YURANUSYuranus Infrastructure Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹72,45 Mn | ₹56,43 Mn | ₹49,65 Mn | ₹26,00 Mn | ₹23,85 Mn | ₹22,62 Mn | ₹30,89 Mn | ₹22,40 Mn | ₹23,77 Mn | ₹20,40 Mn | ₹19,70 Mn | ₹21,55 Mn | ₹19,22 Mn | ₹23,29 Mn | ₹18,72 Mn | ₹18,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹9,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹35,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹36,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹18,89 Mn | ₹21,01 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹25.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,02 Mn | ₹17.500 | ₹4,32 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹8,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹101,58 Mn | ₹274,61 Mn | ₹733,97 Mn | ₹4,03 Mn | ₹3,56 Mn | ₹2,95 Mn | ₹7,39 Mn | ₹7,87 Mn | ₹914.000 | ₹2,70 Mn | ₹918.432 | ₹796.417 | ₹832.350 | ₹575.000 | ₹448.750 | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | ₹4,14 Mn | ₹8,32 Mn | ₹27,56 Mn | -₹157.000 | -₹202.000 | -₹309.000 | ₹269.000 | ₹119.000 | ₹211.000 | ₹598.504 | ₹913.426 | ₹548.947 | ₹608.231 | ₹489.053 | ₹389.915 | -₹12.179 |
| FAVÖK | ₹4,98 Mn | -₹2,04 Mn | ₹19,38 Mn | -₹1,31 Mn | -₹1,07 Mn | -₹1,20 Mn | -₹735.000 | -₹1,06 Mn | -₹523.000 | ₹44.600 | -₹14.280 | ₹255.730 | ₹268.190 | ₹284.180 | ₹311.820 | -₹161.410 |
| Net Kâr | ₹4,85 Mn | -₹4,35 Mn | ₹14,45 Mn | ₹377.000 | ₹389.000 | ₹356.000 | ₹736.000 | ₹502.000 | ₹523.000 | ₹227.040 | ₹213.507 | ₹204.633 | ₹228.097 | ₹224.990 | ₹280.987 | -₹173.592 |
| Hisse Başı Kâr | 1,38 | -1,24 | 4,13 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,21 | 0,14 | 0,15 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | -0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹665.000 | -₹16,72 Mn | ₹9,67 Mn | -₹237.000 | -₹17,90 Mn | -₹3,62 Mn | ₹1,58 Mn | ₹360.000 | -₹290.000 | ₹940.730 | -₹285.810 | -₹391.340 | ₹219.040 | ₹655.890 | -₹78.940 | -₹52.030 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹490.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,1% | 37,2% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,4% | 0,1% | 18,5% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,40 | 4,87 | 14,78 | 0,15 | 0,15 | 0,13 | 0,24 | 0,35 | 0,04 | 0,13 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,75 | 7,44 | 19,88 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,20 | 0,21 | 0,02 | 0,07 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,1% | 3,0% | 3,8% | -3,9% | -5,7% | -10,5% | 3,6% | 1,5% | 23,1% | 22,1% | 99,5% | 68,9% | 73,1% | 85,1% | 86,9% | — |
| FAVÖK Marjı | 4,9% | -0,7% | 2,6% | -32,5% | -30,0% | -40,8% | -9,9% | -13,5% | -57,2% | 1,6% | -1,6% | 32,1% | 32,2% | 49,4% | 69,5% | — |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | -1,6% | 2,0% | 9,4% | 10,9% | 12,1% | 10,0% | 6,4% | 57,2% | 8,4% | 23,2% | 25,7% | 27,4% | 39,1% | 62,6% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,7% | -6,1% | 1,3% | -5,9% | -503,5% | -122,7% | 21,4% | 4,6% | -31,7% | 34,8% | -31,1% | -49,1% | 26,3% | 114,1% | -17,6% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |