WINSOMBRWinsome Breweries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹512,55 Mn | ₹507,59 Mn | ₹496,07 Mn | ₹519,88 Mn | ₹524,59 Mn | ₹609,13 Mn | ₹650,68 Mn | ₹587,75 Mn | ₹574,99 Mn | ₹604,50 Mn | ₹627,15 Mn | ₹519,09 Mn | ₹529,51 Mn | ₹505,80 Mn | ₹502,66 Mn | ₹479,41 Mn | ₹488,58 Mn | ₹442,89 Mn | ₹336,74 Mn | ₹434,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹9,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹188,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹324,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹102,11 Mn | ₹93,37 Mn | ₹91,07 Mn | ₹89,81 Mn | ₹83,59 Mn | ₹86,20 Mn | ₹96,58 Mn | ₹95,92 Mn | ₹98,89 Mn | ₹104,21 Mn | ₹80,28 Mn | ₹80,91 Mn | ₹80,75 Mn | ₹88,38 Mn | ₹90,37 Mn | ₹49,75 Mn | ₹52,57 Mn | ₹57,52 Mn | ₹45,17 Mn | ₹49,47 Mn |
| Net Borç† | ₹34,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,85 Mn | ₹17,18 Mn | ₹13,84 Mn | ₹6,17 Mn | ₹83,01 Mn | ₹61,00 Mn | ₹92,23 Mn | ₹0,00 | ₹270,47 Mn | ₹486,79 Mn | ₹746,30 Mn | ₹715,98 Mn | ₹609,73 Mn | ₹631,81 Mn | ₹563,93 Mn | ₹367,80 Mn | ₹475,86 Mn | ₹152,69 Mn | ₹316,28 Mn | ₹463,54 Mn |
| Brüt Kâr | -₹13,46 Mn | ₹1,80 Mn | -₹1,72 Mn | -₹15,07 Mn | -₹24,55 Mn | -₹49,64 Mn | -₹51,53 Mn | -₹30,32 Mn | -₹9,20 Mn | ₹67,27 Mn | ₹133,78 Mn | ₹102,84 Mn | ₹87,96 Mn | ₹110,34 Mn | ₹49,34 Mn | ₹6,44 Mn | ₹11,26 Mn | -₹24,22 Mn | ₹69,02 Mn | ₹92,08 Mn |
| FAVÖK | -₹11,48 Mn | -₹8,80 Mn | -₹11,12 Mn | -₹18,57 Mn | -₹54,11 Mn | -₹86,15 Mn | -₹68,83 Mn | -₹34,24 Mn | -₹84,14 Mn | -₹26,40 Mn | -₹15,70 Mn | -₹16,78 Mn | ₹1,31 Mn | ₹18,38 Mn | ₹8,00 Mn | -₹21,69 Mn | -₹30,54 Mn | -₹9,57 Mn | ₹16,96 Mn | ₹14,50 Mn |
| Net Kâr | -₹15,61 Mn | ₹1,50 Mn | ₹5,69 Mn | -₹8,10 Mn | -₹13,97 Mn | -₹18,09 Mn | -₹8,33 Mn | -₹9,66 Mn | ₹11,68 Mn | ₹29,30 Mn | ₹14,08 Mn | ₹15,45 Mn | ₹7,63 Mn | ₹10,75 Mn | ₹4,07 Mn | ₹4,77 Mn | ₹7,20 Mn | ₹910.830 | ₹4,51 Mn | ₹1,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,56 | 0,05 | 0,21 | -0,29 | -0,51 | -0,65 | -0,30 | -0,35 | 0,42 | 1,06 | 0,51 | 0,56 | 0,28 | 0,39 | 0,15 | 0,17 | 0,26 | 0,03 | 0,27 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹13,51 Mn | -₹13,39 Mn | ₹6,21 Mn | -₹9,87 Mn | -₹36,95 Mn | ₹10,48 Mn | -₹37,25 Mn | -₹14,34 Mn | ₹40,14 Mn | -₹31,57 Mn | ₹6,22 Mn | ₹112,49 Mn | ₹35,74 Mn | ₹1,48 Mn | -₹32,54 Mn | ₹1,02 Mn | -₹4,42 Mn | -₹109,82 Mn | ₹1,99 Mn | ₹1,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹9,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,9% | 18,4% | 18,4% | 17,3% | 15,9% | 14,2% | 14,8% | 16,3% | 17,2% | 17,2% | 12,8% | 15,6% | 15,3% | 17,5% | 18,0% | 10,4% | 10,8% | 13,0% | 13,4% | 11,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,16 | 0,10 | 0,14 | 0,00 | 0,47 | 0,81 | 1,19 | 1,38 | 1,15 | 1,25 | 1,12 | 0,77 | 0,97 | 0,34 | 0,94 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,26 | 0,19 | 0,28 | 0,00 | 0,83 | 1,50 | 2,30 | 2,21 | 1,88 | 1,95 | 1,74 | 1,13 | 1,47 | 0,47 | 0,98 | 1,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -196,4% | 10,5% | -12,4% | -244,5% | -29,6% | -81,4% | -55,9% | — | -3,4% | 13,8% | 17,9% | 14,4% | 14,4% | 17,5% | 8,7% | 1,8% | 2,4% | -15,9% | 21,8% | 19,9% |
| FAVÖK Marjı | -167,6% | -51,2% | -80,4% | -301,1% | -65,2% | -141,2% | -74,6% | — | -31,1% | -5,4% | -2,1% | -2,3% | 0,2% | 2,9% | 1,4% | -5,9% | -6,4% | -6,3% | 5,4% | 3,1% |
| Net Kâr Marjı | -227,8% | 8,7% | 41,1% | -131,4% | -16,8% | -29,6% | -9,0% | — | 4,3% | 6,0% | 1,9% | 2,2% | 1,3% | 1,7% | 0,7% | 1,3% | 1,5% | 0,6% | 1,4% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -197,2% | -78,0% | 44,9% | -160,1% | -44,5% | 17,2% | -40,4% | — | 14,8% | -6,5% | 0,8% | 15,7% | 5,9% | 0,2% | -5,8% | 0,3% | -0,9% | -71,9% | 0,6% | 0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |