ALUFLUORAlufluoride Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $43,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,97 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,05 Mr | ₹995,16 Mn | ₹809,53 Mn | ₹493,48 Mn | ₹405,24 Mn | ₹306,92 Mn | ₹247,05 Mn | ₹231,92 Mn | ₹197,55 Mn | ₹185,88 Mn | ₹168,49 Mn | ₹155,02 Mn | ₹172,65 Mn | ₹169,88 Mn | ₹145,67 Mn | ₹124,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹715,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹453,50 Mn | ₹302,42 Mn | ₹251,37 Mn | ₹311,55 Mn | ₹301,50 Mn | ₹320,52 Mn | ₹150,22 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹3,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,09 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,36 Mr | ₹879,54 Mn | ₹384,96 Mn | ₹757,28 Mn | ₹655,10 Mn | ₹496,69 Mn | ₹362,78 Mn | ₹305,57 Mn | ₹218,58 Mn | ₹289,19 Mn | ₹256,19 Mn | ₹244,00 Mn | ₹172,69 Mn | ₹258,07 Mn | ₹203,79 Mn | ₹194,18 Mn | ₹207,47 Mn |
| Brüt Kâr | ₹456,24 Mn | ₹353,31 Mn | ₹332,18 Mn | ₹267,21 Mn | ₹117,11 Mn | -₹126,13 Mn | ₹166,48 Mn | ₹114,63 Mn | ₹95,96 Mn | ₹34,22 Mn | ₹34,88 Mn | ₹28,47 Mn | ₹11,46 Mn | ₹13,48 Mn | ₹11,79 Mn | -₹22,80 Mn | ₹18,05 Mn | ₹79,36 Mn | ₹55,82 Mn | ₹51,74 Mn |
| FAVÖK | ₹454,89 Mn | ₹363,47 Mn | ₹338,65 Mn | ₹272,66 Mn | ₹145,60 Mn | -₹120,73 Mn | ₹163,07 Mn | ₹98,12 Mn | ₹90,22 Mn | ₹26,96 Mn | ₹31,45 Mn | ₹23,50 Mn | ₹11,52 Mn | ₹15,03 Mn | ₹15,39 Mn | -₹20,05 Mn | ₹18,70 Mn | ₹47,70 Mn | ₹34,64 Mn | ₹43,63 Mn |
| Net Kâr | ₹251,34 Mn | ₹180,89 Mn | ₹176,63 Mn | ₹128,18 Mn | ₹35,23 Mn | -₹5,50 Mn | ₹103,35 Mn | ₹82,61 Mn | ₹64,57 Mn | ₹34,49 Mn | ₹21,64 Mn | ₹30,40 Mn | ₹9,66 Mn | ₹7,77 Mn | ₹13,27 Mn | -₹8,18 Mn | ₹15,38 Mn | ₹23,95 Mn | ₹21,68 Mn | ₹20,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 32,14 | 23,13 | 22,59 | 16,39 | 4,50 | -0,70 | 13,22 | 10,56 | 8,88 | 4,93 | 3,09 | 4,34 | 1,38 | 1,11 | 1,90 | -1,17 | 2,20 | 3,42 | 3,10 | 2,99 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹87,20 Mn | -₹48,28 Mn | ₹230,33 Mn | ₹20,52 Mn | -₹361,16 Mn | -₹101,41 Mn | -₹98,71 Mn | -₹59,26 Mn | ₹35,57 Mn | ₹37,96 Mn | ₹11,82 Mn | ₹8,73 Mn | ₹7,35 Mn | -₹679.540 | ₹14,32 Mn | ₹11,89 Mn | -₹12,10 Mn | ₹12,14 Mn | ₹43,83 Mn | ₹32,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹354,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,0% | 19,9% | 19,1% | 26,4% | 28,7% | 32,2% | 18,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,06 | 1,24 | 1,25 | 1,15 | 0,84 | 0,39 | 0,94 | 1,33 | 1,23 | 1,18 | 1,24 | 0,94 | 1,46 | 1,38 | 1,45 | 1,11 | 1,49 | 1,20 | 1,33 | 1,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,66 | 1,50 | 1,31 | 1,08 | 0,70 | 0,31 | 0,60 | 0,52 | 0,40 | 0,29 | 0,24 | 0,17 | 0,23 | 0,20 | 0,19 | 0,14 | 0,21 | 0,16 | 0,15 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,9% | 18,7% | 20,2% | 19,6% | 13,3% | -32,8% | 22,0% | 17,5% | 19,3% | 9,4% | 11,4% | 13,0% | 4,0% | 5,3% | 4,8% | -13,2% | 7,0% | 38,9% | 28,7% | 24,9% |
| FAVÖK Marjı | 21,8% | 19,3% | 20,6% | 20,0% | 16,6% | -31,4% | 21,5% | 15,0% | 18,2% | 7,4% | 10,3% | 10,8% | 4,0% | 5,9% | 6,3% | -11,6% | 7,2% | 23,4% | 17,8% | 21,0% |
| Net Kâr Marjı | 12,0% | 9,6% | 10,7% | 9,4% | 4,0% | -1,4% | 13,6% | 12,6% | 13,0% | 9,5% | 7,1% | 13,9% | 3,3% | 3,0% | 5,4% | -4,7% | 6,0% | 11,8% | 11,2% | 10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,2% | -2,6% | 14,0% | 1,5% | -41,1% | -26,3% | -13,0% | -9,0% | 7,2% | 10,5% | 3,9% | 4,0% | 2,5% | -0,3% | 5,9% | 6,9% | -4,7% | 6,0% | 22,6% | 15,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |