AJMERAAjmera Realty & Infra India Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $235,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹25,94 Mr | ₹22,55 Mr | ₹19,63 Mr | ₹19,20 Mr | ₹20,18 Mr | ₹18,97 Mr | ₹19,72 Mr | ₹18,80 Mr | ₹15,36 Mr | ₹14,16 Mr | ₹12,61 Mr | ₹12,54 Mr | ₹10,86 Mr | ₹8,80 Mr | ₹7,55 Mr | ₹5,84 Mr | ₹4,68 Mr | ₹4,50 Mr | ₹18,01 Mr | ₹16,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹332,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹15,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹7,11 Mr | ₹6,77 Mr | ₹8,08 Mr | ₹8,44 Mr | ₹8,68 Mr | ₹7,77 Mr | ₹9,73 Mr | ₹8,76 Mr | ₹5,30 Mr | ₹4,51 Mr | ₹3,34 Mr | ₹3,04 Mr | ₹3,35 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,38 Mr | ₹362,70 Mn | ₹11.000 | ₹3,70 Mr | ₹3,92 Mr |
| Net Borç† | ₹5,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,90 Mr | ₹7,38 Mr | ₹7,00 Mr | ₹4,31 Mr | ₹4,83 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,82 Mr | ₹3,70 Mr | ₹2,77 Mr | ₹3,16 Mr | ₹2,01 Mr | ₹784,14 Mn | ₹798,91 Mn | ₹2,08 Mr | ₹1,71 Mr | ₹239,00 Mn | ₹578,89 Mn | ₹19,21 Mr | ₹16,51 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,24 Mr | ₹3,45 Mr | ₹3,13 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,55 Mr | ₹880,31 Mn | ₹341,61 Mn | ₹175,14 Mn | ₹934,76 Mn | ₹505,60 Mn | ₹191,47 Mn | ₹375,74 Mn | ₹3,26 Mr | ₹4,31 Mr |
| FAVÖK | ₹3,04 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,17 Mr | ₹967,40 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,08 Mr | ₹830,15 Mn | ₹553,11 Mn | ₹227,67 Mn | ₹212,62 Mn | ₹401,32 Mn | ₹429,19 Mn | ₹149,21 Mn | ₹332,31 Mn | — | ₹3,17 Mr |
| Net Kâr | ₹1,50 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,03 Mr | ₹715,00 Mn | ₹453,86 Mn | ₹301,76 Mn | ₹327,02 Mn | ₹752,30 Mn | ₹822,81 Mn | ₹651,82 Mn | ₹424,18 Mn | ₹256,81 Mn | ₹162,01 Mn | ₹154,90 Mn | ₹387,34 Mn | ₹234,37 Mn | ₹116,84 Mn | ₹250,19 Mn | ₹2,46 Mr | ₹2,10 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 7,61 | 6,80 | 5,68 | 3,95 | 2,51 | 1,67 | 1,81 | 4,16 | 4,55 | 3,60 | 2,34 | 1,42 | 0,90 | 0,86 | 2,14 | 1,29 | 0,65 | 4,61 | 13,57 | 11,62 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹332,74 Mn | -₹737,27 Mn | ₹1,49 Mr | ₹963,50 Mn | -₹1,25 Mr | ₹1,21 Mr | -₹904,98 Mn | -₹3,89 Mr | -₹1,55 Mr | ₹299,59 Mn | ₹877,77 Mn | -₹682,79 Mn | -₹790,20 Mn | -₹385,98 Mn | -₹674,47 Mn | -₹119,97 Mn | ₹322,33 Mn | ₹267,84 Mn | ₹65,60 Mn | -₹1,77 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹287,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,4% | 30,0% | 41,2% | 44,0% | 43,0% | 41,0% | 49,4% | 46,6% | 34,5% | 31,9% | 26,5% | 24,3% | 30,9% | 29,0% | 26,6% | 23,6% | 7,7% | 0,0% | 20,6% | 24,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,33 | 0,36 | 0,22 | 0,24 | 0,18 | 0,17 | 0,20 | 0,24 | 0,20 | 0,25 | 0,16 | 0,07 | 0,09 | 0,28 | 0,29 | 0,05 | 0,13 | 1,07 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,49 | 0,46 | 0,28 | 0,32 | 0,23 | 0,23 | 0,25 | 0,24 | 0,18 | 0,21 | 0,13 | 0,05 | 0,05 | 0,14 | 0,11 | 0,02 | 0,04 | 1,26 | 1,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,9% | 46,8% | 44,8% | 42,5% | 35,9% | 41,5% | 43,8% | 43,4% | 42,8% | 45,9% | 49,0% | 43,8% | 43,6% | 21,9% | 44,8% | 29,5% | 80,1% | 64,9% | 17,0% | 26,1% |
| FAVÖK Marjı | 27,9% | 31,5% | 28,9% | 29,1% | 24,2% | 27,9% | 30,8% | 33,7% | 37,7% | 38,8% | 26,3% | 27,5% | 29,0% | 26,6% | 19,2% | 25,0% | 62,4% | 57,4% | — | 19,2% |
| Net Kâr Marjı | 13,7% | 17,1% | 14,7% | 16,6% | 9,4% | 8,7% | 9,5% | 19,7% | 22,3% | 23,5% | 13,4% | 12,8% | 20,7% | 19,4% | 18,6% | 13,7% | 48,9% | 43,2% | 12,8% | 12,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,1% | -10,0% | 21,3% | 22,3% | -25,9% | 34,9% | -26,3% | -101,8% | -42,0% | 10,8% | 27,8% | -34,0% | -100,8% | -48,3% | -32,3% | -7,0% | 134,9% | 46,3% | 0,3% | -10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |