ALPAAlpa Laboratories Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,42 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,50 Mr | ₹605,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹28,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹558,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹25,08 Mn | ₹343.000 | ₹52,47 Mn | ₹23,04 Mn | ₹35,03 Mn | ₹1,92 Mn | ₹4,11 Mn | ₹16,67 Mn | ₹59,80 Mn | ₹107,20 Mn | ₹242,31 Mn | ₹285,72 Mn | ₹229,85 Mn | ₹167,42 Mn | ₹118,46 Mn | ₹93,99 Mn | ₹80,84 Mn | ₹149,38 Mn | ₹194,88 Mn | ₹181,59 Mn |
| Net Borç† | -₹1,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,05 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,08 Mr | ₹923,10 Mn | ₹1,10 Mr | ₹961,85 Mn | ₹844,04 Mn | ₹755,10 Mn | ₹612,52 Mn | ₹622,90 Mn | ₹527,97 Mn | ₹565,68 Mn | ₹543,78 Mn | ₹543,49 Mn | ₹539,16 Mn | ₹815,41 Mn | ₹932,17 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,01 Mr |
| Brüt Kâr | ₹128,00 Mn | ₹167,50 Mn | ₹179,23 Mn | ₹173,10 Mn | ₹207,40 Mn | ₹184,56 Mn | ₹141,28 Mn | ₹72,53 Mn | ₹80,06 Mn | ₹112,10 Mn | ₹140,41 Mn | ₹28,41 Mn | ₹6,81 Mn | ₹32,48 Mn | ₹52,34 Mn | ₹42,57 Mn | ₹47,22 Mn | -₹73,84 Mn | ₹79,11 Mn | ₹134,03 Mn |
| FAVÖK | ₹32,89 Mn | ₹44,94 Mn | ₹85,85 Mn | ₹80,76 Mn | ₹96,20 Mn | ₹81,28 Mn | ₹50,44 Mn | ₹1,49 Mn | ₹34,16 Mn | ₹66,20 Mn | ₹58,54 Mn | ₹22,08 Mn | ₹36,68 Mn | ₹22,68 Mn | ₹15,74 Mn | ₹12,49 Mn | ₹14,55 Mn | -₹64,02 Mn | ₹43,89 Mn | ₹104,41 Mn |
| Net Kâr | ₹150,10 Mn | ₹195,03 Mn | ₹167,76 Mn | ₹125,83 Mn | ₹140,92 Mn | ₹72,47 Mn | ₹18,53 Mn | ₹10,12 Mn | ₹27,90 Mn | ₹25,20 Mn | ₹68,46 Mn | -₹13,98 Mn | -₹51,55 Mn | -₹43,68 Mn | ₹5,28 Mn | ₹9,04 Mn | ₹7,96 Mn | ₹3,79 Mn | ₹69,24 Mn | ₹64,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,13 | 9,27 | 7,97 | 5,98 | 6,70 | 3,44 | 0,88 | 0,48 | 1,33 | 1,20 | 3,25 | -0,66 | -2,45 | -2,08 | 0,25 | 0,43 | 0,38 | 0,18 | 3,29 | 2,97 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹457 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹84,94 Mn | ₹91,18 Mn | -₹5,32 Mn | ₹87,85 Mn | ₹12,90 Mn | -₹41,94 Mn | ₹166,60 Mn | ₹14,31 Mn | ₹13,80 Mn | ₹182,20 Mn | -₹290,96 Mn | -₹19,64 Mn | ₹37,85 Mn | -₹30,92 Mn | -₹48,49 Mn | ₹37,49 Mn | -₹24,48 Mn | ₹17,95 Mn | ₹35,25 Mn | -₹95,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹32,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,0% | 0,0% | 2,9% | 1,4% | 2,3% | 0,1% | 0,3% | 1,4% | 4,9% | 8,5% | 16,8% | 22,3% | 18,1% | 13,4% | 9,1% | 7,3% | 5,8% | 9,4% | 13,0% | 30,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,49 | 0,59 | 0,55 | 0,71 | 0,69 | 0,70 | 0,62 | 0,50 | 0,50 | 0,37 | 0,44 | 0,43 | 0,44 | 0,41 | 0,63 | 0,66 | 0,71 | 0,86 | 1,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,59 | 0,58 | 0,50 | 0,59 | 0,52 | 0,45 | 0,41 | 0,33 | 0,33 | 0,28 | 0,30 | 0,29 | 0,29 | 0,29 | 0,44 | 0,50 | 0,60 | 0,69 | 0,54 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,2% | 15,3% | 16,6% | 18,8% | 18,8% | 19,2% | 16,7% | 9,6% | 13,1% | 18,0% | 26,6% | 5,0% | 1,3% | 6,0% | 9,7% | 5,2% | 5,1% | -6,6% | 6,1% | 13,2% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 4,1% | 8,0% | 8,7% | 8,7% | 8,5% | 6,0% | 0,2% | 5,6% | 10,6% | 11,1% | 3,9% | 6,7% | 4,2% | 2,9% | 1,5% | 1,6% | -5,7% | 3,4% | 10,3% |
| Net Kâr Marjı | 14,3% | 17,8% | 15,6% | 13,6% | 12,8% | 7,5% | 2,2% | 1,3% | 4,6% | 4,0% | 13,0% | -2,5% | -9,5% | -8,0% | 1,0% | 1,1% | 0,9% | 0,3% | 5,4% | 6,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,1% | 8,3% | -0,5% | 9,5% | 1,2% | -4,4% | 19,7% | 1,9% | 2,3% | 29,3% | -55,1% | -3,5% | 7,0% | -5,7% | -9,0% | 4,6% | -2,6% | 1,6% | 2,7% | -9,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |