AROGRANITEARO Granite Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,51 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,95 Mr | ₹4,21 Mr | ₹4,45 Mr | ₹4,51 Mr | ₹4,52 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,95 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,04 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,09 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,44 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹65,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,52 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,89 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,29 Mr | ₹925,71 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,09 Mr | ₹953,45 Mn | ₹712,34 Mn | ₹569,21 Mn | ₹474,29 Mn | ₹401,57 Mn | ₹444,08 Mn | ₹189,59 Mn |
| Net Borç† | ₹1,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹733,44 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,62 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,51 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,04 Mr |
| Brüt Kâr | ₹28,85 Mn | ₹92,13 Mn | ₹330,74 Mn | ₹291,19 Mn | ₹363,82 Mn | ₹282,44 Mn | ₹315,71 Mn | ₹302,51 Mn | ₹236,57 Mn | ₹378,85 Mn | ₹316,17 Mn | ₹403,04 Mn | ₹461,65 Mn | ₹344,66 Mn | ₹302,63 Mn | ₹247,96 Mn | ₹234,40 Mn | ₹305,10 Mn | ₹265,95 Mn | ₹239,25 Mn |
| FAVÖK | ₹16,35 Mn | ₹68,72 Mn | ₹310,25 Mn | ₹267,06 Mn | ₹302,63 Mn | ₹260,19 Mn | ₹267,69 Mn | ₹239,48 Mn | ₹152,62 Mn | ₹279,87 Mn | ₹235,54 Mn | ₹286,96 Mn | ₹342,51 Mn | ₹252,84 Mn | ₹208,68 Mn | ₹218,28 Mn | ₹221,04 Mn | ₹221,43 Mn | ₹198,10 Mn | ₹200,03 Mn |
| Net Kâr | -₹118,17 Mn | -₹64,23 Mn | ₹13,14 Mn | -₹57,88 Mn | ₹89,06 Mn | ₹60,48 Mn | ₹36,06 Mn | ₹97,21 Mn | ₹11,73 Mn | ₹126,23 Mn | ₹58,62 Mn | ₹166,89 Mn | ₹210,92 Mn | ₹112,59 Mn | ₹87,79 Mn | ₹94,94 Mn | ₹106,40 Mn | ₹119,83 Mn | ₹80,02 Mn | ₹152,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -7,72 | -4,20 | 0,86 | -3,78 | 5,82 | 3,95 | 2,36 | 6,35 | 0,77 | 8,25 | 3,83 | 10,91 | 13,79 | 7,36 | 5,74 | 6,21 | 6,85 | 7,21 | 5,07 | 9,63 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹20,19 Mn | ₹201,56 Mn | ₹189,67 Mn | -₹18,52 Mn | -₹322,75 Mn | -₹86,75 Mn | -₹207,70 Mn | -₹345,68 Mn | ₹138,75 Mn | ₹80,61 Mn | ₹1,84 Mn | -₹68,38 Mn | -₹93,25 Mn | -₹242,80 Mn | -₹168,04 Mn | -₹44,52 Mn | ₹167,45 Mn | -₹20,53 Mn | -₹222,37 Mn | -₹105,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,4% | 38,0% | 42,4% | 45,4% | 44,1% | 41,6% | 40,2% | 37,4% | 30,5% | 33,0% | 37,3% | 38,4% | 37,4% | 38,3% | 32,3% | 30,7% | 27,9% | 23,7% | 28,4% | 13,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,29 | 0,35 | 0,36 | 0,49 | 0,44 | 0,45 | 0,50 | 0,66 | 0,77 | 0,69 | 0,82 | 0,86 | 0,75 | 0,72 | 0,82 | 0,78 | 0,69 | 0,65 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,42 | 0,70 | 0,89 | 0,93 | 1,28 | 1,03 | 1,02 | 0,99 | 1,14 | 1,36 | 1,23 | 1,45 | 1,44 | 1,07 | 0,91 | 0,87 | 0,76 | 0,67 | 0,58 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,9% | 7,5% | 21,5% | 18,0% | 16,3% | 15,8% | 17,8% | 17,7% | 11,9% | 16,0% | 14,8% | 16,0% | 18,4% | 18,5% | 19,1% | 16,4% | 17,8% | 26,3% | 26,2% | 23,0% |
| FAVÖK Marjı | 2,2% | 5,6% | 20,1% | 16,5% | 13,5% | 14,6% | 15,1% | 14,0% | 7,7% | 11,8% | 11,0% | 11,4% | 13,7% | 13,6% | 13,2% | 14,4% | 16,7% | 19,1% | 19,5% | 19,2% |
| Net Kâr Marjı | -16,1% | -5,2% | 0,9% | -3,6% | 4,0% | 3,4% | 2,0% | 5,7% | 0,6% | 5,3% | 2,7% | 6,6% | 8,4% | 6,1% | 5,5% | 6,3% | 8,1% | 10,3% | 7,9% | 14,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,8% | 16,5% | 12,3% | -1,1% | -14,4% | -4,9% | -11,7% | -20,2% | 7,0% | 3,4% | 0,1% | -2,7% | -3,7% | -13,1% | -10,6% | -2,9% | 12,7% | -1,8% | -21,9% | -10,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |