WOMENNETPagaria Energy Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $321.011 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹169,58 Mn | ₹66,81 Mn | ₹65,97 Mn | ₹65,45 Mn | ₹66,85 Mn | ₹68,90 Mn | ₹70,28 Mn | ₹65,99 Mn | ₹64,49 Mn | ₹84,28 Mn | ₹64,78 Mn | ₹66,95 Mn | ₹66,69 Mn | ₹64,43 Mn | ₹79,18 Mn | ₹99,83 Mn | ₹45,00 Mn | ₹45,52 Mn | ₹45,46 Mn | ₹46,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹27.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹111,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹58,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹108,54 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,64 Mn | ₹3,58 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹108,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,25 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,55 Mn | ₹11,91 Mn | ₹6,87 Mn | ₹10,53 Mn | ₹16,65 Mn | ₹17,37 Mn | ₹15,48 Mn | ₹14,68 Mn | ₹14,75 Mn | ₹18,46 Mn | ₹95,22 Mn | ₹168,86 Mn | ₹2,41 Mn | ₹221,94 Mn | ₹66,87 Mn |
| Brüt Kâr | -₹344.000 | -₹34.000 | -₹39.000 | -₹94.000 | -₹197.000 | -₹93.386 | ₹579.266 | ₹1,61 Mn | -₹388.158 | -₹128.924 | -₹749.637 | -₹911.544 | ₹24.180 | ₹2,52 Mn | ₹1,99 Mn | ₹4,53 Mn | ₹161.192 | ₹303.088 | ₹66.307 | -₹95.982 |
| FAVÖK | -₹2,26 Mn | -₹1,06 Mn | -₹1,18 Mn | -₹894.000 | -₹2,19 Mn | -₹1,13 Mn | -₹994.090 | -₹1,22 Mn | -₹1,33 Mn | -₹1,20 Mn | -₹1,26 Mn | -₹910.650 | -₹899.740 | -₹40.300 | ₹266.360 | ₹1,40 Mn | ₹416.510 | ₹1,39 Mn | ₹1,43 Mn | ₹1,31 Mn |
| Net Kâr | -₹4,50 Mn | ₹615.000 | ₹435.000 | ₹340.000 | -₹338.000 | ₹141.244 | ₹208.583 | ₹218.409 | ₹269.565 | ₹104.178 | ₹50.487 | ₹133.980 | ₹6.901 | ₹17.580 | ₹87.607 | ₹338.488 | ₹47.897 | ₹66.065 | ₹13.862 | ₹60.437 |
| Hisse Başı Kâr | -1,04 | 0,14 | 0,10 | 0,08 | -0,08 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,08 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹20,08 Mn | ₹36.000 | ₹18.000 | -₹1,69 Mn | ₹128.120 | ₹176.960 | -₹404.100 | — | ₹35,10 Mn | ₹7,97 Mn | ₹2,65 Mn | ₹1,42 Mn | -₹4,64 Mn | ₹81.400 | -₹103.980 | -₹31,28 Mn | -₹843.000 | ₹2,24 Mn | -₹974.000 | -₹1,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹6.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 64,0% | 2,4% | 2,5% | 2,5% | 2,4% | 2,4% | 2,3% | 2,5% | 2,5% | 4,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,17 | 0,10 | 0,16 | 0,20 | 0,27 | 0,23 | 0,22 | 0,23 | 0,23 | 0,95 | 3,75 | 0,05 | 4,88 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,20 | 0,12 | 0,18 | 0,28 | 0,30 | 0,26 | 0,25 | 0,25 | 0,32 | 1,63 | 2,88 | 0,04 | 3,79 | 1,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -15,3% | — | — | — | — | -3,7% | 4,9% | 23,4% | -3,7% | -0,8% | -4,3% | -5,9% | 0,2% | 17,1% | 10,8% | 4,8% | 0,1% | 12,6% | 0,0% | -0,1% |
| FAVÖK Marjı | -100,5% | — | — | — | — | -44,4% | -8,3% | -17,8% | -12,6% | -7,2% | -7,3% | -5,9% | -6,1% | -0,3% | 1,4% | 1,5% | 0,2% | 57,7% | 0,6% | 2,0% |
| Net Kâr Marjı | -200,1% | — | — | — | — | 5,5% | 1,8% | 3,2% | 2,6% | 0,6% | 0,3% | 0,9% | 0,0% | 0,1% | 0,5% | 0,4% | 0,0% | 2,7% | 0,0% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 892,6% | — | — | — | — | 6,9% | -3,4% | — | 333,2% | 47,9% | 15,2% | 9,2% | -31,6% | 0,6% | -0,6% | -32,8% | -0,5% | 93,3% | -0,4% | -2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,20 | -%0,09 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6694,00 | +%0,86 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,49 | +%0,56 |