ANTGRAPHICAntarctica Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹546,95 Mn | ₹506,20 Mn | ₹193,26 Mn | ₹200,66 Mn | ₹199,49 Mn | ₹200,58 Mn | ₹200,80 Mn | ₹199,27 Mn | ₹199,29 Mn | ₹190,33 Mn | ₹189,65 Mn | ₹183,65 Mn | ₹186,60 Mn | ₹185,05 Mn | ₹181,18 Mn | ₹196,00 Mn | ₹157,69 Mn | ₹158,55 Mn | ₹154,92 Mn | ₹158,55 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹866.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹374,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹172,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹92,28 Mn | ₹51,64 Mn | ₹28,56 Mn | ₹30,51 Mn | ₹29,04 Mn | ₹29,64 Mn | ₹27,88 Mn | ₹25,43 Mn | ₹23,05 Mn | ₹16,86 Mn | ₹17,07 Mn | ₹12,98 Mn | ₹13,38 Mn | ₹12,60 Mn | ₹17,76 Mn | ₹35,59 Mn | ₹35,58 Mn | ₹39,63 Mn | ₹44,22 Mn | ₹59,90 Mn |
| Net Borç† | ₹91,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹629,05 Mn | ₹250,35 Mn | ₹8,39 Mn | ₹6,77 Mn | ₹10,32 Mn | ₹10,77 Mn | ₹13,18 Mn | ₹15,69 Mn | ₹22,60 Mn | ₹23,37 Mn | ₹28,91 Mn | ₹24,49 Mn | ₹32,27 Mn | ₹35,85 Mn | ₹39,10 Mn | ₹34,77 Mn | ₹37,50 Mn | ₹45,09 Mn | ₹41,10 Mn | ₹41,39 Mn |
| Brüt Kâr | ₹11,47 Mn | ₹1,29 Mn | ₹2,41 Mn | ₹1,86 Mn | ₹3,74 Mn | ₹3,70 Mn | ₹5,77 Mn | ₹4,10 Mn | ₹8,02 Mn | ₹4,94 Mn | ₹6,19 Mn | ₹2,21 Mn | ₹6,05 Mn | ₹5,57 Mn | ₹5,50 Mn | ₹4,18 Mn | ₹7,14 Mn | ₹6,57 Mn | -₹5,22 Mn | -₹58,43 Mn |
| FAVÖK | ₹16,73 Mn | ₹8,19 Mn | -₹3,40 Mn | ₹57.000 | ₹1,14 Mn | -₹198.720 | ₹1,62 Mn | -₹53.550 | ₹3,44 Mn | ₹1,94 Mn | ₹3,39 Mn | ₹2,99 Mn | ₹4,82 Mn | ₹5,15 Mn | ₹4,87 Mn | ₹4,22 Mn | ₹7,15 Mn | ₹10,33 Mn | ₹2,40 Mn | -₹49,18 Mn |
| Net Kâr | ₹12,76 Mn | -₹3,23 Mn | -₹4,30 Mn | -₹50.000 | ₹151.000 | ₹169.737 | ₹369.000 | -₹1,37 Mn | ₹2,07 Mn | ₹675.171 | ₹1,79 Mn | -₹2,34 Mn | ₹2,11 Mn | ₹1,83 Mn | ₹1,07 Mn | ₹557.853 | ₹3,24 Mn | ₹3,04 Mn | ₹3,92 Mn | ₹23,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | -0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,17 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹40,77 Mn | -₹25,73 Mn | ₹2,55 Mn | -₹545.000 | -₹1,42 Mn | -₹1,80 Mn | -₹2,03 Mn | -₹2,83 Mn | -₹7,58 Mn | ₹256.960 | -₹5,15 Mn | ₹2,13 Mn | -₹958.330 | -₹1,18 Mn | ₹17,59 Mn | -₹2,41 Mn | ₹1,80 Mn | -₹4,13 Mn | ₹10,12 Mn | ₹84,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,9% | 10,2% | 14,8% | 15,2% | 14,6% | 14,8% | 13,9% | 12,8% | 11,6% | 8,9% | 9,0% | 7,1% | 7,2% | 6,8% | 9,8% | 18,2% | 22,6% | 25,0% | 28,5% | 37,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 0,49 | 0,04 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,08 | 0,11 | 0,12 | 0,15 | 0,13 | 0,17 | 0,19 | 0,22 | 0,18 | 0,24 | 0,28 | 0,27 | 0,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,65 | 1,45 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,08 | 0,09 | 0,13 | 0,14 | 0,17 | 0,14 | 0,19 | 0,21 | 0,23 | 0,20 | 0,22 | 0,26 | 0,24 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,8% | 0,5% | 28,7% | 27,4% | 36,3% | 34,4% | 43,8% | 26,1% | 35,5% | 21,1% | 21,4% | 9,0% | 18,8% | 15,5% | 14,1% | 12,0% | 19,0% | 14,6% | -12,7% | -141,2% |
| FAVÖK Marjı | 2,7% | 3,3% | -40,5% | 0,8% | 11,0% | -1,8% | 12,3% | -0,3% | 15,2% | 8,3% | 11,7% | 12,2% | 14,9% | 14,4% | 12,5% | 12,1% | 19,1% | 22,9% | 5,9% | -118,8% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | -1,3% | -51,2% | -0,7% | 1,5% | 1,6% | 2,8% | -8,7% | 9,2% | 2,9% | 6,2% | -9,6% | 6,5% | 5,1% | 2,7% | 1,6% | 8,7% | 6,7% | 9,5% | 55,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,5% | -10,3% | 30,4% | -8,1% | -13,7% | -16,7% | -15,4% | -18,1% | -33,5% | 1,1% | -17,8% | 8,7% | -3,0% | -3,3% | 45,0% | -6,9% | 4,8% | -9,2% | 24,6% | 203,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |