VJLAXMIEVeejay Lakshmi Engineering Works Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹598,17 Mn | ₹602,39 Mn | ₹621,51 Mn | ₹667,32 Mn | ₹719,65 Mn | ₹739,27 Mn | ₹713,36 Mn | ₹881,05 Mn | ₹996,21 Mn | ₹897,71 Mn | ₹932,21 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,32 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹489,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹108,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹319,83 Mn | ₹294,88 Mn | ₹285,92 Mn | ₹332,81 Mn | ₹175,39 Mn | ₹216,05 Mn | ₹130,92 Mn | ₹152,56 Mn | ₹292,79 Mn | ₹118,21 Mn | ₹136,70 Mn | ₹283,31 Mn | ₹295,99 Mn | ₹493,23 Mn | ₹518,39 Mn | ₹570,89 Mn | ₹553,95 Mn | ₹516,94 Mn | ₹441,97 Mn | ₹231,09 Mn |
| Net Borç† | ₹314,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹802,27 Mn | ₹796,49 Mn | ₹870,91 Mn | ₹639,72 Mn | ₹749,46 Mn | ₹513,17 Mn | ₹687,74 Mn | ₹795,32 Mn | ₹813,57 Mn | ₹882,63 Mn | ₹787,95 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,07 Mr | ₹626,32 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,13 Mr |
| Brüt Kâr | -₹32,22 Mn | -₹3,13 Mn | -₹17,43 Mn | -₹84,39 Mn | ₹67,95 Mn | ₹21,73 Mn | -₹56,65 Mn | ₹46,55 Mn | -₹18,78 Mn | ₹42,07 Mn | -₹18,41 Mn | -₹82,32 Mn | ₹64,83 Mn | ₹45,58 Mn | ₹4,55 Mn | ₹203,60 Mn | ₹94,88 Mn | -₹6,29 Mn | ₹182,95 Mn | ₹253,51 Mn |
| FAVÖK | -₹46,28 Mn | -₹14,09 Mn | -₹33,57 Mn | -₹100,98 Mn | ₹46,36 Mn | ₹5,69 Mn | -₹72,38 Mn | ₹29,00 Mn | -₹31,78 Mn | ₹35,56 Mn | -₹7,75 Mn | -₹36,49 Mn | ₹74,21 Mn | ₹80,95 Mn | ₹32,62 Mn | ₹203,68 Mn | ₹95,11 Mn | -₹63,00 Mn | ₹57,01 Mn | ₹151,31 Mn |
| Net Kâr | -₹54,68 Mn | -₹32,93 Mn | -₹45,76 Mn | -₹139,99 Mn | ₹9,96 Mn | -₹29,77 Mn | -₹134,72 Mn | -₹852.000 | -₹52,38 Mn | -₹15,61 Mn | -₹39,47 Mn | ₹18,34 Mn | ₹45,45 Mn | -₹33,32 Mn | -₹75,14 Mn | ₹55,81 Mn | ₹4,81 Mn | -₹123,89 Mn | ₹107,49 Mn | ₹85,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -10,78 | -6,49 | -9,02 | -27,60 | 0,71 | -5,87 | -26,56 | -0,17 | -10,33 | -3,08 | -7,78 | 3,62 | 8,96 | -6,57 | -14,82 | 11,00 | 0,95 | -24,43 | 21,19 | 16,76 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹16,80 Mn | -₹38,24 Mn | ₹47,41 Mn | -₹107,18 Mn | ₹38,65 Mn | -₹75,40 Mn | ₹14,47 Mn | ₹75,80 Mn | ₹49,09 Mn | -₹66,74 Mn | ₹35,30 Mn | -₹326,86 Mn | ₹41,42 Mn | ₹2,87 Mn | ₹1,08 Mn | -₹94,98 Mn | ₹11,23 Mn | -₹81,13 Mn | -₹146,74 Mn | -₹134,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹210.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,5% | 49,0% | 46,0% | 49,9% | 24,4% | 29,2% | 18,4% | 17,3% | 29,4% | 13,2% | 14,7% | 25,3% | 22,6% | 37,3% | 37,4% | 37,0% | 37,1% | 37,7% | 27,8% | 17,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,34 | 1,32 | 1,40 | 0,96 | 1,04 | 0,69 | 0,96 | 0,90 | 0,82 | 0,98 | 0,85 | 0,98 | 1,11 | 0,87 | 0,77 | 0,98 | 0,71 | 0,46 | 0,73 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 7,39 | 7,34 | 8,02 | 5,89 | 6,90 | 4,73 | 6,33 | 7,32 | 7,49 | 8,13 | 7,26 | 10,08 | 13,34 | 10,53 | 9,78 | 13,93 | 9,81 | 5,77 | 10,67 | 10,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -4,0% | -0,4% | -2,0% | -13,2% | 9,1% | 4,2% | -8,2% | 5,9% | -2,3% | 4,8% | -2,3% | -7,5% | 4,5% | 4,0% | 0,4% | 13,5% | 8,9% | -1,0% | 15,8% | 22,5% |
| FAVÖK Marjı | -5,8% | -1,8% | -3,9% | -15,8% | 6,2% | 1,1% | -10,5% | 3,6% | -3,9% | 4,0% | -1,0% | -3,3% | 5,1% | 7,1% | 3,1% | 13,5% | 8,9% | -10,1% | 4,9% | 13,4% |
| Net Kâr Marjı | -6,8% | -4,1% | -5,3% | -21,9% | 1,3% | -5,8% | -19,6% | -0,1% | -6,4% | -1,8% | -5,0% | 1,7% | 3,1% | -2,9% | -7,1% | 3,7% | 0,5% | -19,8% | 9,3% | 7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,1% | -4,8% | 5,4% | -16,8% | 5,2% | -14,7% | 2,1% | 9,5% | 6,0% | -7,6% | 4,5% | -29,9% | 2,9% | 0,3% | 0,1% | -6,3% | 1,1% | -13,0% | -12,7% | -12,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |