ARIHANTCAPArihant Capital Markets Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $90,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,98 Mr | ₹7,87 Mr | ₹7,80 Mr | ₹5,22 Mr | ₹5,79 Mr | ₹4,61 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,43 Mr | ₹3,09 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,29 Mr | ₹357,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹295,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,39 Mr | ₹956,71 Mn | ₹992,77 Mn | ₹596,75 Mn | ₹823,78 Mn | ₹562,58 Mn | ₹414,03 Mn | ₹1,09 Mr | ₹950,85 Mn | ₹84,64 Mn | ₹0,00 | ₹11.801 | ₹71.958 | ₹65.138 | ₹72,45 Mn | ₹0,00 | ₹41,64 Mn | ₹123,40 Mn | ₹31,28 Mn | ₹125,66 Mn |
| Net Borç† | -₹2,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,25 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,15 Mr | ₹912,78 Mn | ₹939,03 Mn | ₹953,29 Mn | ₹867,54 Mn | ₹558,57 Mn | ₹620,95 Mn | ₹463,09 Mn | ₹509,40 Mn | ₹694,08 Mn | ₹643,81 Mn | ₹636,41 Mn | ₹448,32 Mn | ₹614,56 Mn | ₹135,90 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,43 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,57 Mr | ₹888,86 Mn | ₹1,00 Mr | ₹765,89 Mn | ₹595,41 Mn | ₹586,01 Mn | ₹596,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹591,56 Mn | ₹878,09 Mn | ₹1,02 Mr | ₹508,08 Mn | ₹727,18 Mn | ₹489,35 Mn | ₹324,19 Mn | ₹351,76 Mn | ₹379,15 Mn | ₹314,21 Mn | ₹182,37 Mn | ₹176,22 Mn | ₹109,26 Mn | ₹93,07 Mn | ₹76,23 Mn | ₹162,61 Mn | ₹198,86 Mn | ₹55,86 Mn | ₹197,25 Mn | ₹46,35 Mn |
| Net Kâr | ₹314,63 Mn | ₹587,03 Mn | ₹705,10 Mn | ₹291,18 Mn | ₹503,61 Mn | ₹346,75 Mn | ₹174,88 Mn | ₹167,53 Mn | ₹206,68 Mn | ₹166,85 Mn | ₹85,58 Mn | ₹110,84 Mn | ₹36,91 Mn | ₹55,14 Mn | ₹41,75 Mn | ₹103,95 Mn | ₹111,61 Mn | ₹28,70 Mn | ₹143,65 Mn | ₹28,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,87 | 5,64 | 6,77 | 2,80 | 4,84 | 3,33 | 1,68 | 1,61 | 1,99 | 1,60 | 0,82 | 1,06 | 0,35 | 0,53 | 0,40 | 1,00 | 1,07 | 0,28 | 2,53 | 0,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,41 Mr | -₹75,52 Mn | ₹2,78 Mr | ₹3,48 Mn | ₹140,07 Mn | -₹625,81 Mn | ₹1,19 Mr | ₹366,31 Mn | -₹485,53 Mn | ₹118,77 Mn | -₹214,44 Mn | ₹13,56 Mn | ₹79,10 Mn | ₹19,00 Mn | ₹44,39 Mn | ₹82,47 Mn | -₹65,98 Mn | -₹28,73 Mn | ₹162,72 Mn | ₹80,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹40,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,8% | 12,2% | 12,7% | 11,4% | 14,2% | 12,2% | 12,3% | 31,8% | 30,7% | 4,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,5% | 0,0% | 3,5% | 10,4% | 2,4% | 35,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,31 | 0,30 | 0,27 | 0,27 | 0,25 | 0,27 | 0,27 | 0,31 | 0,43 | 0,40 | 0,45 | 0,38 | 0,43 | 0,52 | 0,54 | 0,54 | 0,38 | 0,48 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,51 | 0,55 | 0,53 | 0,32 | 0,36 | 0,26 | 0,21 | 0,21 | 0,22 | 0,20 | 0,13 | 0,14 | 0,11 | 0,12 | 0,16 | 0,15 | 0,14 | 0,10 | 0,14 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 63,5% | 63,9% | 67,1% | 64,0% | 63,3% | 66,5% | 65,2% | 62,4% | 62,6% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 26,3% | 35,9% | 43,5% | 36,6% | 45,8% | 42,5% | 35,5% | 37,5% | 39,8% | 36,2% | 32,7% | 28,4% | 23,6% | 18,3% | 11,0% | 25,3% | 31,2% | 12,5% | 32,1% | 34,1% |
| Net Kâr Marjı | 14,0% | 24,0% | 30,1% | 21,0% | 31,7% | 30,1% | 19,2% | 17,8% | 21,7% | 19,2% | 15,3% | 17,8% | 8,0% | 10,8% | 6,0% | 16,1% | 17,5% | 6,4% | 23,4% | 20,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 62,5% | -3,1% | 118,7% | 0,3% | 8,8% | -54,3% | 129,9% | 39,0% | -50,9% | 13,7% | -38,4% | 2,2% | 17,1% | 3,7% | 6,4% | 12,8% | -10,4% | -6,4% | 26,5% | 59,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |