WARRENTEAWarren Tea Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,06 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,89 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,35 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,85 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹830.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹100,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹954,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹14,27 Mn | ₹15,37 Mn | ₹16,36 Mn | ₹17,25 Mn | ₹215,99 Mn | ₹180,25 Mn | ₹515,43 Mn | ₹395,00 Mn | ₹333,49 Mn | ₹257,06 Mn | ₹103,08 Mn | ₹26,80 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,41 Mn | ₹120,77 Mn | ₹40,00 Mn | ₹90,15 Mn | ₹302,87 Mn | ₹321,47 Mn |
| Net Borç† | -₹113,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹567,84 Mn | ₹897,43 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,19 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,36 Mr |
| Brüt Kâr | -₹3,28 Mn | -₹3,22 Mn | -₹3,55 Mn | -₹189,60 Mn | -₹10,43 Mn | ₹89,40 Mn | -₹168,25 Mn | -₹87,06 Mn | ₹47,95 Mn | -₹85,59 Mn | ₹199,14 Mn | ₹284,37 Mn | ₹412,66 Mn | ₹292,26 Mn | ₹310,37 Mn | ₹519,46 Mn | ₹547,73 Mn | ₹189,04 Mn | ₹215,34 Mn | ₹262,89 Mn |
| FAVÖK | -₹31,60 Mn | -₹27,04 Mn | -₹42,46 Mn | -₹201,61 Mn | -₹39,73 Mn | ₹63,81 Mn | -₹255,73 Mn | -₹178,04 Mn | -₹51,58 Mn | -₹205,30 Mn | ₹45,47 Mn | ₹149,05 Mn | ₹294,75 Mn | ₹206,73 Mn | ₹132,65 Mn | ₹384,40 Mn | ₹408,72 Mn | ₹266,27 Mn | ₹94,98 Mn | ₹129,74 Mn |
| Net Kâr | -₹24,03 Mn | ₹17,59 Mn | ₹2,88 Mn | -₹36,30 Mn | ₹64,58 Mn | ₹304,97 Mn | -₹243,97 Mn | -₹157,67 Mn | -₹83,81 Mn | -₹107,17 Mn | ₹38,01 Mn | ₹124,98 Mn | ₹202,47 Mn | ₹137,35 Mn | ₹59,63 Mn | ₹206,04 Mn | ₹222,75 Mn | ₹146,34 Mn | ₹16,69 Mn | ₹63,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,01 | 1,47 | 0,24 | -3,04 | 5,40 | 25,52 | -20,41 | -13,19 | -7,01 | -8,97 | 3,18 | 10,46 | 16,94 | 11,49 | 3,28 | 11,31 | 12,23 | 8,04 | 0,92 | 3,49 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹30,69 Mn | -₹85,87 Mn | -₹40,74 Mn | -₹648,95 Mn | -₹210,94 Mn | -₹303,83 Mn | -₹127,08 Mn | -₹61,85 Mn | -₹77,29 Mn | -₹299,76 Mn | -₹12,02 Mn | ₹46,01 Mn | ₹137,63 Mn | -₹98,16 Mn | -₹135,20 Mn | ₹128,31 Mn | ₹275,75 Mn | ₹213,21 Mn | -₹41,49 Mn | ₹88,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,4% | 1,4% | 1,5% | 1,4% | 12,6% | 9,5% | 24,3% | 18,6% | 16,7% | 12,7% | 5,5% | 1,7% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 5,1% | 2,0% | 4,9% | 16,1% | 17,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,46 | 0,52 | 0,55 | 0,58 | 0,56 | 0,59 | 0,54 | 0,73 | 0,80 | 0,88 | 0,88 | 0,91 | 0,89 | 0,98 | 0,92 | 0,71 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,59 | 0,94 | 1,10 | 1,28 | 1,24 | 1,24 | 1,14 | 1,44 | 1,36 | 1,46 | 1,24 | 2,19 | 2,19 | 2,09 | 1,77 | 1,39 | 1,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | -33,4% | -1,2% | 8,5% | -13,7% | -7,4% | 4,0% | -7,9% | 14,5% | 21,9% | 29,7% | 24,7% | 14,8% | 24,9% | 27,5% | 11,2% | 16,2% | 19,3% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | -35,5% | -4,4% | 6,1% | -20,8% | -15,1% | -4,3% | -18,9% | 3,3% | 11,5% | 21,2% | 17,4% | 6,3% | 18,4% | 20,5% | 15,8% | 7,2% | 9,5% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | -6,4% | 7,2% | 29,0% | -19,9% | -13,4% | -7,1% | -9,9% | 2,8% | 9,6% | 14,6% | 11,6% | 2,8% | 9,9% | 11,2% | 8,7% | 1,3% | 4,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | -114,3% | -23,5% | -28,9% | -10,4% | -5,2% | -6,5% | -27,6% | -0,9% | 3,5% | 9,9% | -8,3% | -6,5% | 6,1% | 13,8% | 12,6% | -3,1% | 6,5% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |