn | ₹512,19 Mn | ₹517,92 Mn | ₹821,20 Mn | ₹379,33 Mn | ₹251,88 Mn | ₹134,60 Mn | ₹154,07 Mn | ₹108,78 Mn | ₹113,96 Mn | ₹102,19 Mn | ₹92,52 Mn | ₹92,81 Mn | ₹100,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹18,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹55,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹162,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹23,41 Mn | ₹9,43 Mn | ₹20,19 Mn | ₹63,15 Mn | ₹73,71 Mn | ₹118,76 Mn | ₹112,45 Mn | ₹82,87 Mn | ₹74,99 Mn | ₹117,63 Mn | ₹72,23 Mn | ₹48,90 Mn | ₹24,61 Mn | ₹23,22 Mn | ₹12,81 Mn | ₹5,31 Mn | ₹3,28 Mn | ₹1,66 Mn | ₹2,26 Mn | ₹987.071 |
| Net Borç† | ₹5,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹130,34 Mn | ₹642,85 Mn | ₹56,84 Mn | ₹128,14 Mn | ₹163,42 Mn | ₹260,70 Mn | ₹300,01 Mn | ₹537,92 Mn | ₹1,04 Mr | ₹611,21 Mn | ₹458,64 Mn | ₹485,29 Mn | ₹231,78 Mn | ₹212,01 Mn | ₹139,41 Mn | ₹99,81 Mn | ₹89,02 Mn | ₹80,69 Mn | ₹72,02 Mn | ₹73,92 Mn |
| Brüt Kâr | -₹1,02 Mn | ₹36,65 Mn | ₹5,34 Mn | ₹15,47 Mn | ₹23,92 Mn | ₹51,63 Mn | ₹42,70 Mn | ₹71,29 Mn | ₹92,66 Mn | ₹89,90 Mn | ₹30,75 Mn | ₹46,92 Mn | ₹16,65 Mn | ₹19,31 Mn | ₹16,98 Mn | ₹22,57 Mn | ₹30,68 Mn | ₹16,68 Mn | ₹4,27 Mn | ₹3,43 Mn |
| FAVÖK | -₹12,18 Mn | ₹20,53 Mn | -₹31,38 Mn | -₹5,97 Mn | ₹16,99 Mn | ₹43,40 Mn | ₹26,68 Mn | ₹12,98 Mn | ₹75,13 Mn | ₹59,55 Mn | ₹18,30 Mn | ₹24,74 Mn | ₹9,46 Mn | ₹10,54 Mn | ₹12,49 Mn | ₹14,53 Mn | ₹18,49 Mn | ₹13,68 Mn | ₹10,66 Mn | ₹8,61 Mn |
| Net Kâr | -₹23,41 Mn | ₹18,04 Mn | -₹37,84 Mn | -₹9,11 Mn | ₹515.000 | ₹20,89 Mn | ₹4,76 Mn | -₹15,98 Mn | ₹40,41 Mn | ₹27,72 Mn | ₹2,51 Mn | ₹5,02 Mn | ₹1,61 Mn | ₹2,30 Mn | ₹2,28 Mn | ₹2,12 Mn | ₹3,21 Mn | ₹2,67 Mn | ₹2,62 Mn | ₹2,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,45 | 0,34 | -0,72 | -0,17 | 0,01 | 0,40 | 0,09 | -0,30 | 0,77 | 0,53 | 0,05 | 0,13 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹19,96 Mn | ₹33,98 Mn | — | — | -₹10,93 Mn | — | -₹16,88 Mn | -₹20,47 Mn | ₹50,75 Mn | ₹9,76 Mn | -₹67,61 Mn | -₹14,51 Mn | -₹4,18 Mn | -₹5,42 Mn | -₹15,54 Mn | -₹1,40 Mn | ₹7,84 Mn | -₹8,21 Mn | -₹25,92 Mn | ₹3,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,7% | 2,6% | 8,0% | 20,9% | 15,7% | 23,9% | 25,1% | 16,2% | 14,5% | 14,3% | 19,0% | 19,4% | 18,3% | 15,1% | 11,8% | 4,7% | 3,2% | 1,8% | 2,4% | 1,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 1,78 | 0,23 | 0,42 | 0,35 | 0,53 | 0,67 | 1,05 | 2,00 | 0,74 | 1,21 | 1,93 | 1,72 | 1,38 | 1,28 | 0,88 | 0,87 | 0,87 | 0,78 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 3,96 | 0,35 | 0,79 | 1,01 | 1,60 | 1,85 | 3,31 | 6,37 | 3,76 | 2,82 | 2,99 | 1,43 | 1,30 | 0,86 | 0,61 | 0,55 | 0,50 | 0,44 | 0,46 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,8% | 5,7% | 9,4% | 12,1% | 14,6% | 19,8% | 14,2% | 13,3% | 8,9% | 14,7% | 6,7% | 9,7% | 7,2% | 9,1% | 12,2% | 22,6% | 34,5% | 20,7% | 5,9% | 4,6% |
| FAVÖK Marjı | -9,3% | 3,2% | -55,2% | -4,7% | 10,4% | 16,6% | 8,9% | 2,4% | 7,3% | 9,7% | 4,0% | 5,1% | 4,1% | 5,0% | 9,0% | 14,6% | 20,8% | 17,0% | 14,8% | 11,7% |
| Net Kâr Marjı | -18,0% | 2,8% | -66,6% | -7,1% | 0,3% | 8,0% | 1,6% | -3,0% | 3,9% | 4,5% | 0,5% | 1,0% | 0,7% | 1,1% | 1,6% | 2,1% | 3,6% | 3,3% | 3,6% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -15,3% | 5,3% | — | — | -6,7% | — | -5,6% | -3,8% | 4,9% | 1,6% | -14,7% | -3,0% | -1,8% | -2,6% | -11,1% | -1,4% | 8,8% | -10,2% | -36,0% | 4,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |