VMSVMS Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,62 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,72 Mr | ₹875,59 Mn | ₹1,34 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,36 Mr | ₹916,39 Mn | ₹611,90 Mn | ₹1,14 Mr | ₹907,41 Mn | ₹1,25 Mr | ₹723,84 Mn | ₹381,64 Mn | ₹240,57 Mn | ₹155,21 Mn | ₹152,15 Mn | ₹73,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹644,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹971,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹294,47 Mn | ₹148,99 Mn | ₹224,31 Mn | ₹290,43 Mn | ₹316,49 Mn | ₹223,60 Mn | ₹268,40 Mn | ₹190,47 Mn | ₹57,60 Mn | ₹109,18 Mn | ₹41,92 Mn | ₹605,49 Mn | ₹358,68 Mn | ₹735,47 Mn | ₹477,41 Mn | ₹161,64 Mn | ₹64,99 Mn | ₹2,50 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹134,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,57 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,66 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,53 Mr | ₹3,09 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,15 Mr | ₹972,97 Mn | ₹786,85 Mn | ₹1,11 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,13 Mr | ₹727,85 Mn | ₹285,92 Mn | ₹13,63 Mn | ₹518.000 | ₹361.000 | ₹285.000 |
| Brüt Kâr | ₹18,71 Mn | ₹96,71 Mn | ₹86,52 Mn | ₹27,30 Mn | ₹14,88 Mn | ₹27,11 Mn | ₹97,71 Mn | ₹66,93 Mn | ₹42,17 Mn | -₹8,15 Mn | -₹203.000 | ₹3,88 Mn | -₹8,03 Mn | ₹17,19 Mn | ₹26,04 Mn | ₹71,48 Mn | ₹9,59 Mn | ₹9.000 | -₹17.000 | ₹33.000 |
| FAVÖK | -₹1,89 Mn | ₹79,89 Mn | ₹60,72 Mn | ₹10,46 Mn | -₹10,15 Mn | ₹25,39 Mn | ₹66,64 Mn | ₹22,45 Mn | -₹3,00 Mn | -₹11,61 Mn | -₹2,88 Mn | ₹3,06 Mn | ₹426.000 | ₹16,34 Mn | ₹13,12 Mn | ₹43,19 Mn | ₹9,91 Mn | -₹48.000 | ₹198.000 | ₹131.000 |
| Net Kâr | ₹14,63 Mn | ₹68,05 Mn | ₹63,15 Mn | ₹24,98 Mn | ₹10,77 Mn | ₹10,57 Mn | ₹22,64 Mn | ₹16,70 Mn | ₹10,11 Mn | ₹9,52 Mn | ₹6,81 Mn | ₹10,23 Mn | ₹15,77 Mn | ₹10,26 Mn | ₹14,31 Mn | ₹26,07 Mn | ₹7,24 Mn | ₹344.000 | ₹158.000 | -₹25.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,60 | 2,91 | 3,58 | 1,41 | 0,61 | 0,60 | 1,28 | 0,95 | 0,57 | 0,54 | 0,38 | 0,58 | 0,90 | 0,63 | 1,33 | 2,59 | 0,82 | 0,04 | 0,02 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹282,89 Mn | -₹465,12 Mn | ₹469,95 Mn | -₹41,88 Mn | -₹94,07 Mn | ₹275,72 Mn | -₹184,90 Mn | -₹183,47 Mn | ₹303,11 Mn | -₹81,96 Mn | — | — | ₹122,56 Mn | -₹141,92 Mn | -₹298,36 Mn | -₹77,68 Mn | -₹63,29 Mn | -₹79.000 | ₹67.000 | -₹222.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹481.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,2% | 10,0% | 13,1% | 33,2% | 23,6% | 21,9% | 16,4% | 15,7% | 4,2% | 11,9% | 6,9% | 53,3% | 39,5% | 58,9% | 66,0% | 42,4% | 27,0% | 1,6% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 1,93 | 1,55 | 1,60 | 1,18 | 1,50 | 1,89 | 1,11 | 0,84 | 1,06 | 1,29 | 0,98 | 1,35 | 0,90 | 1,01 | 0,75 | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,62 | 2,97 | 2,74 | 1,44 | 1,62 | 1,58 | 3,18 | 1,39 | 1,18 | 1,00 | 0,81 | 1,15 | 1,26 | 1,16 | 0,75 | 0,29 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,2% | 3,4% | 3,2% | 1,9% | 0,9% | 1,8% | 3,2% | 5,0% | 3,7% | -0,8% | -0,0% | 0,3% | -0,7% | 1,5% | 3,6% | 25,0% | 70,3% | 1,7% | -4,7% | 11,6% |
| FAVÖK Marjı | -0,1% | 2,8% | 2,3% | 0,7% | -0,6% | 1,7% | 2,2% | 1,7% | -0,3% | -1,2% | -0,4% | 0,3% | 0,0% | 1,5% | 1,8% | 15,1% | 72,7% | -9,3% | 54,8% | 46,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | 2,4% | 2,4% | 1,8% | 0,7% | 0,7% | 0,7% | 1,2% | 0,9% | 1,0% | 0,9% | 0,9% | 1,3% | 0,9% | 2,0% | 9,1% | 53,1% | 66,4% | 43,8% | -8,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,0% | -16,1% | 17,6% | -3,0% | -6,0% | 18,0% | -6,0% | -13,6% | 26,4% | -8,4% | — | — | 10,0% | -12,6% | -41,0% | -27,2% | -464,2% | -15,3% | 18,6% | -77,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |