VISIONCOVision Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $485.080 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹140,88 Mn | ₹158,80 Mn | ₹330,75 Mn | ₹310,36 Mn | ₹307,87 Mn | ₹267,93 Mn | ₹264,41 Mn | ₹276,78 Mn | ₹272,64 Mn | ₹255,11 Mn | ₹257,21 Mn | ₹264,28 Mn | ₹331,63 Mn | ₹299,30 Mn | ₹249,57 Mn | ₹262,02 Mn | ₹364,15 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹122.958 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹64,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹76,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹17,92 Mn | ₹14,44 Mn | ₹10,62 Mn | ₹5,99 Mn | ₹3,55 Mn | ₹612.500 | ₹2,77 Mn | ₹9,60 Mn | ₹19,06 Mn | ₹7,48 Mn | ₹9,90 Mn | ₹7,89 Mn | ₹3,09 Mn | ₹3,92 Mn | ₹4,64 Mn | ₹9,10 Mn | ₹13,48 Mn | — |
| Net Borç† | ₹17,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,56 Mn | ₹121,64 Mn | ₹192,16 Mn | ₹79,02 Mn | ₹19,03 Mn | ₹61,56 Mn | ₹45,62 Mn | ₹34,16 Mn | ₹25,72 Mn | ₹18,36 Mn | ₹14,05 Mn | ₹22,74 Mn | ₹21,86 Mn | ₹62,14 Mn | ₹99,96 Mn | ₹98,61 Mn | ₹107,40 Mn | ₹344,17 Mn |
| Brüt Kâr | -₹4,38 Mn | ₹104,43 Mn | ₹174,24 Mn | ₹63,35 Mn | ₹7,32 Mn | ₹13,92 Mn | ₹19,32 Mn | -₹1,31 Mn | ₹9,40 Mn | ₹14,28 Mn | ₹9,72 Mn | ₹16,53 Mn | ₹12,77 Mn | ₹14,58 Mn | ₹14,77 Mn | -₹2,35 Mn | -₹2,42 Mn | — |
| FAVÖK | -₹2,55 Mn | -₹571.100 | ₹1,55 Mn | ₹902.720 | -₹4,05 Mn | ₹275.910 | -₹4,50 Mn | -₹36.000 | -₹2,00 Mn | ₹1,47 Mn | ₹1,26 Mn | ₹607.160 | -₹3,76 Mn | -₹6,12 Mn | -₹2,76 Mn | -₹380.240 | -₹545.150 | -₹3,81 Mn |
| Net Kâr | -₹6,74 Mn | -₹145,48 Mn | ₹123.784 | ₹104.965 | ₹368.365 | ₹306.360 | -₹6,88 Mn | ₹481.000 | ₹357.037 | ₹370.117 | ₹251.591 | ₹197.516 | ₹245.996 | ₹136.957 | ₹368.955 | -₹242.559 | ₹245.742 | ₹1,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,34 | -7,29 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | -0,34 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | -0,01 | 0,01 | 0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹30,11 Mn | -₹164,42 Mn | -₹3,70 Mn | ₹2,43 Mn | ₹51,45 Mn | — | — | — | ₹2,31 Mn | ₹2,79 Mn | -₹3,56 Mn | -₹1,85 Mn | -₹110,56 Mn | ₹2,63 Mn | ₹1,88 Mn | ₹5,96 Mn | ₹1,62 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,7% | 9,1% | 3,2% | 1,9% | 1,2% | 0,2% | 1,0% | 3,5% | 7,0% | 2,9% | 3,8% | 3,0% | 0,9% | 1,3% | 1,9% | 3,5% | 3,7% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,77 | 0,58 | 0,25 | 0,06 | 0,23 | 0,17 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,09 | 0,07 | 0,21 | 0,40 | 0,38 | 0,29 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 1,60 | 2,53 | 1,04 | 0,25 | 0,81 | 0,60 | 0,45 | 0,34 | 0,24 | 0,18 | 0,30 | 0,29 | 0,82 | 1,31 | 1,30 | 1,41 | 4,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -171,1% | 85,8% | 90,7% | 80,2% | 38,4% | 22,6% | 42,3% | -3,8% | 36,5% | 77,7% | 69,2% | 72,7% | 58,4% | 23,5% | 14,8% | -2,4% | -2,3% | — |
| FAVÖK Marjı | -99,6% | -0,5% | 0,8% | 1,1% | -21,3% | 0,4% | -9,9% | -0,1% | -7,8% | 8,0% | 9,0% | 2,7% | -17,2% | -9,9% | -2,8% | -0,4% | -0,5% | -1,1% |
| Net Kâr Marjı | -263,5% | -119,6% | 0,1% | 0,1% | 1,9% | 0,5% | -15,1% | 1,4% | 1,4% | 2,0% | 1,8% | 0,9% | 1,1% | 0,2% | 0,4% | -0,2% | 0,2% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1.176,6% | -135,2% | -1,9% | 3,1% | 270,3% | — | — | — | 9,0% | 15,2% | -25,3% | -8,1% | -505,7% | 4,2% | 1,9% | 6,0% | 1,5% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |