ALPHAGEOAlphageo (India) Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,96 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,91 Mr | ₹3,10 Mr | ₹3,09 Mr | ₹3,27 Mr | ₹4,00 Mr | ₹3,74 Mr | ₹3,50 Mr | ₹1,58 Mr | ₹942,49 Mn | ₹1,08 Mr | ₹738,57 Mn | ₹657,92 Mn | ₹716,65 Mn | ₹768,10 Mn | ₹811,28 Mn | ₹1,03 Mr | ₹823,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹950,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹412,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹707.372 | ₹262,71 Mn | ₹278,51 Mn | ₹465,27 Mn | ₹481,72 Mn | ₹24,01 Mn | ₹13,02 Mn | ₹44,33 Mn | ₹46,02 Mn | ₹28,14 Mn | ₹13,24 Mn | ₹18,31 Mn | ₹117,48 Mn | ₹201,77 Mn | ₹284,17 Mn |
| Net Borç† | -₹1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,12 Mr | ₹1,26 Mr | ₹986,68 Mn | ₹659,50 Mn | ₹1,55 Mr | ₹1,43 Mr | ₹2,68 Mr | ₹4,05 Mr | ₹4,29 Mr | ₹3,06 Mr | ₹895,79 Mn | ₹726,80 Mn | ₹942,83 Mn | ₹235,67 Mn | ₹439,34 Mn | ₹296,29 Mn | ₹783,33 Mn | ₹638,82 Mn | ₹815,74 Mn | ₹542,92 Mn |
| Brüt Kâr | -₹175,12 Mn | -₹57,90 Mn | ₹71,64 Mn | ₹16,46 Mn | ₹182,88 Mn | ₹95,57 Mn | ₹305,86 Mn | ₹774,03 Mn | ₹995,69 Mn | ₹861,04 Mn | ₹192,96 Mn | ₹191,02 Mn | ₹340,93 Mn | -₹46,94 Mn | -₹30,60 Mn | -₹94,42 Mn | ₹193,45 Mn | ₹401,25 Mn | ₹593,58 Mn | ₹155,85 Mn |
| FAVÖK | -₹71,12 Mn | ₹3,51 Mn | ₹134,69 Mn | ₹75,92 Mn | ₹339,44 Mn | ₹334,19 Mn | ₹528,68 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,02 Mr | ₹278,92 Mn | ₹268,32 Mn | ₹392,31 Mn | -₹18,00 Mn | ₹51,73 Mn | ₹33,46 Mn | ₹328,32 Mn | ₹276,84 Mn | ₹374,90 Mn | ₹251,27 Mn |
| Net Kâr | -₹138,94 Mn | -₹61,12 Mn | ₹3,79 Mn | ₹130,03 Mn | ₹121,92 Mn | ₹64,45 Mn | -₹87,67 Mn | ₹454,13 Mn | ₹544,89 Mn | ₹505,43 Mn | ₹116,34 Mn | ₹144,95 Mn | ₹264,73 Mn | -₹107,03 Mn | -₹50,74 Mn | -₹112,14 Mn | ₹97,27 Mn | ₹59,55 Mn | ₹126,48 Mn | ₹75,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -21,83 | -9,60 | 0,60 | 20,43 | 19,16 | 10,13 | -13,77 | 71,35 | 86,05 | 85,74 | 20,60 | 25,72 | 48,61 | -20,21 | -9,88 | -21,66 | 18,83 | 11,60 | 25,41 | 15,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹207,35 Mn | -₹323,21 Mn | -₹109,05 Mn | ₹338.000 | ₹754,65 Mn | ₹70,58 Mn | -₹228,90 Mn | ₹998,65 Mn | ₹41,62 Mn | -₹415,02 Mn | -₹51,68 Mn | ₹86,97 Mn | ₹11,35 Mn | -₹38,02 Mn | -₹51,55 Mn | -₹17,86 Mn | ₹170,41 Mn | ₹71,12 Mn | ₹29,57 Mn | -₹12,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹21,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 8,0% | 7,0% | 12,4% | 13,7% | 1,5% | 1,4% | 4,1% | 6,2% | 4,3% | 1,8% | 2,4% | 14,5% | 19,6% | 34,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,40 | 0,33 | 0,23 | 0,50 | 0,46 | 0,82 | 1,01 | 1,15 | 0,87 | 0,57 | 0,77 | 0,87 | 0,32 | 0,67 | 0,41 | 1,02 | 0,79 | 0,79 | 0,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,44 | 0,49 | 0,39 | 0,26 | 0,61 | 0,56 | 1,05 | 1,59 | 1,69 | 1,20 | 0,35 | 0,29 | 0,37 | 0,09 | 0,17 | 0,12 | 0,31 | 0,25 | 0,32 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -15,6% | -4,6% | 7,3% | 2,5% | 11,8% | 6,7% | 11,4% | 19,1% | 23,2% | 28,1% | 21,5% | 26,3% | 36,2% | -19,9% | -7,0% | -31,9% | 24,7% | 62,8% | 72,8% | 28,7% |
| FAVÖK Marjı | -6,3% | 0,3% | 13,7% | 11,5% | 21,9% | 23,4% | 19,8% | 25,4% | 28,7% | 33,2% | 31,1% | 36,9% | 41,6% | -7,6% | 11,8% | 11,3% | 41,9% | 43,3% | 46,0% | 46,3% |
| Net Kâr Marjı | -12,4% | -4,9% | 0,4% | 19,7% | 7,9% | 4,5% | -3,3% | 11,2% | 12,7% | 16,5% | 13,0% | 19,9% | 28,1% | -45,4% | -11,5% | -37,8% | 12,4% | 9,3% | 15,5% | 13,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,5% | -25,7% | -11,1% | 0,1% | 48,7% | 4,9% | -8,6% | 24,7% | 1,0% | -13,6% | -5,8% | 12,0% | 1,2% | -16,1% | -11,7% | -6,0% | 21,8% | 11,1% | 3,6% | -2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |