VSFPROJVSF Projects Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,91 Mr | ₹1,72 Mr | ₹912,42 Mn | ₹672,22 Mn | ₹655,70 Mn | ₹655,68 Mn | ₹658,49 Mn | ₹659,14 Mn | ₹893,32 Mn | ₹897,57 Mn | ₹1,19 Mr | ₹731,93 Mn | ₹711,50 Mn | ₹565,79 Mn | ₹331,51 Mn | ₹229,10 Mn | ₹112,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹930,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹983,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹846,83 Mn | ₹604,37 Mn | ₹315,36 Mn | ₹149,34 Mn | ₹156,46 Mn | ₹156,45 Mn | ₹156,45 Mn | ₹152,76 Mn | ₹30,23 Mn | ₹22,22 Mn | ₹177,33 Mn | ₹156,45 Mn | ₹162,81 Mn | ₹154,94 Mn | ₹111,71 Mn | ₹24,14 Mn | ₹15,73 Mn |
| Net Borç† | ₹836,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,20 Mn | ₹16,32 Mn | ₹16,48 Mn | ₹17,38 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹12,58 Mn | ₹91,38 Mn | ₹44,68 Mn | ₹222,97 Mn | ₹194,22 Mn | ₹181,60 Mn | ₹173,54 Mn | ₹112,13 Mn |
| Brüt Kâr | -₹2,55 Mn | -₹1,36 Mn | ₹1,43 Mn | ₹5,65 Mn | ₹3,01 Mn | ₹4,03 Mn | -₹2,04 Mn | -₹2,12 Mn | -₹2,26 Mn | ₹5,31 Mn | ₹11,42 Mn | ₹7,67 Mn | ₹20,65 Mn | ₹23,34 Mn | ₹20,06 Mn | ₹24,49 Mn | ₹15,03 Mn |
| FAVÖK | -₹6,15 Mn | -₹5,31 Mn | -₹1,06 Mn | ₹1,26 Mn | ₹1,07 Mn | ₹2,97 Mn | -₹9,16 Mn | -₹96,12 Mn | -₹2,22 Mn | ₹2,19 Mn | ₹14,31 Mn | ₹9,53 Mn | ₹21,15 Mn | ₹19,03 Mn | ₹16,55 Mn | ₹19,11 Mn | ₹9,96 Mn |
| Net Kâr | -₹4,32 Mn | -₹2,94 Mn | ₹353,45 Mn | ₹144.000 | -₹805.000 | ₹1,53 Mn | ₹475.740 | -₹72,71 Mn | -₹9,30 Mn | -₹4,71 Mn | ₹1,50 Mn | -₹1,20 Mn | ₹8,70 Mn | ₹8,42 Mn | ₹9,34 Mn | ₹9,23 Mn | ₹5,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,26 | -0,23 | 34,15 | 0,01 | -0,09 | 0,17 | 0,05 | -7,87 | -1,00 | -0,51 | 0,17 | -0,13 | 0,94 | 0,91 | 1,01 | 1,02 | 1,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹237,96 Mn | -₹802,55 Mn | -₹39,44 Mn | -₹8,89 Mn | — | -₹235.280 | — | ₹10,66 Mn | -₹9,73 Mn | -₹2,35 Mn | -₹15,85 Mn | ₹2,81 Mn | ₹15,37 Mn | -₹200,34 Mn | — | -₹16,10 Mn | -₹13,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹283,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,2% | 35,2% | 34,6% | 22,2% | 23,9% | 23,9% | 23,8% | 23,2% | 3,4% | 2,5% | 15,0% | 21,4% | 22,9% | 27,4% | 33,7% | 10,5% | 13,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,08 | 0,06 | 0,31 | 0,34 | 0,55 | 0,76 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,09 | 0,05 | 0,23 | 0,20 | 0,18 | 0,18 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | 65,0% | 34,6% | 18,3% | 23,2% | — | — | — | 42,2% | 12,5% | 17,2% | 9,3% | 12,0% | 11,0% | 14,1% | 13,4% |
| FAVÖK Marjı | — | — | -48,1% | 7,7% | 6,5% | 17,1% | — | — | — | 17,4% | 15,7% | 21,3% | 9,5% | 9,8% | 9,1% | 11,0% | 8,9% |
| Net Kâr Marjı | — | — | 16.066,0% | 0,9% | -4,9% | 8,8% | — | — | — | -37,4% | 1,6% | -2,7% | 3,9% | 4,3% | 5,1% | 5,3% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | -1.792,6% | -54,4% | — | -1,4% | — | — | — | -18,7% | -17,3% | 6,3% | 6,9% | -103,2% | — | -9,3% | -12,3% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |