VIPULORGVipul Organics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $51,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,31 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,07 Mr | ₹958,41 Mn | ₹733,33 Mn | ₹704,99 Mn | ₹460,06 Mn | ₹328,02 Mn | ₹366,74 Mn | ₹345,04 Mn | ₹327,95 Mn | ₹259,64 Mn | ₹249,87 Mn | ₹199,52 Mn | ₹173,87 Mn | ₹194,79 Mn | ₹157,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹22,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹537,52 Mn | ₹477,27 Mn | ₹311,42 Mn | ₹320,64 Mn | ₹302,42 Mn | ₹280,80 Mn | ₹215,66 Mn | ₹193,37 Mn | ₹188,16 Mn | ₹104,54 Mn | ₹67,40 Mn | ₹101,78 Mn | ₹92,50 Mn | ₹92,77 Mn | ₹66,02 Mn | ₹62,32 Mn | ₹56,81 Mn | ₹41,87 Mn | ₹17,72 Mn | ₹35,04 Mn |
| Net Borç† | ₹238,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,73 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,16 Mr | ₹897,34 Mn | ₹876,06 Mn | ₹770,37 Mn | ₹556,10 Mn | ₹506,20 Mn | ₹510,62 Mn | ₹429,93 Mn | ₹334,08 Mn | ₹279,53 Mn | ₹318,26 Mn | ₹255,84 Mn | ₹227,50 Mn | ₹196,11 Mn | ₹136,47 Mn |
| Brüt Kâr | ₹255,61 Mn | ₹218,40 Mn | ₹177,78 Mn | ₹155,13 Mn | ₹187,43 Mn | ₹177,85 Mn | ₹130,75 Mn | ₹114,72 Mn | ₹65,71 Mn | ₹57,63 Mn | ₹44,74 Mn | ₹38,55 Mn | ₹50,23 Mn | ₹32,28 Mn | ₹26,73 Mn | ₹21,94 Mn | ₹18,81 Mn | ₹7,42 Mn | ₹2,54 Mn | ₹267.207 |
| FAVÖK | ₹152,04 Mn | ₹131,30 Mn | ₹103,14 Mn | ₹111,40 Mn | ₹130,40 Mn | ₹144,04 Mn | ₹69,35 Mn | ₹45,73 Mn | ₹15,27 Mn | ₹18,06 Mn | ₹12,40 Mn | ₹10,99 Mn | ₹13,39 Mn | ₹7,36 Mn | ₹8,65 Mn | ₹6,82 Mn | ₹5,69 Mn | ₹9,40 Mn | ₹3,96 Mn | ₹1,99 Mn |
| Net Kâr | ₹69,02 Mn | ₹44,25 Mn | ₹33,40 Mn | ₹18,72 Mn | ₹69,68 Mn | ₹68,54 Mn | ₹47,77 Mn | ₹35,30 Mn | ₹22,52 Mn | ₹16,22 Mn | ₹9,12 Mn | ₹7,25 Mn | ₹5,97 Mn | ₹5,29 Mn | ₹5,04 Mn | ₹9,64 Mn | ₹5,60 Mn | ₹5,25 Mn | ₹4,99 Mn | ₹3,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,83 | 2,70 | 2,07 | 1,18 | 3,70 | 4,62 | 3,98 | 2,94 | 2,16 | 1,91 | 1,07 | 0,85 | 0,70 | 0,62 | 0,60 | 1,35 | 0,79 | 0,78 | 0,74 | 0,68 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹258,76 Mn | -₹177,75 Mn | -₹44,16 Mn | ₹44,43 Mn | -₹125,79 Mn | -₹49,85 Mn | ₹18,74 Mn | ₹25,41 Mn | -₹135,64 Mn | -₹68,85 Mn | ₹35,88 Mn | ₹2,29 Mn | ₹8,77 Mn | -₹15,40 Mn | -₹15,43 Mn | -₹15,35 Mn | -₹6,67 Mn | ₹6,36 Mn | -₹19,38 Mn | ₹6,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹349,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,3% | 30,7% | 22,9% | 25,8% | 23,9% | 26,3% | 22,5% | 26,4% | 26,7% | 22,7% | 20,5% | 27,8% | 26,8% | 28,3% | 25,4% | 24,9% | 28,5% | 24,1% | 9,1% | 22,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 1,04 | 1,09 | 1,07 | 1,04 | 1,09 | 0,94 | 1,19 | 1,09 | 1,21 | 1,54 | 1,39 | 1,25 | 1,02 | 1,08 | 1,27 | 1,28 | 1,31 | 1,01 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,48 | 1,38 | 1,27 | 1,13 | 1,12 | 1,00 | 0,77 | 0,75 | 0,66 | 0,48 | 0,43 | 0,44 | 0,37 | 0,29 | 0,24 | 0,27 | 0,22 | 0,19 | 0,17 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,7% | 13,5% | 12,0% | 11,7% | 14,3% | 15,3% | 14,6% | 13,1% | 8,5% | 10,4% | 8,8% | 7,5% | 11,7% | 9,7% | 9,6% | 6,9% | 7,4% | 3,3% | 1,3% | 0,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,8% | 8,1% | 6,9% | 8,4% | 9,9% | 12,4% | 7,7% | 5,2% | 2,0% | 3,2% | 2,4% | 2,2% | 3,1% | 2,2% | 3,1% | 2,1% | 2,2% | 4,1% | 2,0% | 1,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 2,7% | 2,2% | 1,4% | 5,3% | 5,9% | 5,3% | 4,0% | 2,9% | 2,9% | 1,8% | 1,4% | 1,4% | 1,6% | 1,8% | 3,0% | 2,2% | 2,3% | 2,5% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,9% | -11,0% | -3,0% | 3,4% | -9,6% | -4,3% | 2,1% | 2,9% | -17,6% | -12,4% | 7,1% | 0,4% | 2,0% | -4,6% | -5,5% | -4,8% | -2,6% | 2,8% | -9,9% | 4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |