YAMNINVYamini Investments Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹834,25 Mn | ₹914,09 Mn | ₹695,79 Mn | ₹701,98 Mn | ₹677,83 Mn | ₹684,85 Mn | ₹681,55 Mn | ₹682,71 Mn | ₹672,47 Mn | ₹667,44 Mn | ₹715,31 Mn | ₹659,18 Mn | ₹7,16 Mn | ₹2,75 Mn | ₹3,97 Mn | ₹5,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹209.942 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹140,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹693,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹112,51 Mn | ₹192,03 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹40.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹300.000 | ₹1,72 Mn |
| Net Borç† | ₹112,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹65,36 Mn | ₹468,39 Mn | ₹99,08 Mn | ₹63,92 Mn | ₹51,38 Mn | ₹43,54 Mn | ₹44,64 Mn | ₹22,03 Mn | ₹45,68 Mn | ₹103,65 Mn | ₹168,81 Mn | ₹125,82 Mn | ₹8,88 Mn | ₹39,61 Mn | ₹4,26 Mn | ₹278.471 |
| Brüt Kâr | ₹12,27 Mn | ₹34,69 Mn | ₹7,27 Mn | ₹10,69 Mn | ₹6,35 Mn | ₹5,24 Mn | ₹7,72 Mn | ₹6,19 Mn | ₹3,28 Mn | ₹4,86 Mn | ₹14,76 Mn | ₹6,24 Mn | ₹302.899 | ₹1,42 Mn | ₹20.766 | ₹225.069 |
| FAVÖK | ₹3,53 Mn | ₹28,82 Mn | ₹3,41 Mn | ₹2,85 Mn | ₹3,16 Mn | ₹2,95 Mn | ₹3,03 Mn | ₹2,81 Mn | ₹2,77 Mn | ₹2,54 Mn | ₹10,14 Mn | ₹6,09 Mn | ₹503.280 | ₹87.740 | ₹9.530 | ₹15.070 |
| Net Kâr | ₹1,87 Mn | ₹14,51 Mn | ₹2,52 Mn | ₹2,11 Mn | ₹2,10 Mn | ₹1,94 Mn | ₹1,93 Mn | ₹1,87 Mn | ₹1,50 Mn | ₹1,21 Mn | ₹5,21 Mn | ₹3,29 Mn | ₹339.974 | ₹56.715 | ₹6.526 | ₹5.537 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,14 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹70,75 Mn | ₹84,45 Mn | -₹139.370 | -₹39,30 Mn | -₹43,57 Mn | -₹2,70 Mn | ₹24,15 Mn | ₹42,67 Mn | ₹51,10 Mn | -₹1,70 Mn | -₹441,75 Mn | -₹965.360 | ₹1,39 Mn | -₹1,49 Mn | ₹11.420 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,5% | 21,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,6% | 33,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,51 | 0,14 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,03 | 0,07 | 0,16 | 0,24 | 0,19 | 1,24 | 14,42 | 1,07 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,68 | 0,14 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,03 | 0,07 | 0,15 | 0,24 | 0,18 | 0,01 | 0,06 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,8% | 7,4% | 7,3% | 16,7% | 12,4% | 12,0% | 17,3% | 28,1% | 7,2% | 4,7% | 8,7% | 5,0% | 3,4% | 3,6% | 0,5% | 80,8% |
| FAVÖK Marjı | 5,4% | 6,2% | 3,4% | 4,5% | 6,1% | 6,8% | 6,8% | 12,7% | 6,1% | 2,5% | 6,0% | 4,8% | 5,7% | 0,2% | 0,2% | 5,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 3,1% | 2,5% | 3,3% | 4,1% | 4,5% | 4,3% | 8,5% | 3,3% | 1,2% | 3,1% | 2,6% | 3,8% | 0,1% | 0,2% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 15,1% | 85,2% | -0,2% | -76,5% | -100,1% | -6,0% | 109,6% | 93,4% | 49,3% | -1,0% | -351,1% | -10,9% | 3,5% | -34,9% | 4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |