WEPSOLNWeP Solutions Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹900,75 Mn | ₹1,04 Mr | ₹898,91 Mn | ₹772,77 Mn | ₹786,52 Mn | ₹714,32 Mn | ₹731,09 Mn | ₹704,29 Mn | ₹706,67 Mn | ₹675,33 Mn | ₹692,65 Mn | ₹744,34 Mn | ₹698,97 Mn | ₹857,69 Mn | ₹389,42 Mn | ₹355,07 Mn | ₹8,55 Mn | ₹15,93 Mn | ₹24,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹264,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹636,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹119,74 Mn | ₹153,37 Mn | ₹130,11 Mn | ₹53,14 Mn | ₹69,73 Mn | ₹145,48 Mn | ₹143,62 Mn | ₹88,94 Mn | ₹76,58 Mn | ₹35,81 Mn | ₹122,33 Mn | ₹114,26 Mn | ₹123,40 Mn | ₹100,33 Mn | ₹120,56 Mn | ₹58,47 Mn | ₹0,00 | ₹100.000 | ₹97.000 |
| Net Borç† | ₹35,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹679,11 Mn | ₹647,93 Mn | ₹688,44 Mn | ₹922,03 Mn | ₹1,11 Mr | ₹644,88 Mn | ₹683,72 Mn | ₹766,97 Mn | ₹801,17 Mn | ₹781,81 Mn | ₹892,65 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,51 Mr | ₹371,06 Mn | ₹333,87 Mn | ₹3,41 Mn | ₹1,88 Mn | ₹5,88 Mn |
| Brüt Kâr | ₹133,40 Mn | ₹140,58 Mn | ₹143,30 Mn | ₹115,73 Mn | ₹110,14 Mn | ₹67,58 Mn | ₹90,56 Mn | ₹161,67 Mn | ₹130,32 Mn | ₹149,41 Mn | ₹200,98 Mn | ₹222,87 Mn | ₹258,36 Mn | ₹301,75 Mn | ₹75,96 Mn | ₹151,49 Mn | -₹6,82 Mn | -₹8,51 Mn | -₹2,19 Mn |
| FAVÖK | ₹156,32 Mn | ₹154,18 Mn | ₹139,64 Mn | ₹136,42 Mn | ₹130,79 Mn | ₹111,41 Mn | ₹128,00 Mn | ₹86,07 Mn | ₹82,79 Mn | ₹92,08 Mn | ₹92,76 Mn | ₹104,63 Mn | ₹123,75 Mn | ₹125,09 Mn | ₹76,49 Mn | ₹96,43 Mn | -₹8,11 Mn | -₹8,37 Mn | -₹1,96 Mn |
| Net Kâr | ₹20,59 Mn | ₹40,25 Mn | ₹38,73 Mn | ₹58,41 Mn | ₹25,91 Mn | -₹11,14 Mn | -₹21,21 Mn | -₹31,38 Mn | -₹14,73 Mn | ₹3,90 Mn | ₹7,36 Mn | ₹15,81 Mn | ₹20,88 Mn | ₹11,15 Mn | -₹7,30 Mn | ₹47,43 Mn | -₹6,36 Mn | -₹7,37 Mn | ₹691.027 |
| Hisse Başı Kâr | 0,56 | 1,09 | 1,05 | 1,59 | 0,71 | -0,42 | -0,67 | -1,03 | -0,49 | 0,14 | 0,27 | 0,57 | 0,76 | 0,83 | -0,54 | 3,51 | -6,38 | -7,38 | 0,63 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹15,82 Mn | -₹29,60 Mn | ₹108,90 Mn | -₹12,71 Mn | ₹14,17 Mn | ₹16,72 Mn | -₹16,24 Mn | -₹43,75 Mn | -₹50,51 Mn | -₹12,33 Mn | ₹6,78 Mn | ₹9,75 Mn | -₹25,14 Mn | ₹53,69 Mn | -₹69,60 Mn | -₹25,48 Mn | -₹41.350 | -₹5,15 Mn | -₹2,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹105,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,3% | 14,7% | 14,5% | 6,9% | 8,9% | 20,4% | 19,6% | 12,6% | 10,8% | 5,3% | 17,7% | 15,4% | 17,7% | 11,7% | 31,0% | 16,5% | 0,0% | 0,6% | 0,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,62 | 0,77 | 1,19 | 1,41 | 0,90 | 0,94 | 1,09 | 1,13 | 1,16 | 1,29 | 1,40 | 1,66 | 1,76 | 0,95 | 0,94 | 0,40 | 0,12 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 1,02 | 1,08 | 1,45 | 1,74 | 1,01 | 1,07 | 1,21 | 1,26 | 1,23 | 1,40 | 1,64 | 1,82 | 2,37 | 0,58 | 0,52 | 0,01 | 0,00 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,6% | 21,7% | 20,8% | 12,6% | 9,9% | 10,5% | 13,2% | 21,1% | 16,3% | 19,1% | 22,5% | 21,4% | 22,3% | 20,0% | 20,5% | 45,4% | -199,6% | -451,5% | -37,3% |
| FAVÖK Marjı | 23,0% | 23,8% | 20,3% | 14,8% | 11,8% | 17,3% | 18,7% | 11,2% | 10,3% | 11,8% | 10,4% | 10,0% | 10,7% | 8,3% | 20,6% | 28,9% | -237,5% | -444,2% | -33,3% |
| Net Kâr Marjı | 3,0% | 6,2% | 5,6% | 6,3% | 2,3% | -1,7% | -3,1% | -4,1% | -1,8% | 0,5% | 0,8% | 1,5% | 1,8% | 0,7% | -2,0% | 14,2% | -186,3% | -391,2% | 11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,3% | -4,6% | 15,8% | -1,4% | 1,3% | 2,6% | -2,4% | -5,7% | -6,3% | -1,6% | 0,8% | 0,9% | -2,2% | 3,6% | -18,8% | -7,6% | -1,2% | -273,5% | -34,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |