APCLAnjani Portland Cement Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $30,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,17 Mr | ₹9,46 Mr | ₹10,03 Mr | ₹10,42 Mr | ₹11,18 Mr | ₹4,67 Mr | ₹3,94 Mr | ₹3,73 Mr | ₹3,81 Mr | ₹3,79 Mr | ₹2,93 Mr | ₹3,40 Mr | ₹3,51 Mr | ₹4,25 Mr | ₹4,35 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,34 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,28 Mr | ₹819,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,77 Mr | ₹4,63 Mr | ₹4,27 Mr | ₹4,36 Mr | ₹5,01 Mr | ₹28,00 Mn | ₹20,90 Mn | ₹0,00 | ₹357,60 Mn | ₹671,90 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,82 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,13 Mr | ₹571,95 Mn | ₹537,01 Mn | ₹381,91 Mn |
| Net Borç† | ₹2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,55 Mr | ₹4,30 Mr | ₹6,24 Mr | ₹6,62 Mr | ₹8,01 Mr | ₹4,07 Mr | ₹4,09 Mr | ₹4,37 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,49 Mr | ₹3,00 Mr | ₹3,10 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,17 Mr | ₹661,69 Mn |
| Brüt Kâr | ₹612,00 Mn | ₹319,20 Mn | ₹881,30 Mn | ₹764,10 Mn | ₹2,24 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,26 Mr | ₹935,50 Mn | ₹769,32 Mn | ₹524,97 Mn | ₹957,46 Mn | ₹1,08 Mr | ₹558,80 Mn | ₹386,42 Mn | ₹534,11 Mn | ₹315,71 Mn | ₹226,97 Mn |
| FAVÖK | ₹338,00 Mn | -₹192,40 Mn | ₹288,30 Mn | ₹235,70 Mn | ₹1,47 Mr | ₹1,20 Mr | ₹808,50 Mn | ₹572,90 Mn | ₹602,00 Mn | ₹824,10 Mn | ₹822,90 Mn | ₹511,37 Mn | ₹199,58 Mn | ₹533,27 Mn | ₹662,50 Mn | ₹399,94 Mn | ₹338,98 Mn | ₹441,45 Mn | ₹364,95 Mn | ₹184,33 Mn |
| Net Kâr | -₹287,80 Mn | -₹808,20 Mn | -₹390,70 Mn | -₹581,40 Mn | ₹414,20 Mn | ₹849,80 Mn | ₹403,50 Mn | ₹231,60 Mn | ₹234,40 Mn | ₹448,80 Mn | ₹197,90 Mn | ₹167,13 Mn | -₹193,48 Mn | ₹43,33 Mn | ₹171,62 Mn | ₹7,15 Mn | ₹122,17 Mn | ₹168,82 Mn | ₹176,64 Mn | ₹116,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -9,80 | -27,51 | -13,30 | -19,79 | 15,39 | 31,57 | 14,99 | 8,60 | 8,71 | 17,47 | 8,93 | 7,55 | -8,73 | 1,96 | 7,75 | 0,32 | 5,51 | 7,62 | 7,98 | 5,27 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹677,50 Mn | -₹379,90 Mn | ₹89,30 Mn | -₹222,50 Mn | ₹790,40 Mn | ₹1,33 Mr | ₹483,10 Mn | ₹442,60 Mn | ₹388,30 Mn | -₹345,10 Mn | ₹674,70 Mn | -₹155,42 Mn | ₹334,36 Mn | ₹21,44 Mn | -₹91,26 Mn | -₹446,61 Mn | -₹1,73 Mr | -₹39,96 Mn | -₹176,06 Mn | -₹80,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹86,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,3% | 49,0% | 42,6% | 41,8% | 44,8% | 0,6% | 0,5% | 0,0% | 9,4% | 17,7% | 40,7% | 58,4% | 52,0% | 59,9% | 64,3% | 67,4% | 63,5% | 37,2% | 42,1% | 46,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,45 | 0,62 | 0,63 | 0,72 | 0,87 | 1,04 | 1,17 | 0,95 | 0,82 | 0,93 | 0,69 | 0,71 | 0,71 | 0,71 | 0,50 | 0,43 | 0,98 | 0,92 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,02 | 0,97 | 1,40 | 1,49 | 1,80 | 0,92 | 0,92 | 0,98 | 0,81 | 0,70 | 0,61 | 0,53 | 0,56 | 0,67 | 0,70 | 0,43 | 0,32 | 0,34 | 0,26 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,4% | 7,4% | 14,1% | 11,6% | 28,0% | 44,4% | 35,2% | 34,4% | 39,8% | 40,6% | 34,2% | 32,6% | 21,0% | 31,9% | 34,8% | 29,0% | 26,8% | 35,6% | 26,9% | 34,3% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | -4,5% | 4,6% | 3,6% | 18,4% | 29,4% | 19,8% | 13,1% | 16,7% | 26,6% | 30,1% | 21,7% | 8,0% | 17,8% | 21,4% | 20,8% | 23,5% | 29,4% | 31,1% | 27,9% |
| Net Kâr Marjı | -6,3% | -18,8% | -6,3% | -8,8% | 5,2% | 20,9% | 9,9% | 5,3% | 6,5% | 14,5% | 7,2% | 7,1% | -7,8% | 1,4% | 5,5% | 0,4% | 8,5% | 11,3% | 15,1% | 17,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,9% | -8,8% | 1,4% | -3,4% | 9,9% | 32,8% | 11,8% | 10,1% | 10,8% | -11,1% | 24,7% | -6,6% | 13,4% | 0,7% | -2,9% | -23,2% | -120,2% | -2,7% | -15,0% | -12,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |