YASHRAJCYashraj Containeurs Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $815.328 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹103,66 Mn | ₹137,07 Mn | ₹65,94 Mn | ₹68,46 Mn | ₹70,62 Mn | ₹63,76 Mn | ₹83,93 Mn | ₹73,75 Mn | ₹110,94 Mn | ₹87,16 Mn | ₹110,16 Mn | ₹636,31 Mn | ₹1,24 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,01 Mr | ₹900,80 Mn | ₹858,30 Mn | ₹940,38 Mn | ₹1,04 Mr | ₹760,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹42,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,02 Mr | ₹1,02 Mr | ₹773,33 Mn | ₹718,99 Mn | ₹667,71 Mn | ₹687,42 Mn | ₹661,90 Mn | ₹775,91 Mn | ₹859,82 Mn | ₹776,37 Mn | ₹686,68 Mn | ₹894,37 Mn | ₹1,07 Mr | ₹752,41 Mn | ₹835,24 Mn | ₹713,65 Mn | ₹697,54 Mn | ₹734,23 Mn | ₹774,96 Mn | ₹715,82 Mn |
| Net Borç† | ₹977,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹3,51 Mn | ₹19,66 Mn | ₹44,98 Mn | ₹225,62 Mn | ₹214,49 Mn | ₹232,01 Mn | ₹200,99 Mn | ₹166,54 Mn | ₹94,56 Mn | ₹106,23 Mn | ₹353,50 Mn | ₹933,85 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,01 Mr | ₹524,75 Mn |
| Brüt Kâr | -₹869.000 | -₹7,89 Mn | -₹23,75 Mn | -₹17,75 Mn | ₹39,34 Mn | ₹24,03 Mn | ₹28,07 Mn | ₹38,70 Mn | ₹30,77 Mn | -₹1,98 Mn | -₹30,73 Mn | -₹255,08 Mn | ₹96,44 Mn | ₹134,92 Mn | ₹181,59 Mn | ₹133,45 Mn | ₹105,99 Mn | ₹175,72 Mn | ₹20,74 Mn | — |
| FAVÖK | -₹7,44 Mn | -₹9,55 Mn | -₹33,48 Mn | -₹17,63 Mn | ₹26,74 Mn | ₹1,53 Mn | ₹14,43 Mn | ₹34,05 Mn | ₹25,09 Mn | -₹7,27 Mn | -₹380,20 Mn | -₹48,05 Mn | ₹35,59 Mn | ₹65,36 Mn | ₹100,37 Mn | ₹66,80 Mn | ₹57,28 Mn | ₹105,46 Mn | ₹28,19 Mn | ₹104,52 Mn |
| Net Kâr | -₹6,64 Mn | -₹241,82 Mn | -₹58,48 Mn | -₹56,73 Mn | ₹41,56 Mn | ₹1,16 Mn | ₹88,52 Mn | ₹69,41 Mn | -₹59,48 Mn | -₹110,74 Mn | -₹437,09 Mn | -₹368,52 Mn | -₹98,19 Mn | ₹11,55 Mn | ₹10,43 Mn | ₹12,89 Mn | ₹10,36 Mn | ₹49,90 Mn | ₹8,54 Mn | ₹54,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,39 | -14,22 | -3,44 | -3,34 | 2,44 | 0,07 | 5,21 | 4,08 | -3,50 | -6,51 | -25,71 | -21,68 | -5,78 | 1,28 | 1,16 | 1,48 | 1,15 | 5,98 | 1,09 | 10,69 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹30,90 Mn | -₹174,72 Mn | — | -₹39,60 Mn | ₹16,56 Mn | ₹14,27 Mn | ₹37,55 Mn | ₹44,52 Mn | -₹84,43 Mn | -₹90,45 Mn | ₹81,34 Mn | -₹119,08 Mn | -₹161,52 Mn | -₹65,21 Mn | -₹80,26 Mn | -₹40,88 Mn | ₹82,84 Mn | ₹95,83 Mn | -₹201,92 Mn | -₹86,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 984,8% | 744,8% | 1.172,7% | 1.050,3% | 945,6% | 1.078,1% | 788,7% | 1.052,1% | 775,0% | 890,7% | 623,3% | 140,6% | 86,6% | 74,3% | 82,4% | 79,2% | 81,3% | 78,1% | 74,3% | 94,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,03 | 0,30 | 0,66 | 3,19 | 3,36 | 2,76 | 2,73 | 1,50 | 1,08 | 0,96 | 0,56 | 0,75 | 1,10 | 1,04 | 1,24 | 1,21 | 1,15 | 0,97 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,00 | -0,00 | -0,02 | -0,04 | -0,21 | -0,20 | -0,21 | -0,18 | -0,15 | -0,09 | -0,10 | -0,32 | -0,85 | -1,02 | -0,96 | -1,02 | -0,95 | -0,99 | -0,92 | -0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | -224,9% | -120,8% | -39,5% | 17,4% | 11,2% | 12,1% | 19,3% | 18,5% | -2,1% | -28,9% | -72,2% | 10,3% | 12,1% | 17,2% | 11,9% | 10,2% | 16,3% | 2,1% | — |
| FAVÖK Marjı | — | -272,0% | -170,3% | -39,2% | 11,9% | 0,7% | 6,2% | 16,9% | 15,1% | -7,7% | -357,9% | -13,6% | 3,8% | 5,8% | 9,5% | 6,0% | 5,5% | 9,8% | 2,8% | 19,9% |
| Net Kâr Marjı | — | -6.887,4% | -297,4% | -126,1% | 18,4% | 0,5% | 38,2% | 34,5% | -35,7% | -117,1% | -411,5% | -104,3% | -10,5% | 1,0% | 1,0% | 1,2% | 1,0% | 4,6% | 0,8% | 10,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -4.976,2% | — | -88,0% | 7,3% | 6,7% | 16,2% | 22,2% | -50,7% | -95,7% | 76,6% | -33,7% | -17,3% | -5,8% | -7,6% | -3,7% | 8,0% | 8,9% | -20,1% | -16,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |