VIKRAMTHVikram Thermo (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $109,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,89 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,05 Mr | ₹930,87 Mn | ₹737,20 Mn | ₹657,47 Mn | ₹603,40 Mn | ₹532,36 Mn | ₹408,52 Mn | ₹406,54 Mn | ₹361,82 Mn | ₹310,02 Mn | ₹244,78 Mn | ₹206,92 Mn | ₹165,94 Mn | ₹137,40 Mn | ₹157,66 Mn | ₹152,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹50,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹322,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹46,49 Mn | ₹63,98 Mn | ₹70,44 Mn | ₹185,14 Mn | ₹149,15 Mn | ₹104,28 Mn | ₹58,06 Mn | ₹139,51 Mn | ₹119,13 Mn | ₹59,11 Mn | ₹5,82 Mn | ₹37,67 Mn | ₹17,51 Mn | ₹19,30 Mn | ₹11,35 Mn | ₹20,00 Mn | ₹23,96 Mn | ₹16,37 Mn | ₹21,97 Mn | ₹24,33 Mn |
| Net Borç† | -₹219,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,33 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,11 Mr | ₹918,05 Mn | ₹728,22 Mn | ₹551,85 Mn | ₹569,37 Mn | ₹484,14 Mn | ₹451,37 Mn | ₹383,39 Mn | ₹370,61 Mn | ₹420,81 Mn | ₹366,47 Mn | ₹359,19 Mn | ₹292,86 Mn | ₹191,37 Mn | ₹142,77 Mn | ₹168,21 Mn | ₹131,19 Mn |
| Brüt Kâr | ₹656,84 Mn | ₹529,54 Mn | ₹442,05 Mn | ₹321,74 Mn | ₹179,87 Mn | ₹229,25 Mn | ₹150,10 Mn | ₹110,58 Mn | ₹80,00 Mn | ₹120,99 Mn | ₹95,72 Mn | ₹67,06 Mn | ₹109,03 Mn | ₹121,16 Mn | ₹120,91 Mn | ₹83,14 Mn | ₹54,67 Mn | ₹38,59 Mn | ₹53,75 Mn | ₹40,17 Mn |
| FAVÖK | ₹543,40 Mn | ₹459,53 Mn | ₹373,79 Mn | ₹264,45 Mn | ₹142,27 Mn | ₹176,56 Mn | ₹114,04 Mn | ₹79,36 Mn | ₹50,78 Mn | ₹86,30 Mn | ₹76,83 Mn | ₹53,88 Mn | ₹91,00 Mn | ₹95,73 Mn | ₹97,09 Mn | ₹54,52 Mn | ₹38,28 Mn | ₹32,93 Mn | ₹40,25 Mn | ₹30,76 Mn |
| Net Kâr | ₹384,99 Mn | ₹80,98 Mn | ₹253,79 Mn | ₹169,13 Mn | ₹86,90 Mn | ₹120,66 Mn | ₹72,37 Mn | ₹44,29 Mn | ₹23,44 Mn | ₹47,08 Mn | ₹42,43 Mn | ₹31,19 Mn | ₹57,14 Mn | ₹56,23 Mn | ₹57,77 Mn | ₹30,24 Mn | ₹20,00 Mn | ₹14,55 Mn | ₹20,56 Mn | ₹14,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 12,28 | 2,58 | 8,09 | 5,39 | 2,77 | 3,85 | 2,37 | 1,59 | 0,84 | 1,69 | 1,52 | 1,12 | 2,05 | 2,01 | 2,07 | 1,08 | 0,72 | 0,52 | 0,74 | 0,52 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹4,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹417,39 Mn | -₹178,39 Mn | ₹153,63 Mn | -₹7,38 Mn | -₹14,37 Mn | ₹36,94 Mn | ₹37,20 Mn | ₹6,64 Mn | -₹49,66 Mn | -₹50,87 Mn | ₹17,47 Mn | -₹15,25 Mn | ₹5,37 Mn | ₹16,69 Mn | ₹40,20 Mn | ₹7,27 Mn | ₹2,58 Mn | ₹15,57 Mn | -₹10,53 Mn | -₹1,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹97,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,5% | 4,4% | 4,9% | 14,5% | 14,2% | 11,2% | 7,9% | 21,2% | 19,7% | 11,1% | 1,4% | 9,3% | 4,8% | 6,2% | 4,6% | 9,7% | 14,4% | 11,9% | 13,9% | 16,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,86 | 0,70 | 0,87 | 0,87 | 0,78 | 0,75 | 0,87 | 0,80 | 0,85 | 0,94 | 0,91 | 1,16 | 1,18 | 1,47 | 1,42 | 1,15 | 1,04 | 1,07 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,80 | 0,64 | 0,71 | 0,59 | 0,46 | 0,35 | 0,36 | 0,31 | 0,29 | 0,24 | 0,24 | 0,27 | 0,23 | 0,23 | 0,19 | 0,12 | 0,09 | 0,11 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,3% | 42,2% | 43,9% | 29,0% | 19,6% | 31,5% | 27,2% | 19,4% | 16,5% | 26,8% | 25,0% | 18,1% | 25,9% | 33,1% | 33,7% | 28,4% | 28,6% | 27,0% | 32,0% | 30,6% |
| FAVÖK Marjı | 40,8% | 36,6% | 37,2% | 23,9% | 15,5% | 24,2% | 20,7% | 13,9% | 10,5% | 19,1% | 20,0% | 14,5% | 21,6% | 26,1% | 27,0% | 18,6% | 20,0% | 23,1% | 23,9% | 23,4% |
| Net Kâr Marjı | 28,9% | 6,5% | 25,2% | 15,3% | 9,5% | 16,6% | 13,1% | 7,8% | 4,8% | 10,4% | 11,1% | 8,4% | 13,6% | 15,3% | 16,1% | 10,3% | 10,5% | 10,2% | 12,2% | 11,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 31,3% | -14,2% | 15,3% | -0,7% | -1,6% | 5,1% | 6,7% | 1,2% | -10,3% | -11,3% | 4,6% | -4,1% | 1,3% | 4,6% | 11,2% | 2,5% | 1,4% | 10,9% | -6,3% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 738,20 | +%0,54 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6744,50 | +%0,42 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3323,90 | +%3,95 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 75,57 | +%4,99 |