ANANTRAJAnant Raj Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,26 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹69,02 Mr | ₹52,63 Mr | ₹48,80 Mr | ₹43,68 Mr | ₹43,98 Mr | ₹46,25 Mr | ₹46,00 Mr | ₹46,13 Mr | ₹75,03 Mr | ₹66,92 Mr | ₹62,76 Mr | ₹60,99 Mr | ₹61,55 Mr | ₹58,14 Mr | ₹55,16 Mr | ₹49,29 Mr | ₹40,10 Mr | ₹37,28 Mr | ₹31,82 Mr | ₹17,68 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹9,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹58,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹6,81 Mr | ₹4,82 Mr | ₹6,27 Mr | ₹10,79 Mr | ₹12,93 Mr | ₹16,63 Mr | ₹16,88 Mr | ₹15,91 Mr | ₹26,01 Mr | ₹17,21 Mr | ₹14,90 Mr | ₹13,56 Mr | ₹13,99 Mr | ₹14,76 Mr | ₹12,95 Mr | ₹9,25 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,95 Mr | ₹424,92 Mn | ₹745,01 Mn |
| Net Borç† | -₹2,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹25,12 Mr | ₹20,60 Mr | ₹14,83 Mr | ₹9,57 Mr | ₹4,62 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,76 Mr | ₹3,50 Mr | ₹4,80 Mr | ₹4,66 Mr | ₹4,31 Mr | ₹4,84 Mr | ₹4,83 Mr | ₹5,59 Mr | ₹3,12 Mr | ₹3,48 Mr | ₹76,13 Mn | ₹152,27 Mn | ₹250,87 Mn | ₹326,70 Mn |
| Brüt Kâr | ₹6,67 Mr | ₹5,21 Mr | ₹3,60 Mr | ₹2,08 Mr | ₹782,22 Mn | ₹351,84 Mn | ₹636,14 Mn | ₹790,35 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,34 Mr | ₹2,53 Mr | ₹1,63 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,56 Mr | -₹207,19 Mn | -₹129,93 Mn | ₹168,84 Mn | ₹248,47 Mn |
| FAVÖK | ₹6,61 Mr | ₹4,93 Mr | ₹3,36 Mr | ₹1,99 Mr | ₹765,90 Mn | ₹356,71 Mn | ₹527,12 Mn | ₹760,54 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,38 Mr | ₹2,51 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,62 Mr | — | -₹144,94 Mn | -₹168,36 Mn | ₹46,92 Mn |
| Net Kâr | ₹5,57 Mr | ₹4,26 Mr | ₹2,66 Mr | ₹1,51 Mr | ₹548,87 Mn | ₹106,46 Mn | ₹267,35 Mn | ₹414,31 Mn | ₹677,23 Mn | ₹770,73 Mn | ₹693,47 Mn | ₹1,42 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,68 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,07 Mr | ₹4,36 Mr | ₹1,25 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 15,87 | 12,44 | 8,12 | 4,66 | 1,69 | 0,36 | 0,91 | 1,40 | 2,29 | 2,61 | 2,35 | 4,82 | 3,42 | 3,61 | 3,99 | 5,70 | 7,89 | 7,03 | 16,15 | 5,99 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹5,93 Mr | ₹2,01 Mr | -₹231,25 Mn | ₹325,71 Mn | ₹4,33 Mr | -₹1,43 Mr | -₹1,11 Mr | -₹3,11 Mr | -₹4,22 Mr | -₹2,07 Mr | -₹1,12 Mr | ₹260,18 Mn | ₹2,02 Mr | -₹677,69 Mn | -₹2,88 Mr | -₹11,63 Mr | -₹1,63 Mr | -₹2,77 Mr | -₹4,15 Mr | -₹9,23 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,9% | 9,2% | 12,8% | 24,7% | 29,4% | 36,0% | 36,7% | 34,5% | 34,7% | 25,7% | 23,7% | 22,2% | 22,7% | 25,4% | 23,5% | 18,8% | 2,9% | 5,2% | 1,3% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,39 | 0,30 | 0,22 | 0,11 | 0,05 | 0,06 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,06 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,43 | 0,35 | 0,25 | 0,16 | 0,08 | 0,04 | 0,05 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,05 | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,6% | 25,3% | 24,2% | 21,7% | 16,9% | 14,1% | 23,0% | 22,6% | 25,0% | 29,7% | 31,0% | 52,3% | 33,8% | 43,4% | 55,9% | 45,0% | -272,2% | -85,3% | 67,3% | 76,1% |
| FAVÖK Marjı | 26,3% | 23,9% | 22,6% | 20,8% | 16,6% | 14,3% | 19,1% | 21,8% | 23,4% | 30,5% | 32,0% | 51,8% | 29,2% | 28,9% | 55,0% | 46,6% | — | -95,2% | -67,1% | 14,4% |
| Net Kâr Marjı | 22,2% | 20,7% | 17,9% | 15,8% | 11,9% | 4,3% | 9,7% | 11,9% | 14,1% | 16,5% | 16,1% | 29,4% | 20,9% | 19,1% | 37,8% | 48,3% | 3.128,7% | 1.361,2% | 1.739,4% | 384,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -23,6% | 9,7% | -1,6% | 3,4% | 93,8% | -57,3% | -40,2% | -88,9% | -87,8% | -44,3% | -25,9% | 5,4% | 41,9% | -12,1% | -92,4% | -334,4% | -2.135,8% | -1.820,4% | -1.655,8% | -2.823,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |