ZMILGFINMilgrey Finance & Investments Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,07 Mr | ₹739,84 Mn | ₹625,08 Mn | ₹331,38 Mn | ₹17,29 Mn | ₹10,39 Mn | ₹10,43 Mn | ₹11,13 Mn | ₹123.175 | ₹211.986 | ₹211.785 | ₹2,06 Mn | ₹2,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹22,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹746,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹328,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹509,08 Mn | ₹398,66 Mn | ₹280,55 Mn | ₹15,00 Mn | ₹1,20 Mn | ₹1,19 Mn | ₹1,19 Mn | ₹625.000 | ₹5,16 Mn | ₹4,33 Mn | ₹3,58 Mn | ₹3,58 Mn | ₹3,46 Mn |
| Net Borç† | ₹486,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | -₹8,43 Mn | ₹9,43 Mn | ₹2,82 Mn | ₹0,00 | ₹906.000 | ₹831.176 | ₹0,00 | ₹125.705 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹6,63 Mn | ₹1,44 Mn | ₹368.728 |
| Brüt Kâr | -₹9,72 Mn | ₹7,83 Mn | ₹2,18 Mn | -₹4.000 | ₹906.000 | ₹829.855 | -₹517 | -₹19.931 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,23 Mn | ₹211.043 | -₹106.929 |
| FAVÖK | -₹12,75 Mn | ₹6,72 Mn | ₹185.150 | -₹1,30 Mn | ₹94.000 | -₹113.960 | -₹1,27 Mn | -₹2,05 Mn | -₹914.340 | -₹752.320 | ₹1,51 Mn | -₹116.860 | -₹298.060 |
| Net Kâr | -₹12,75 Mn | ₹6,34 Mn | ₹175.818 | -₹1,30 Mn | ₹87.000 | -₹113.962 | -₹1,27 Mn | -₹2,05 Mn | -₹915.299 | -₹753.659 | -₹1,73 Mn | -₹120.348 | -₹300.282 |
| Hisse Başı Kâr | -0,59 | 0,29 | 0,01 | -0,65 | 0,04 | -0,06 | -0,64 | -1,03 | -3,81 | -3,14 | -7,23 | -0,50 | -1,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹85,08 Mn | -₹103,80 Mn | -₹292,26 Mn | -₹1,16 Mn | -₹1,72 Mn | — | -₹390.020 | — | -₹906.970 | -₹739.160 | -₹62.760 | -₹15.660 | -₹349.500 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,4% | 53,9% | 44,9% | 4,5% | 6,9% | 11,5% | 11,5% | 5,6% | 4.185,1% | 2.042,6% | 1.690,4% | 173,4% | 124,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | -0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,08 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 31,30 | 0,70 | 0,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 115,2% | 83,1% | 77,3% | — | 100,0% | 99,8% | — | -15,9% | — | — | 33,6% | 14,7% | -29,0% |
| FAVÖK Marjı | 151,2% | 71,2% | 6,6% | — | 10,4% | -13,7% | — | -1.632,6% | — | — | 22,8% | -8,1% | -80,8% |
| Net Kâr Marjı | 151,2% | 67,3% | 6,2% | — | 9,6% | -13,7% | — | -1.634,3% | — | — | -26,2% | -8,4% | -81,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1.008,8% | -1.100,9% | -10.376,3% | — | -189,5% | — | — | — | — | — | -0,9% | -1,1% | -94,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |