IFCInvestment Friends Capital SE
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar PLN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $263.592 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | zł 16,68 Mn | zł 22,03 Mn | zł 22,17 Mn | zł 22,69 Mn | zł 21,42 Mn | zł 20,53 Mn | zł 21,05 Mn | zł 23,94 Mn | zł 23,03 Mn | zł 23,59 Mn | zł 34,98 Mn | zł 31,10 Mn | zł 28,99 Mn | zł 15,30 Mn | zł 21,64 Mn | zł 21,76 Mn | zł 25,03 Mn | zł 30,29 Mn | zł 30,07 Mn | zł 25,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | zł 4.242 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | zł 67.872 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | zł 16,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 3,47 Mn | zł 2,38 Mn | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 |
| Net Borç† | -zł 4.242 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | zł 387.938 | zł 592.538 | zł 739.703 | zł 659.840 | zł 693.587 | zł 903.703 | zł 946.322 | zł 1,04 Mn | zł 1,26 Mn | zł 923.000 | zł 1,85 Mn | zł 1,71 Mn | -zł 1,50 Mn | zł 41,56 Mn | zł 47,34 Mn | zł 48,96 Mn | zł 50,64 Mn | zł 65,31 Mn | zł 58,56 Mn | zł 59,04 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | — | zł 907.958 | zł 991.000 | zł 1,24 Mn | zł 912.000 | zł 1,83 Mn | zł 1,70 Mn | -zł 4,08 Mn | zł 6,96 Mn | zł 9,64 Mn | -zł 706.851 | zł 10,97 Mn | zł 11,48 Mn | zł 295.000 | zł 522.000 |
| FAVÖK | zł 255.780 | zł 443.310 | zł 650.750 | zł 595.240 | zł 621.530 | zł 819.430 | zł 490.210 | zł 278.000 | zł 704.000 | -zł 10,41 Mn | zł 5,40 Mn | zł 2,48 Mn | -zł 94,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | zł 80.998 | zł 153.621 | zł 664.797 | zł 595.240 | zł 621.526 | -zł 377.754 | zł 520.051 | zł 168.000 | zł 688.000 | -zł 8,56 Mn | zł 4,36 Mn | zł 1,67 Mn | -zł 94,36 Mn | -zł 7,42 Mn | -zł 1,82 Mn | -zł 2,61 Mn | -zł 2,88 Mn | zł 689.000 | zł 667.000 | zł 603.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,03 | 0,13 | 0,12 | 2,61 | -2,38 | 2,18 | 0,63 | 3,15 | -35,91 | 11,34 | 7,56 | -633,15 | -92,61 | -22,68 | -32,13 | -35,91 | 8,67 | 8,40 | 7,59 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | zł 4.260 | -zł 87.780 | -zł 103.000 | -zł 23.070 | -zł 229.690 | — | zł 844.020 | zł 100.000 | zł 1,08 Mn | zł 2,19 Mn | zł 3,96 Mn | -zł 229.000 | -zł 425.000 | -zł 2,75 Mn | -zł 376.000 | — | -zł 763.000 | -zł 393.000 | -zł 1,36 Mn | zł 633.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | zł 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,7% | 11,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | -0,05 | 2,72 | 2,19 | 2,25 | 2,02 | 2,16 | 1,95 | 2,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,08 | 0,06 | 0,11 | 0,10 | -0,09 | 2,50 | 2,85 | 2,95 | 3,05 | 3,93 | 3,53 | 3,55 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | 95,9% | 95,6% | 98,7% | 98,8% | 99,2% | 99,5% | 271,3% | 16,8% | 20,4% | -1,4% | 21,7% | 17,6% | 0,5% | 0,9% |
| FAVÖK Marjı | 65,9% | 74,8% | 88,0% | 90,2% | 89,6% | 90,7% | 51,8% | 26,8% | 56,0% | -1.128,2% | 292,2% | 145,4% | 6.272,0% | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 20,9% | 25,9% | 89,9% | 90,2% | 89,6% | -41,8% | 55,0% | 16,2% | 54,7% | -927,3% | 236,2% | 97,7% | 6.282,2% | -17,9% | -3,8% | -5,3% | -5,7% | 1,1% | 1,1% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,1% | -14,8% | -13,9% | -3,5% | -33,1% | — | 89,2% | 9,6% | 85,9% | 237,4% | 214,4% | -13,4% | 28,3% | -6,6% | -0,8% | — | -1,5% | -0,6% | -2,3% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.