ARIESAries Agro Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $63,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,42 Mr | ₹5,87 Mr | ₹5,23 Mr | ₹5,22 Mr | ₹5,13 Mr | ₹5,04 Mr | ₹4,88 Mr | ₹4,95 Mr | ₹4,77 Mr | ₹4,50 Mr | ₹4,48 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,51 Mr | ₹4,30 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,47 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,56 Mr | ₹744,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹248,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹557,28 Mn | ₹486,23 Mn | ₹735,50 Mn | ₹997,00 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,17 Mr | ₹832,42 Mn | ₹683,17 Mn | ₹212,87 Mn | ₹192,74 Mn |
| Net Borç† | ₹70,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,40 Mr | ₹6,22 Mr | ₹5,16 Mr | ₹4,72 Mr | ₹4,32 Mr | ₹3,81 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,03 Mr | ₹740,53 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,16 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,03 Mr | ₹959,96 Mn | ₹774,94 Mn | ₹783,01 Mn | ₹825,89 Mn | ₹924,05 Mn | ₹770,74 Mn | ₹727,63 Mn | ₹649,45 Mn | ₹525,63 Mn | ₹549,58 Mn | ₹541,80 Mn | ₹181,10 Mn |
| FAVÖK | ₹779,12 Mn | ₹694,04 Mn | ₹560,15 Mn | ₹483,39 Mn | ₹472,84 Mn | ₹593,60 Mn | ₹426,98 Mn | ₹441,04 Mn | ₹474,02 Mn | ₹427,99 Mn | ₹486,68 Mn | ₹555,02 Mn | ₹609,19 Mn | ₹505,99 Mn | ₹470,19 Mn | ₹406,85 Mn | ₹314,34 Mn | ₹169,74 Mn | ₹187,69 Mn | ₹167,02 Mn |
| Net Kâr | ₹428,54 Mn | ₹340,23 Mn | ₹194,31 Mn | ₹171,29 Mn | ₹132,90 Mn | ₹179,57 Mn | ₹97,42 Mn | ₹98,82 Mn | ₹104,84 Mn | ₹70,61 Mn | ₹72,31 Mn | ₹168,62 Mn | ₹159,18 Mn | ₹136,10 Mn | ₹137,84 Mn | ₹182,48 Mn | ₹161,38 Mn | ₹38,84 Mn | ₹131,71 Mn | ₹86,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 32,95 | 26,16 | 14,94 | 13,17 | 10,22 | 13,81 | 7,49 | 7,60 | 8,06 | 5,43 | 5,56 | 12,97 | 12,24 | 10,47 | 10,60 | 14,03 | 12,41 | 2,99 | 10,13 | 6,62 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹30,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹201,88 Mn | ₹540,25 Mn | ₹239,87 Mn | ₹157,30 Mn | ₹380,77 Mn | ₹175,80 Mn | ₹190,84 Mn | ₹91,75 Mn | -₹232,20 Mn | ₹204,90 Mn | -₹42,37 Mn | ₹35,73 Mn | ₹19,85 Mn | -₹219,26 Mn | -₹460,58 Mn | ₹30,72 Mn | -₹120,71 Mn | -₹602,31 Mn | -₹452,29 Mn | -₹93,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹486,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,7% | 8,3% | 14,1% | 19,1% | 21,9% | 28,3% | 31,7% | 34,7% | 35,8% | 30,5% | 37,2% | 37,5% | 39,4% | 44,2% | 39,3% | 33,8% | 33,8% | 32,2% | 13,6% | 25,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 1,06 | 0,99 | 0,90 | 0,84 | 0,76 | 0,61 | 0,54 | 0,61 | 0,56 | 0,59 | 0,63 | 0,62 | 0,55 | 0,58 | 0,47 | 0,57 | 0,53 | 0,66 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,19 | 1,84 | 1,53 | 1,40 | 1,28 | 1,13 | 0,88 | 0,78 | 0,86 | 0,75 | 0,78 | 0,82 | 0,82 | 0,70 | 0,65 | 0,48 | 0,41 | 0,33 | 0,31 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,1% | 30,4% | 31,5% | 29,6% | 29,6% | 33,9% | 37,2% | 38,8% | 33,0% | 30,7% | 29,8% | 29,7% | 33,2% | 32,4% | 33,2% | 40,3% | 37,6% | 48,6% | 52,4% | 24,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,5% | 11,2% | 10,8% | 10,2% | 10,9% | 15,6% | 14,4% | 16,6% | 16,3% | 16,9% | 18,5% | 19,9% | 21,9% | 21,3% | 21,5% | 25,2% | 22,5% | 15,0% | 18,2% | 22,6% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 5,5% | 3,8% | 3,6% | 3,1% | 4,7% | 3,3% | 3,7% | 3,6% | 2,8% | 2,8% | 6,1% | 5,7% | 5,7% | 6,3% | 11,3% | 11,5% | 3,4% | 12,7% | 11,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,7% | 8,7% | 4,6% | 3,3% | 8,8% | 4,6% | 6,4% | 3,5% | -8,0% | 8,1% | -1,6% | 1,3% | 0,7% | -9,2% | -21,0% | 1,9% | -8,6% | -53,3% | -43,8% | -12,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |