ARCHIDPLYArchidply Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $21,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,87 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,27 Mr | ₹2,48 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,93 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,08 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,82 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,48 Mr | ₹825,54 Mn | ₹537,75 Mn | ₹641,84 Mn | ₹582,17 Mn | ₹623,58 Mn | ₹696,50 Mn | ₹607,18 Mn | ₹485,52 Mn | ₹563,80 Mn | ₹603,02 Mn | ₹547,87 Mn | ₹593,26 Mn | ₹695,61 Mn | ₹709,86 Mn | ₹666,09 Mn | ₹541,27 Mn | ₹549,48 Mn |
| Net Borç† | ₹1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,61 Mr | ₹5,50 Mr | ₹4,31 Mr | ₹4,17 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,37 Mr | ₹940,92 Mn |
| Brüt Kâr | ₹858,92 Mn | ₹574,89 Mn | ₹677,23 Mn | ₹715,93 Mn | ₹531,82 Mn | ₹354,12 Mn | ₹513,56 Mn | ₹444,02 Mn | ₹445,59 Mn | ₹460,17 Mn | ₹426,34 Mn | ₹396,13 Mn | ₹352,63 Mn | ₹264,90 Mn | ₹200,95 Mn | ₹243,73 Mn | ₹343,01 Mn | ₹474,70 Mn | ₹258,72 Mn | ₹138,19 Mn |
| FAVÖK | ₹424,47 Mn | ₹220,35 Mn | ₹214,86 Mn | ₹233,82 Mn | ₹192,15 Mn | ₹126,82 Mn | ₹163,40 Mn | ₹168,83 Mn | ₹148,88 Mn | ₹200,59 Mn | ₹190,72 Mn | ₹198,36 Mn | ₹172,29 Mn | ₹121,90 Mn | -₹42,58 Mn | ₹126,72 Mn | ₹196,79 Mn | ₹272,46 Mn | ₹250,42 Mn | ₹117,31 Mn |
| Net Kâr | ₹79,76 Mn | -₹73,58 Mn | ₹70,98 Mn | ₹122,51 Mn | ₹84,57 Mn | ₹22,56 Mn | ₹37,78 Mn | ₹77,23 Mn | ₹25,09 Mn | ₹66,99 Mn | ₹60,13 Mn | ₹55,56 Mn | ₹40,11 Mn | ₹20,65 Mn | ₹9,14 Mn | ₹225.891 | ₹79,79 Mn | ₹142,47 Mn | ₹142,32 Mn | ₹52,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,02 | -3,70 | 3,57 | 6,17 | 4,26 | 1,03 | 1,71 | 3,50 | 1,14 | 3,04 | 2,73 | 2,52 | 1,82 | 0,94 | 0,41 | 0,01 | 3,63 | 6,96 | 9,27 | 10,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹161,43 Mn | -₹451,30 Mn | -₹600,90 Mn | -₹203,11 Mn | ₹54,73 Mn | ₹112,99 Mn | -₹2,67 Mn | -₹57,76 Mn | -₹50,33 Mn | -₹131,12 Mn | ₹77,92 Mn | ₹312.330 | -₹72,57 Mn | -₹40,86 Mn | -₹344,70 Mn | ₹83,04 Mn | -₹61,92 Mn | -₹504,74 Mn | ₹21,87 Mn | -₹346,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹12,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,1% | 50,0% | 45,4% | 33,3% | 27,0% | 33,5% | 30,1% | 30,7% | 25,3% | 23,7% | 22,6% | 25,2% | 25,6% | 24,8% | 28,3% | 31,4% | 31,5% | 34,0% | 44,2% | 51,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,71 | 1,40 | 1,32 | 1,68 | 1,52 | 1,19 | 1,36 | 1,32 | 1,08 | 1,03 | 1,27 | 1,14 | 0,94 | 0,89 | 0,80 | 0,68 | 0,65 | 0,79 | 1,12 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,91 | 4,91 | 3,86 | 3,72 | 2,70 | 2,03 | 2,36 | 2,39 | 2,64 | 2,36 | 2,44 | 2,28 | 1,98 | 1,75 | 1,50 | 1,35 | 1,31 | 1,38 | 1,22 | 0,84 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,0% | 10,5% | 15,7% | 17,2% | 17,6% | 15,6% | 19,5% | 16,6% | 15,1% | 17,4% | 15,6% | 15,5% | 15,9% | 13,5% | 12,0% | 16,2% | 23,4% | 30,8% | 18,9% | 14,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,4% | 4,0% | 5,0% | 5,6% | 6,4% | 5,6% | 6,2% | 6,3% | 5,0% | 7,6% | 7,0% | 7,8% | 7,8% | 6,2% | -2,5% | 8,4% | 13,4% | 17,7% | 18,3% | 12,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | -1,3% | 1,6% | 2,9% | 2,8% | 1,0% | 1,4% | 2,9% | 0,8% | 2,5% | 2,2% | 2,2% | 1,8% | 1,1% | 0,5% | 0,0% | 5,4% | 9,3% | 10,4% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,4% | -8,2% | -13,9% | -4,9% | 1,8% | 5,0% | -0,1% | -2,2% | -1,7% | -5,0% | 2,9% | 0,0% | -3,3% | -2,1% | -20,6% | 5,5% | -4,2% | -32,8% | 1,6% | -36,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |