YASHMGMYash Management and Satellite Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹268,95 Mn | ₹249,16 Mn | ₹295,83 Mn | ₹413,34 Mn | ₹419,08 Mn | ₹264,09 Mn | ₹196,94 Mn | ₹227,74 Mn | ₹229,84 Mn | ₹152,54 Mn | ₹146,95 Mn | ₹165,22 Mn | ₹147,13 Mn | ₹167,44 Mn | ₹171,20 Mn | ₹152,27 Mn | ₹152,92 Mn | ₹152,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹23,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹29,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹239,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹26,94 Mn | ₹10,70 Mn | ₹39,73 Mn | ₹127,74 Mn | ₹114,20 Mn | ₹11,56 Mn | ₹2,70 Mn | ₹3,58 Mn | ₹12,34 Mn | ₹15,52 Mn | ₹13.376 | ₹17,82 Mn | ₹136.689 | ₹17,84 Mn | ₹15,11 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹57.646 |
| Net Borç† | -₹60,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹278,85 Mn | ₹291,01 Mn | ₹418,47 Mn | ₹331,62 Mn | ₹29,87 Mn | ₹24,08 Mn | ₹7,97 Mn | ₹13,01 Mn | ₹72,84 Mn | ₹57,69 Mn | ₹32,14 Mn | ₹36,99 Mn | ₹120,77 Mn | ₹185,37 Mn | ₹85,62 Mn | ₹152,03 Mn | ₹141,81 Mn | ₹97,20 Mn |
| Brüt Kâr | ₹17,63 Mn | ₹121.540 | ₹7,43 Mn | ₹14,96 Mn | ₹11,99 Mn | ₹11,46 Mn | ₹5,82 Mn | ₹9,51 Mn | ₹15,50 Mn | ₹6,32 Mn | ₹6,65 Mn | ₹3,42 Mn | ₹780.274 | ₹1,35 Mn | ₹83,00 Mn | ₹149,57 Mn | ₹139,48 Mn | ₹94,64 Mn |
| FAVÖK | ₹2,89 Mn | -₹18,03 Mn | -₹7,59 Mn | -₹221.740 | ₹4,80 Mn | ₹4,93 Mn | -₹1,18 Mn | ₹3,45 Mn | ₹8,63 Mn | ₹1,98 Mn | ₹3,93 Mn | ₹1,69 Mn | -₹868.840 | -₹2,72 Mn | ₹1,59 Mn | ₹2,51 Mn | ₹2,60 Mn | -₹4,93 Mn |
| Net Kâr | ₹982.640 | -₹19,69 Mn | -₹5,44 Mn | -₹6,78 Mn | ₹1,72 Mn | ₹14,15 Mn | -₹2,37 Mn | ₹1,38 Mn | ₹6,80 Mn | ₹386.620 | -₹3,11 Mn | -₹4,71 Mn | -₹7,39 Mn | -₹3,63 Mn | ₹344.693 | -₹447.365 | ₹796.949 | -₹6,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | -1,16 | -0,32 | -0,40 | 0,10 | 0,81 | -0,14 | 0,08 | 0,45 | 0,04 | -0,32 | -0,49 | -0,76 | -0,37 | 0,04 | -0,05 | 0,08 | -0,66 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹41,66 Mn | ₹12,86 Mn | -₹30,21 Mn | -₹135,21 Mn | -₹178,03 Mn | -₹35,56 Mn | ₹3,89 Mn | ₹9,46 Mn | -₹18,76 Mn | -₹37,35 Mn | ₹14,21 Mn | ₹20,09 Mn | ₹31,20 Mn | -₹4,52 Mn | ₹2,24 Mn | -₹4,13 Mn | ₹21,70 Mn | ₹1,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹490.830 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,0% | 4,3% | 13,4% | 30,9% | 27,2% | 4,4% | 1,4% | 1,6% | 5,4% | 10,2% | 0,0% | 10,8% | 0,1% | 10,7% | 8,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,04 | 1,17 | 1,41 | 0,80 | 0,07 | 0,09 | 0,04 | 0,06 | 0,32 | 0,38 | 0,22 | 0,22 | 0,82 | 1,11 | 0,50 | 1,00 | 0,93 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,16 | 1,22 | 1,75 | 1,39 | 0,12 | 0,10 | 0,03 | 0,05 | 0,30 | 0,24 | 0,13 | 0,15 | 0,50 | 0,77 | 0,36 | 0,63 | 0,59 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,3% | 0,0% | 1,8% | 4,5% | 40,2% | 47,6% | 73,0% | 73,1% | 21,3% | 11,0% | 20,7% | 9,3% | 0,6% | 0,7% | 96,9% | 98,4% | 98,4% | 97,4% |
| FAVÖK Marjı | 1,0% | -6,2% | -1,8% | -0,1% | 16,1% | 20,5% | -14,9% | 26,5% | 11,8% | 3,4% | 12,2% | 4,6% | -0,7% | -1,5% | 1,9% | 1,6% | 1,8% | -5,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,4% | -6,8% | -1,3% | -2,0% | 5,8% | 58,8% | -29,7% | 10,6% | 9,3% | 0,7% | -9,7% | -12,7% | -6,1% | -2,0% | 0,4% | -0,3% | 0,6% | -6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,9% | 4,4% | -7,2% | -40,8% | -596,0% | -147,7% | 48,9% | 72,7% | -25,8% | -64,8% | 44,2% | 54,3% | 25,8% | -2,4% | 2,6% | -2,7% | 15,3% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |