VKGLOBALVK Global Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹34,23 Mn | ₹33,36 Mn | ₹36,95 Mn | ₹40,42 Mn | ₹31,62 Mn | ₹64,77 Mn | ₹98,16 Mn | ₹136,98 Mn | ₹86,40 Mn | ₹88,70 Mn | ₹90,68 Mn | ₹95,66 Mn | ₹112,03 Mn | ₹99,32 Mn | ₹164,62 Mn | ₹114,44 Mn | ₹92,09 Mn | ₹78,27 Mn | ₹72,79 Mn | ₹66,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹33,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,34 Mn | ₹21,48 Mn | ₹15,43 Mn | ₹7,36 Mn | ₹2,16 Mn | ₹6,54 Mn | ₹8,19 Mn | ₹11,87 Mn | ₹14,27 Mn | ₹54,95 Mn | ₹38,18 Mn | ₹10,55 Mn | ₹14,01 Mn | ₹15,96 Mn | ₹14,17 Mn |
| Net Borç† | -₹11,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹9,92 Mn | ₹591.416 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,62 Mn | ₹17,43 Mn | ₹262,37 Mn | ₹436,94 Mn | ₹94,65 Mn | ₹110,75 Mn | ₹111,74 Mn | ₹154,75 Mn | ₹165,97 Mn | ₹141,76 Mn | ₹148,29 Mn | ₹120,24 Mn | ₹119,90 Mn | ₹131,67 Mn | ₹132,05 Mn | ₹99,92 Mn |
| Brüt Kâr | ₹5,46 Mn | -₹830.666 | -₹42.960 | -₹23.998 | -₹12,78 Mn | -₹7,28 Mn | ₹31,86 Mn | ₹80,17 Mn | ₹5,79 Mn | ₹23,37 Mn | ₹22,17 Mn | ₹26,46 Mn | ₹25,59 Mn | ₹26,59 Mn | ₹28,20 Mn | ₹16,39 Mn | ₹16,37 Mn | ₹2,97 Mn | ₹3,93 Mn | ₹1,55 Mn |
| FAVÖK | ₹1,83 Mn | -₹4,46 Mn | -₹3,81 Mn | -₹2,41 Mn | -₹17,47 Mn | -₹8,89 Mn | ₹3,23 Mn | ₹2,86 Mn | -₹12,30 Mn | ₹7,21 Mn | ₹8,63 Mn | ₹12,18 Mn | ₹13,19 Mn | ₹8,93 Mn | ₹11,05 Mn | ₹5,69 Mn | ₹9,11 Mn | ₹7,73 Mn | ₹10,36 Mn | ₹7,04 Mn |
| Net Kâr | ₹991.212 | -₹4,32 Mn | -₹3,57 Mn | -₹1,16 Mn | -₹22,71 Mn | -₹16,60 Mn | -₹5,87 Mn | ₹20,08 Mn | ₹3,38 Mn | ₹1,28 Mn | ₹1,93 Mn | ₹2,14 Mn | ₹2,72 Mn | ₹1,67 Mn | ₹1,91 Mn | ₹764.825 | ₹801.418 | ₹2,04 Mn | ₹0,00 | -₹186.286 |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | -1,02 | -0,84 | -0,27 | -7,04 | -5,15 | -1,82 | 6,22 | 1,05 | 0,40 | 0,60 | 0,66 | 0,84 | 0,52 | 0,59 | 0,24 | 0,25 | 0,63 | 0,54 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹5,61 Mn | -₹14,72 Mn | -₹3,70 Mn | ₹22,83 Mn | -₹7,54 Mn | -₹21,06 Mn | -₹9,28 Mn | -₹5,67 Mn | -₹6,51 Mn | ₹948.730 | ₹141.220 | ₹1,16 Mn | -₹7,00 Mn | -₹1,27 Mn | -₹32,77 Mn | -₹25,54 Mn | ₹2,53 Mn | -₹1,65 Mn | ₹2,42 Mn | -₹15,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹7,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 11,3% | 21,9% | 11,3% | 8,5% | 2,4% | 7,2% | 8,6% | 10,6% | 14,4% | 33,4% | 33,4% | 11,5% | 17,9% | 21,9% | 21,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,24 | 0,27 | 2,67 | 3,19 | 1,10 | 1,25 | 1,23 | 1,62 | 1,48 | 1,43 | 0,90 | 1,05 | 1,30 | 1,68 | 1,81 | 1,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,23 | 0,52 | 7,90 | 13,16 | 2,85 | 3,33 | 3,36 | 4,66 | 5,00 | 4,27 | 4,47 | 3,62 | 3,61 | 3,96 | 3,98 | 3,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 55,0% | -140,5% | — | — | -167,7% | -41,8% | 12,1% | 18,3% | 6,1% | 21,1% | 19,8% | 17,1% | 15,4% | 18,8% | 19,0% | 13,6% | 13,7% | 2,3% | 3,0% | 1,6% |
| FAVÖK Marjı | 18,5% | -754,2% | — | — | -229,2% | -51,0% | 1,2% | 0,7% | -13,0% | 6,5% | 7,7% | 7,9% | 7,9% | 6,3% | 7,4% | 4,7% | 7,6% | 5,9% | 7,8% | 7,0% |
| Net Kâr Marjı | 10,0% | -730,8% | — | — | -298,0% | -95,2% | -2,2% | 4,6% | 3,6% | 1,2% | 1,7% | 1,4% | 1,6% | 1,2% | 1,3% | 0,6% | 0,7% | 1,6% | 0,0% | -0,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -56,6% | -2.489,5% | — | — | -98,9% | -120,8% | -3,5% | -1,3% | -6,9% | 0,9% | 0,1% | 0,8% | -4,2% | -0,9% | -22,1% | -21,2% | 2,1% | -1,3% | 1,8% | -15,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |