WINSOMTXWinsome Textile Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,22 Mr | ₹8,34 Mr | ₹8,38 Mr | ₹7,60 Mr | ₹7,94 Mr | ₹7,27 Mr | ₹7,19 Mr | ₹7,52 Mr | ₹7,86 Mr | ₹7,99 Mr | ₹7,51 Mr | ₹7,59 Mr | ₹7,83 Mr | ₹6,36 Mr | ₹4,56 Mr | ₹4,31 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,00 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹32,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,83 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,78 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,83 Mr | ₹3,20 Mr | ₹3,61 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,80 Mr | ₹4,17 Mr | ₹3,62 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,11 Mr |
| Net Borç† | ₹2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,63 Mr | ₹8,39 Mr | ₹7,97 Mr | ₹8,53 Mr | ₹9,25 Mr | ₹6,16 Mr | ₹6,50 Mr | ₹7,17 Mr | ₹6,85 Mr | ₹6,92 Mr | ₹6,58 Mr | ₹6,38 Mr | ₹4,92 Mr | ₹3,58 Mr | ₹3,18 Mr | ₹3,48 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,39 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,12 Mr | ₹1,12 Mr | ₹969,17 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,62 Mr | ₹769,96 Mn | ₹767,11 Mn | ₹1,04 Mr | ₹813,67 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,05 Mr | ₹969,52 Mn | ₹677,79 Mn | ₹304,93 Mn | ₹560,41 Mn | ₹278,45 Mn | -₹39,48 Mn | ₹92,35 Mn | ₹158,62 Mn |
| FAVÖK | ₹733,73 Mn | ₹751,33 Mn | ₹623,40 Mn | ₹706,69 Mn | ₹1,01 Mr | ₹442,43 Mn | ₹541,85 Mn | ₹797,34 Mn | ₹652,02 Mn | ₹914,33 Mn | ₹1,05 Mr | ₹872,98 Mn | ₹796,54 Mn | ₹584,82 Mn | ₹213,97 Mn | ₹485,92 Mn | ₹262,96 Mn | ₹52,94 Mn | ₹159,47 Mn | ₹203,21 Mn |
| Net Kâr | ₹265,91 Mn | ₹280,69 Mn | ₹186,85 Mn | ₹245,18 Mn | ₹454,87 Mn | -₹12,14 Mn | -₹29,20 Mn | ₹121,18 Mn | ₹49,62 Mn | ₹218,54 Mn | ₹204,86 Mn | ₹129,22 Mn | ₹181,12 Mn | ₹151,98 Mn | -₹91,45 Mn | ₹135,53 Mn | ₹2,73 Mn | -₹134,92 Mn | ₹31,30 Mn | ₹68,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,42 | 14,16 | 9,43 | 12,37 | 22,95 | -0,61 | -1,47 | 6,11 | 2,50 | 11,03 | 10,33 | 6,52 | 9,14 | 7,67 | -4,61 | 10,10 | 0,30 | -22,98 | 5,33 | 11,59 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹78,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹316,32 Mn | ₹331,38 Mn | -₹192,29 Mn | ₹281,45 Mn | -₹348,57 Mn | -₹171,71 Mn | ₹258,29 Mn | ₹390,70 Mn | ₹413,48 Mn | ₹246,47 Mn | -₹302,46 Mn | ₹327,35 Mn | -₹881,87 Mn | -₹1,36 Mr | -₹14,64 Mn | -₹349,36 Mn | -₹555,02 Mn | -₹119,68 Mn | -₹364,59 Mn | -₹468,12 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹554,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,7% | 30,4% | 34,1% | 36,6% | 38,6% | 37,3% | 35,4% | 37,6% | 40,7% | 45,2% | 46,9% | 50,1% | 53,3% | 57,0% | 52,1% | 53,4% | 65,1% | 59,3% | 57,0% | 55,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,94 | 1,01 | 0,95 | 1,12 | 1,17 | 0,85 | 0,90 | 0,95 | 0,87 | 0,87 | 0,88 | 0,84 | 0,63 | 0,56 | 0,70 | 0,81 | 0,69 | 0,65 | 0,60 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,61 | 2,54 | 2,41 | 2,58 | 2,80 | 1,86 | 1,97 | 2,17 | 2,07 | 2,09 | 1,99 | 1,93 | 1,49 | 1,08 | 0,96 | 1,05 | 0,65 | 0,51 | 0,46 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,9% | 13,4% | 12,2% | 12,8% | 17,6% | 12,5% | 11,8% | 14,5% | 11,9% | 15,0% | 18,4% | 16,4% | 19,7% | 18,9% | 9,6% | 16,1% | 13,0% | -2,3% | 6,0% | 11,4% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 9,0% | 7,8% | 8,3% | 11,0% | 7,2% | 8,3% | 11,1% | 9,5% | 13,2% | 15,9% | 13,7% | 16,2% | 16,3% | 6,7% | 14,0% | 12,2% | 3,1% | 10,4% | 14,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,1% | 3,3% | 2,3% | 2,9% | 4,9% | -0,2% | -0,4% | 1,7% | 0,7% | 3,2% | 3,1% | 2,0% | 3,7% | 4,2% | -2,9% | 3,9% | 0,1% | -8,0% | 2,0% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,7% | 4,0% | -2,4% | 3,3% | -3,8% | -2,8% | 4,0% | 5,4% | 6,0% | 3,6% | -4,6% | 5,1% | -17,9% | -38,1% | -0,5% | -10,0% | -25,8% | -7,1% | -23,8% | -33,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |