VIRATCRAVirat Crane Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,02 Mr | ₹893,82 Mn | ₹836,52 Mn | ₹748,05 Mn | ₹703,71 Mn | ₹639,03 Mn | ₹579,58 Mn | ₹515,78 Mn | ₹557,18 Mn | ₹441,12 Mn | ₹393,11 Mn | ₹381,09 Mn | ₹345,00 Mn | ₹312,35 Mn | ₹300,49 Mn | ₹286,70 Mn | ₹451,51 Mn | ₹428,89 Mn | ₹417,90 Mn | ₹394,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹404,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹610,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹163,58 Mn | ₹78,02 Mn | ₹55,96 Mn | ₹65,84 Mn | ₹33,73 Mn | ₹34,53 Mn | ₹29,70 Mn | ₹34,24 Mn | ₹40,59 Mn | ₹5,43 Mn | ₹1,43 Mn | ₹4,74 Mn | ₹16,87 Mn | ₹9,71 Mn | ₹6,97 Mn | ₹29,06 Mn | ₹47,63 Mn | ₹45,56 Mn | ₹45,95 Mn | ₹40,96 Mn |
| Net Borç† | ₹156,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,77 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,23 Mr | ₹960,78 Mn | ₹849,82 Mn | ₹854,30 Mn | ₹857,22 Mn | ₹879,76 Mn | ₹714,83 Mn | ₹608,62 Mn | ₹629,85 Mn | ₹456,33 Mn | ₹340,53 Mn | ₹357,15 Mn | ₹312,15 Mn | ₹276,43 Mn | ₹229,07 Mn | ₹197,38 Mn | ₹137,33 Mn |
| Brüt Kâr | ₹93,47 Mn | ₹188,71 Mn | ₹195,19 Mn | ₹173,07 Mn | ₹172,87 Mn | ₹138,06 Mn | ₹162,00 Mn | ₹165,71 Mn | ₹149,63 Mn | ₹84,17 Mn | ₹150,06 Mn | ₹133,99 Mn | ₹58,65 Mn | ₹62,46 Mn | ₹27,78 Mn | ₹21,31 Mn | ₹25,73 Mn | ₹215,85 Mn | ₹28,16 Mn | ₹22,55 Mn |
| FAVÖK | -₹41,98 Mn | ₹76,98 Mn | ₹124,74 Mn | ₹29,26 Mn | ₹84,65 Mn | ₹88,92 Mn | ₹98,46 Mn | ₹104,05 Mn | ₹104,69 Mn | ₹41,40 Mn | ₹87,74 Mn | ₹86,32 Mn | ₹24,65 Mn | ₹28,15 Mn | ₹13,58 Mn | ₹39,23 Mn | ₹12,01 Mn | ₹20,68 Mn | ₹23,46 Mn | ₹16,98 Mn |
| Net Kâr | -₹77,12 Mn | ₹46,66 Mn | ₹101,23 Mn | -₹40,77 Mn | ₹59,73 Mn | ₹60,65 Mn | ₹61,95 Mn | ₹68,10 Mn | ₹62,07 Mn | ₹22,84 Mn | ₹57,22 Mn | ₹53,76 Mn | ₹14,13 Mn | ₹14,01 Mn | ₹5,77 Mn | ₹17,41 Mn | -₹359.308 | ₹1,62 Mn | ₹9,65 Mn | ₹21,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,78 | 2,28 | 4,96 | -2,00 | 2,92 | 2,97 | 3,03 | 3,33 | 3,04 | 1,12 | 2,80 | 2,63 | 0,69 | 0,69 | 0,28 | 2,41 | -0,05 | 0,22 | 1,33 | 2,93 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹86,49 Mn | -₹18,52 Mn | ₹8,61 Mn | -₹36,86 Mn | -₹22,25 Mn | ₹52,36 Mn | ₹6,53 Mn | ₹7,96 Mn | -₹8,93 Mn | ₹23,28 Mn | ₹54,46 Mn | — | ₹24,26 Mn | ₹11,72 Mn | ₹14,42 Mn | -₹114,38 Mn | -₹2,69 Mn | — | ₹16,28 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹22,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,1% | 8,7% | 6,7% | 8,8% | 4,8% | 5,4% | 5,1% | 6,6% | 7,3% | 1,2% | 0,4% | 1,2% | 4,9% | 3,1% | 2,3% | 10,1% | 10,6% | 10,6% | 11,0% | 10,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,75 | 1,56 | 1,61 | 1,65 | 1,37 | 1,33 | 1,47 | 1,66 | 1,58 | 1,62 | 1,55 | 1,65 | 1,32 | 1,09 | 1,19 | 1,09 | 0,61 | 0,53 | 0,47 | 0,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,91 | 2,28 | 2,20 | 2,02 | 1,57 | 1,39 | 1,40 | 1,40 | 1,44 | 1,17 | 1,00 | 1,03 | 0,75 | 0,56 | 0,59 | 0,51 | 0,45 | 0,38 | 0,32 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,3% | 13,6% | 14,5% | 14,1% | 18,0% | 16,2% | 19,0% | 19,3% | 17,0% | 11,8% | 24,7% | 21,3% | 12,9% | 18,3% | 7,8% | 6,8% | 9,3% | 94,2% | 14,3% | 16,4% |
| FAVÖK Marjı | -2,4% | 5,5% | 9,3% | 2,4% | 8,8% | 10,5% | 11,5% | 12,1% | 11,9% | 5,8% | 14,4% | 13,7% | 5,4% | 8,3% | 3,8% | 12,6% | 4,3% | 9,0% | 11,9% | 12,4% |
| Net Kâr Marjı | -4,3% | 3,4% | 7,5% | -3,3% | 6,2% | 7,1% | 7,3% | 7,9% | 7,1% | 3,2% | 9,4% | 8,5% | 3,1% | 4,1% | 1,6% | 5,6% | -0,1% | 0,7% | 4,9% | 15,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,9% | -1,3% | 0,6% | -3,0% | -2,3% | 6,2% | 0,8% | 0,9% | -1,0% | 3,3% | 8,9% | — | 5,3% | 3,4% | 4,0% | -36,6% | -1,0% | — | 8,2% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |